خانه | خبر | اخبارایران

صالحی: حتی ايرانيان منتقد هم از حق داشتن انرژی هسته‌ای حمايت می‌کنند

دوشنبه, 1391-01-14 16:25
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

علی‌‌اکبر صالحی، وزير امور خارجه ايران بار ديگر بر ادامه برنامه‌های هسته‌ای ايران تأکيد کرد و گفت که ايران تسليم فشارهای آمريکا نخواهد شد.

صالحی امروز، دوشنبه ۱۴ فروردين‌ماه در گفت‌وگو با خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ايران (ايرنا) اظهار داشت: "غرب تصور می‌کند که ايران هم مانند بسياری از کشورهای ديگر با فشار آمريکا کوتاه می‌آيد در صورتی که اين تصور از اساس اشتباه است."

او با اشاره به تحريم‌های بين‌المللی عليه ايران گفت: "۳۳ سال است که کشورهای غربی به ايران فشار می‌آورند و بخش‌های مختلفی همچون بانک‌های ما را تحريم می‌کنند. شايد اين تحريم‌ها مشکلات کوچکی را برای ما به‌وجود آورد اما ما به راه خود ادامه می‌دهيم."

برنامه‌های هسته‌ای ايران به يکی از چالش‌های عمده اين کشور با غرب تبديل شده‌است.

آمريکا و متحدان اروپايی آن ادعا می‌کنند که ايران در پی ساخت سلاح‌های اتمی است، اما ايران برنامه هسته‌ای خود را صلح‌آميز می‌خواند.

علی‌‌اکبر صالحی: ايرانيان منتقد نظام بايد بدانند که اشتباهات فردی را نبايد به‌پای نظام بگذارند

بر اين اساس غرب تحريم‌های گسترده‌ای را عليه ايران تصويب کرده ‌است که شامل موارد بسياری همچون بانک‌ها و صنايع نفت ايران می‌شود.

 

انتقاد از "تفکر مادی غرب"

وزير امور خارجه ايران در بخش ديگری از اين گفت‌وگو با انتقاد از فرهنگ غرب، تفکر غرب را "تفکر مادی" ناميد و گفت: "اگر نگاهی به فيلم‌های هاليوودی داشته باشيم، در می‌يابيم که به‌عنوان نمونه کشتن انسان‌ها در اين نوع آثار مهم نيست و کشته شدن انسان‌ها در اين آثار اهميتی ندارد. از ديد آنان انسان وقتی تبديل به جسد می‌شود از بين رفته است در صورتی که ما می‌گوييم اگر يک انسان را از روی ظلم بکشيم يعنی تمام بشريت را کشتيم."

 

مردم ايران و مسئله هسته‌ای

در ادامه اين مصاحبه صالحی، ايرانيان داخل و خارج از کشور را متحد و يکپارچه در رابطه با مسئله هسته‌ای دانست و گفت: "حتی ايرانيانی که در خارج از کشور نظرات متفاوتی درباره نظام دارند، بر حق مسلم استفاده از انرژی صلح‌آميز هسته‌ای تأکيد دارند و اميدواريم که آن‌ها نيز به حقيقت انقلاب اسلامی پی ببرند."

او با اشاره به ايرانيان منتقد نظام که در خارج از ايران زندگی می‌کنند، اظهار داشت: "آن‌ها بايد بدانند که اشتباهات فردی را نبايد به‌پای نظام بگذارند؛ شايد عده‌ای به نام اسلام هزار کار ناشايست انجام دهند و از طرفی نيز صدها نفر وجود دارند که به نام اسلام بزرگ‌ترين خدمت‌ها را به جامعه بشری کرده‌اند. از اين رو نمی‌توان برخی اشتباهات را به پای اصل و اساس نظام گذاشت."

 

دوستی با ملت‌های جهان

در انتهای اين مصاحبه صالحی از ارتباط ايران با ملت‌های اروپايی سخن گفت و اظهار داشت: "ما با ملت‌های جهان مشکلی نداريم؛ اين حکومت‌ها هستند که مشکل ايجاد می‌کنند. اين حاکمان هستند که با اغراض شخصی و حزبی هزاران محدوديت برای ملت‌ها ايجاد می‌کنند؛ ما سال‌ها است با ملت‌های اروپايی در ارتباط بوده و هستيم."

صالحی ادامه داد: "ما نمی‌خواهيم برای ملت اروپا مشکلی ايجاد شود و ملت اروپا بداند اگر مشکلی برای آنان ايجاد شود به واسطه حکومت‌ها بوده و همين بدبختی اقتصادی اروپايی ناشی از عملکرد نادرست دولت‌های آن‌هاست."
 

Share this
Share/Save/Bookmark

تو و جد بزرگوارت با انسان و نبات و زندگی مشکل دارید حالا تو ساز می زنی که با مردم اروپا مشکل مداری!!! زکی!!! تو تا حالا دو قلپ خورده ای اگر جده ات را هم قلپی فرو دهی کسی باورت نخواهد کرد. بزودی عکس تو را روی ورقهای پاسوری که شاهش خامنه ای و خمینی و رفسنجانی و مصباح یزدی و روحانیت رأسی خواهند کشید. سپاه پاسداران در برابر مردم کرنش نکردند اما در برابر سربازان انگلیسی و آمریکایی پوتین لیسی خواهند کرد. خواهی دید. حالا به اپوزیسیون احتیاج پیدا کردی !!! بیلاخ!!!

بلاغت آقای وزیر را ببین که با آن خانه ی نیی آتش بازی می کند. بلاهتی از این عظیمتر اصلا وجود خارجی ندارد که ما با استناد به فیلم هالیوودی که حتا خود غربی ها هم ملاکشان نیست و از آن انتقاد می کنند استناد کنیم. ما در فرهنگ شیعی علی آدمکش را داریم خمینی آدمکش را داریم خامنه ای آدمکش را داریم خود حضرت محمد را داریم که قبل از کشتن دخترکان ده یازده ساله حکم تجاوز و ازاله ی بکارتشان را داده اند و طبق احکام قرآنی! حالا این آقای وزیر با استناد به فیلم هالیوود داد سخن داده که غرب آدمکش است و به جسد انسان احترام نمی گذارد. مردک احمق شما به جسد زهرا کاظمی که تجاوزش هم کردید احترام گذاشتید. شما به محسن روح الامینی که با چوب جارو مقعدش راپاره کردید احترام گذاشتید٬ شما به زهر بنی یعقوب که پاسداران خودتان بود تجاوز نکردید و او را نکشتید شما دکتر رامین پوراندجانی را نکشتید و جسد را احترام کردید شما از صدر اسلام تا کنون چندین ملیون آدم که نکشتید همه مستند حالا تو آمده ای فیلم حالیوودی را که در سرتاسر تاریخ هالیوود حتا یک نفر هم کشته نشده استناد می کنی!!! وافعا که عجب فیلسوفانی دارد این اسلام ناب محمد ابن عبد الله. و در آخر نه من بمب اتمی نمی خواهم!! در تهران هم زندگی می کنم. مرگ بر این نظام مرگ بر روحانین بد تر از سگ و شغال و گرگ. حالا خوب شد؟؟؟ از طرف من حرف نزن و نه از طرف آواره گان میهن.

آقای صالحی من ایرانیم و نه از انرژی اتمی و نه از بمب اتمی حمایت میکنم.

جناب وزیر، گویا عرصه را آنقدر تنگ دیده که دست بدامن اپوزسیون خوش‌نشین مستقر در غرب شده است،ایشان شاید نمیدانند که از بدو تشکیل ج.ا. آنقدر بیگناه کشته شده که باید به ج.ا. مدال جنایت در مقابل بشریت اعطا کرد. وزیر محترم که از معاودین عراقی میباشد، بدلیل شخصیتی آرام، ضعیف و اداری‌نما، از مدت‌ها پیش، کاندید ریاست جمهوری از طرف طیفی از حاکمان ج.ا. میباشد، شاید با این گفته‌ها که مسلما اختراع اتاق‌های فکری محافلی در بیت رهبری است، به کارزار انتخاباتی کشیده شده و بخشی از اصلاح‌طلبان و منتقدین فریب‌خورده یا فریب‌دهنده را با تاکتیک‌های رژیم برای بقای ج.ا. همراه کند.

ظاهرا از دیدگاه ایشان، ایرانیانی که خارج اند برتری خاصی بر داخل نشینان دارند که از طرف آنها نقل قول میکنند، اما من به عنوان یک ايرانی که در داخل کشور هیچ اعتقادی به نظام اسلامی ندارم! شدیدا مخالف استفاده از انرژی هسته‌ای چه صلح‌آميز و چه به هر شکل دیگری هستم و تأکيد دارم که این ادامه این مسیر، به تباهی ایران و ایرانی می رسد.
اميدوارم که مسئولین نظام اسلامی نیز اینقدر از طرف بقیه اظهار نظر نکنند.

این جناب وزیر می فرماید که
"ما نمی‌خواهيم برای ملت اروپا مشکلی ايجاد شود و ملت اروپا بداند اگر مشکلی برای آنان ايجاد شود به واسطه حکومت‌ها بوده و همين بدبختی اقتصادی اروپايی ناشی از عملکرد نادرست دولت‌های آن‌هاست."
یکی از مشکلاتی که ایران می تواند ایجاد کند همانا فعال کردن گروهای تروریستی خود است در اروپا و آمریکا. اما یک مسئله هم اینجا هست و آن اینکه ایشان اروپا را پند می دهد که برای مردم خودشان مشکل ایجاد نکنند اما این هرزه گان بیت ولایت خودشان و مذهبشان نه تنها برای ایران که برای جهان مشکلی بزرگ هستند. باید این مشکل را از سراه برداشت. این نظام برای جهان مشکلساز است. باید آنرا هر چه زودتر و با هر هزینه از راه بشریت برداشت.

جناب وزیر خارجه محترم
اگر نمی دانید خوب چشمان خود را باز کنید و در یوتیوب فیلم کشتار کودکان و زنان بیگناه سوری و قتل عام دسته جمعی مردم حمص و ادلیب که به فرمان مستقیم و مشورت شخص خامنه ای به بشار داده شده است را مشاهده کنید. دروغ و ریاکاری تا به کی و تا کجا. این همه انسان بیگناه توسط حکومت خامنه ای و با شلیک مزدوران بشار کشته شده اند بعد می گویی اگر یک نفر مظلوم کشته شود! انگار کل بشریت کشته شده است! تف به رو و حیایی که ندارید.
چه کسی ار بشار و کشتار وی علنا در مشهد حمایت کرد؟ چه کسی سلاح و مهمات در اختیار اسد قرار داد؟ چه کسی ای بی حیا و بی شرم. ننگ ابدی بر تو و اربابت که دروغ و ریا کاری در ذاتان است

دروغ گویی و ریا کاری این مردک انتها ندارد

"اگر نگاهی به فيلم‌های هاليوودی داشته باشيم، در می‌يابيم که به‌عنوان نمونه کشتن انسان‌ها در اين نوع آثار مهم نيست و کشته شدن انسان‌ها در اين آثار اهميتی ندارد. از ديد آنان انسان وقتی تبديل به جسد می‌شود از بين رفته است در صورتی که ما می‌گوييم اگر يک انسان را از روی ظلم بکشيم يعنی تمام بشريت را کشتيم."
در این نقل قول بالا این آقا دارد امریکا و غرب را به اهمیت ندادن به کشتن انسانها می کند. یک نفر باید از این مرد بپرسد امریکا و غرب در 30 سال گذشته چند نفر از شهروندانشان را به جرم مخالفت با دولت کشته اند. در همین 30 سال جمهوری اسلامی که ادعای اهمیت دادن به جان انسانها را به دروغ میکند ده ها هزار ایرانی را اعدام کرده است.
گوبلز معتقد بود که هر چه دروغ بزرگتر باشد باورش آسان تر است. جمهوری بی شرم اسلام وارث به حق تفکر و اندیشه دروغ بزرگ است.

انرژی هسته ای خیانت به این نسل و نسلهای آینده بشریت است ، چونکه مواد رادیواکتیو و زبالههای آن برای طبیعت و محیط زیست بسیار خطر ناک است ، و خیانتی است به بشریت و هیچگونه سودی هم ندارد ، و بشر میتواند از طرق دیگر برای مصرف انرژی و پزشکی استفاده کند، و این دروغ که انرژی هسته ای مورد حمایت همه ایرانیان است ، گناه بزرگی است ، خینات شما و همه آنها که از این انرژی خطرناک حمایت میکنید در تاریخ ثبت میگردد ، و این حمایت بدون آگاهی از علم است , و آیا خطرات این را بشر نادیده میگیرد

مرگ بر جمهوري اسلامي و كليت آن
ما ديگر با گرگ صفتان روبه صفت هيچ پيمان و صلحي نخواهيم داشت سر هيچ موضوعي.
من در ايرانم و از اين حكومت ظلم وجور بيزارم. به زودي نابوديتان را جشن خواهيم گرفت و بر مزار كوروش بزرگ شكر خدا به جاي مي آوريم

حرف ایشان درست است من به عنوان یک مخالف حکومت اسلامی نه تنها از دستیابی به انرژی هسته ای بلکه از دسیابی به بمب هم طرفداری میکنم

صحیح است که اکثر ایرانیان خارج از کشور هر پیشرفت علمی و تکنولوژی را حق ایرانیان و همه ی کشورهای دنیا می دانند، ولی سلاح اتمی که وسیله ی کشتار دسته جمعی است نباید تحت کنتورل حکومتی در آید که هیچگونه احترامی به آزادی، حق زندگی در کشور، حق انتخاب، و یا حتی حق حیات به دگر اندیشان نمی دهد و همه ی آنها را آواره کرده و فقط وقتی از آنها کمک می طلبد که خطری وخیم متوجه نظام غیر مردمی اش را احساس می کند.

آقای بزیر واقین خجالت دارد. با اینهمه کثتفات اسلامیه از غرب انتقادی بیجا و بی سوادانه و بیخردانه و اسلامی بکنی. خوبه حالا این رادیو زمانه هست تا ما اقلا بگیم که هم تو بیسوادی و هم رهبر احمقت که وقتی لران دوما به ایران آمده بود و من خودم دیلماجش بودم به لران دوما گفت: شما پس عموی همون اکلساندر دومای فقید هستین. و لران دومای دانا برای استحمار رهبری گفت بله تا اندازه ای!! سلام منو به آقا نایب امام دروغین زمان عهد دقیانوس برسانید و بگویید از تو دروغین تر رهبرت هستش!

جناب صالحی عزیز ،شاید تنها کسی‌ که در اون دولت بی‌ درو پیکر کمی‌ سواد و شعور داره شما باشی‌ اما می‌دونی که وقتی‌ کارد به استخون می‌رسه دیگه چاره‌ای براش نیست. ما چه ایرانی‌ داخل کشور چه خارج از علی‌ خامنه‌ای جلاد متنفریم و سرنگونیو به درک وصل شدنش خواستار ،انرژی هستییم با هزینهٔ خیلی‌ کمتر میتونستیم داشته باشیم کما اینکه شاه بدبخت سفارش ساخت ۲۰ تاشو همون ۳۳ سال پیش داده بود اما خمینی کثیف و قاتل حقه باز لعنت الله اومد و گند زد به همه چی‌ ...وقتی‌ مقامات جمهوری اسلامی هی‌ خواستار نابودی یه کشور ثبت شده در سازمان ملل باشن (اسرائیل) آیا امیدی هست که کسی‌ باور کنه شماها درین کار درسترو انجام میدین به فکر‌ نابودی اون کشور نیستین؟ آیا می‌ارزه که با سرنوشت ۸۰ میلیون ایرانی‌ بیگناه بازی کنین فقط چون اون گربگور شده خمینی یه ز‌ر مفت زده؟ اونقد منفور شدین که دیگه حتا عرق وطن پرستی مون هم یادمون رفته ....اوووفففففف اونقد بغضو کینه و عقده از شماها داریم که هرچه بگیم کم گفتیم ...

آقای صالحی شما هر از چند گاهی یه چیزایی‌ عرض می‌کنید که آدم به وجود عقل در شما شک می‌کنه...

به‌هرحال شما بدونید و مطمئن باشید، ما هم که مثلا خارج نشین!!! هستیم، نه انرژی اتمی خو استیم نه این رفتار درگیرانه شما با دنیا...شما و کسأیی که ازشون دستور میگیرین، همیشه دنبال دشمن ساختن هستین...دچار این توهم هستین که همه دشمن شما هستن...اون از داخل نشینان بیچاره که فشار اقتصادی ۳۳ ساله پدرشون رو درآورده،اونم از ما خارج نشینها که مجبوریم نام ایران رو همیشه یدک بکشیم به عنوان یک ایرانی‌، نام نازنینی که شما در این ۳۳ سال هیچ آبرو و حیثیتی دیگه براش نذاشتین، آدم دیگه از ناراحتی‌ گریشم در نمیاد...

نه جانم منهم جددر جد اجدادم در ايران زندگي کرده اند و مدفون شده اند (برخلاف شما) ولي رفاه و آسايش و حفظ جان مردم کشورم برايم مهمتر از جهان گشايي و ماجراجويي عده اي محدود ميباشد...

مثل اینکه قرار شده حکومت مأموران خود در خارج از کشور را بعنوان اپوزیسیو نی که از برنامه های اتمی رژیم حمایت میکنند وارد میدان هوچی گری و شانتاژ خبری نماید.

دیدگاه آقای وزیر در مورد سوء استفاده از اسلام جالبه
ایشون می دونن که روحانیون قریب 600 سال با این حربه مردم رو فریب دادن.
روزگاری، در قرون وسطی مردم علیه حکومت های دینی مسیحی جنگیدند تا نقش دین رو در اداره حکومت جوامع اون عصر کم رنگ تر کنند. دینی که تبدیل به بزرگ ترین بهانه برای دخالت در همه ی موارد زندگی، تقکر و اعتقاد شده بود و از اون به عنوان دستاویزی برای سلطه گری استفاده می شد. چرا که هیچ کس حق گذر از اوامر آسمانی رو نداشت.
در اون روزگار، که چندان بی شباهت به روزگار امروز ایران نیست، اعتقاد و تفکر بو کشیده میشد، نماز از روی پیشانی و روزه از روی زبان حدس زده می شد و نماد های ظاهری و عوام فریب جایگزین معانی عمیق عرفانی و انسانی شده بود. روحانیت و طرفدارانشون اقشار پر درآمد جامعه رو تشکیل میدادن، چرا که از دین به عنوان ابزاری برای بهره کشی اقتصادی نیز استفاده می شد. طبیعی است که اندیشمندان و مخالفان به شلاق حدود این دین ابزاری در هم کوبیده میشدند، حتی اگر موضوع مورد اختلاف از دین و مسائل دینی هزاران قرن فاصله داشت.
امروز، ترس از تکرار مخالفت بر علیه دین ابزاری، در چهره ی این نو کهنگان دینی به خوبی پیداست.
یک تصور ساده: اگر روحانیون مسیحی در قرون وسطی از قدرت بیشتری برخوردار بودند، به عنوان مثال توانایی استقاده از انرژی هسته ای رو داشتند، دنیای امروز چگونه بود؟
آیا مدرک نه همین قدر کافی که با درآمد های نفتی بدست آمده از منابع نفت ایران، مردم ایرانی مخالف حکومت رو سرکوب کردند؟ آیا دلیل نه همین قدر بس که به واسطه ی طرفداری از دین و به اسم خدا و سوء استفاده از اعتقاد مردم، عده زیادی به فساد کشیده شدند؟ آیا شواهد نشون نمیده که در حکومت فعلی ایران، جایی برای بیان مخالف و مخالفین وجود نداره و اپوزوسیون یک ادعای پوچ و نمایش مضحکه؟
سوال این جاست که آیا باید با تایید این خواسته ی حکومت، رنج زندگی رو به خودمون بیشتر کنیم و دوران گذر از دین ابزاری به تفکر رو سخت تر؟
بسیار خرسندیم از این روزهای پر التهاب برای جامعه خودمون (چرک از جوش روی پوست با درد بیرون میزنه). ای دوستداران انتشارات آسمانی، باشید، بمونید و به حکومتتون ادامه بدید، به ظلم و ستمتون ادامه بدید، از ما نیز کمک بگیرید فقط در راستای ظلم بیشتر به مردم، تا چهره ی واقعی تون هر روز آشکارتر بشه، تا دین ابزاری هر روز گلوی مردم این سرزمین رو فشار بده، تا هرشب که سر به بالین میگذارن از رعشه ها و عذاب های روز به یاد بیارن که چه چیزی عامل اصلی استیصال و واژگونی فرهنگ و جامعه اشون شده، که متوجه بشن و تفکر کنن و این غده ی سرطانی 600 ساله ی دین ابزاری رو از ریشه دل ها و تفکراتشون به کنج متروکه های تاریخ سوء استفاده از وحی های آسمانی بفرستن.
امیدوارم اون روز تحمل حرف مخالف باشه و هیچ کدوم از مدعیان آزادی فعلی، مخالفان آینده اشون رو به زنجیر نکشن

آقای وزیر، انرژی اتمی رو بدون کمک گرفتن از اپوزوسیون بدست آوردید...!

برخی موضوعات به منافع ملّی یک کشور بدون توجه به رژیم حاکم بر می گردد. مسئله حق یک ملّت تاریخی و تمدن ساز که سه هزارسال پیش کوره های ذوب فلز داشت از برخورداری از این فن آوری یک اصل و حق مسلم است

دیدگاه آقای وزیر در مورد سوء استفاده از اسلام جالبه
ایشون می دونن که روحانیون قریب 600 سال با این حربه مردم رو فریب دادن.
روزگاری، در قرون وسطی مردم علیه حکومت های دینی مسیحی جنگیدند تا نقش دین رو در اداره حکومت جوامع اون عصر کم رنگ تر کنند. دینی که تبدیل به بزرگ ترین بهانه برای دخالت در همه ی موارد زندگی، تقکر و اعتقاد شده بود و از اون به عنوان دستاویزی برای سلطه گری استفاده می شد. چرا که هیچ کس حق گذر از اوامر آسمانی رو نداشت.
در اون روزگار، که چندان بی شباهت به روزگار امروز ایران نیست، اعتقاد و تفکر بو کشیده میشد، نماز از روی پیشانی و روزه از روی زبان حدس زده می شد و نماد های ظاهری و عوام فریب جایگزین معانی عمیق عرفانی و انسانی شده بود. روحانیت و طرفدارانشون اقشار پر درآمد جامعه رو تشکیل میدادن، چرا که از دین به عنوان ابزاری برای بهره کشی اقتصادی نیز استفاده می شد. طبیعی است که اندیشمندان و مخالفان به شلاق حدود این دین ابزاری در هم کوبیده میشدند، حتی اگر موضوع مورد اختلاف از دین و مسائل دینی هزاران قرن فاصله داشت.
امروز، ترس از تکرار مخالفت بر علیه دین ابزاری، در چهره ی این نو کهنگان دینی به خوبی پیداست.
یک تصور ساده: اگر روحانیون مسیحی در قرون وسطی از قدرت بیشتری برخوردار بودند، به عنوان مثال توانایی استقاده از انرژی هسته ای رو داشتند، دنیای امروز چگونه بود؟
آیا مدرک نه همین قدر کافی که با درآمد های نفتی بدست آمده از منابع نفت ایران، مردم ایرانی مخالف حکومت رو سرکوب کردند؟ آیا دلیل نه همین قدر بس که به واسطه ی طرفداری از دین و به اسم خدا و سوء استفاده از اعتقاد مردم، عده زیادی به فساد کشیده شدند؟ آیا شواهد نشون نمیده که در حکومت فعلی ایران، جایی برای بیان مخالف و مخالفین وجود نداره و اپوزوسیون یک ادعای پوچ و نمایش مضحکه؟
سوال این جاست که آیا باید با تایید این خواسته ی حکومت، رنج زندگی رو به خودمون بیشتر کنیم و دوران گذر از دین ابزاری به تفکر رو سخت تر؟
بسیار خرسندیم از این روزهای پر التهاب برای جامعه خودمون (چرک از جوش روی پوست با درد بیرون میزنه). ای دوستداران انتشارات آسمانی، باشید، بمونید و به حکومتتون ادامه بدید، به ظلم و ستمتون ادامه بدید، از ما نیز کمک بگیرید فقط در راستای ظلم بیشتر به مردم، تا چهره ی واقعی تون هر روز آشکارتر بشه، تا دین ابزاری هر روز گلوی مردم این سرزمین رو فشار بده، تا هرشب که سر به بالین میگذارن از رعشه ها و عذاب های روز به یاد بیارن که چه چیزی عامل اصلی استیصال و واژگونی فرهنگ و جامعه اشون شده، که متوجه بشن و تفکر کنن و این غده ی سرطانی 600 ساله ی دین ابزاری رو از ریشه دل ها و تفکراتشون به کنج متروکه های تاریخ سوء استفاده از وحی های آسمانی بفرستن.
امیدوارم اون روز تحمل حرف مخالف باشه و هیچ کدوم از مدعیان آزادی فعلی، مخالفان آینده اشون رو به زنجیر نکشن

آقای وزیر، انرژی اتمی رو بدون کمک گرفتن از اپوزوسیون بدست آوردید...!

برادر صالحی!روی حمایتِ بنده،حسابْ نکنید.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما