خانه | خبر | اخبارایران

تلاش جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها برای تحریم سخت‌تر ایران

شنبه, 1391-05-07 16:01
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
نمایندگان جمهوری‌خواه ودموکرات‌ کنگره آمریکا در تلاش برای تدوین قانونی هستند که شامل شدیدترین مجازات‌ها علیه ایران است.
 
به گزارش آسوشیتدپرس، طرفداران "تحریم سخت‌تر ایران"، این قانون را به عنوان آخرین و بهترین شانس برای توقف برنامه‌های ایران می‌دانند که هم‌زمان با انجام مذاکرات میان قدرت‌های جهانی و ایران در‌باره تعلیق غنی‌سازی اورانیوم در این کشور به تصویب می‌رسد.
 
بر اساس این گزارش ایالات متحده آمریکا در جست‌وجوی راه‌هایی برای تضعیف ایران از نظر اقتصادی است تا این کشور را از فعالیت‌های هسته‌ای آن بازدارد و تحریم‌های جدید بخش انرژی و موسسات اقتصادی ایران را هدف قرار خواهند داد. ایران همواره می‌گوید که برنامه‌های هسته‌ای آن اهدافی صلح‌آمیز دارد.
 
چند تن از جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها که از مجازات‌های شدید ایران جانبداری می‌کنند، مصمم هستند شدیدترین اقدامات را علیه ایران انجام دهند و حاضر به هیچ‌گونه تخفیفی در مورد این لایحه نیستند
ایلنا رزلتینن، نماینده جمهوری‌خواه و رئیس کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا و سناتور تیم جانسون، رئیس کمیته بانکداری سنای آمریکا برای هفته‌های متمادی پشت درهای بسته مذاکراتی با یکدیگر داشته‌اند تا در رابطه با تدوین قانون تحریم‌ها به توافق برسند.
 
چند تن از جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها که از مجازات‌های شدید ایران جانبداری می‌کنند نیز مصمم هستند شدیدترین اقدامات را علیه ایران انجام دهند و حاضر به هیچ‌گونه تخفیفی در مورد این لایحه نیستند.
 
تد دیوچ از نمایندگان جمهوری‌خواهان در مصاحبه‌ای اظهار داشته است: "اکنون زمان افزایش فشارها است."
 
سناتور مارک کرک نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: "ما در برابر مردم آمریکا مسئولیم تمام راه‌های ممکن غیرنظامی برای بازداشتن ایران از توانایی تولید سلاح هسته‌ای را آزمایش کنیم."
 
بر اساس این گزارش، رابرت دالد و براد شرمان دو تن از جمهوری‌خواهان این هفته نامه‌ای به تدوین‌کنندگان این لایحه فرستاده‌اند که در آن خواستار هدف قرار دادن بخش انرژی ایران شده‌اند. این فهرست سیاه شامل تمام معاملات با شرکت ملی نفت ایران می‌شود.    
 
قانون‌گذاران همچنین تاکید کرده‌اند هر قانونی که درباره این موضوع به تصویب می‌رسد باید شامل تحریم شرکت‌های بیمه‌ای باشد که موسسات تحریم شده را تحت پوشش قرار می‌دهند.
Share this
Share/Save/Bookmark

یه حمله کن کارشو بساز امریکا جوون

اينها کوتاه نميايند. چون ميدانند جام زهر براي هميشه بايد بخورند......

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما