خانه | خبر | اخبارایران

نوبت به کراوات و آرايش پرسنل بيمارستان‌ها رسيد

دوشنبه, 1391-04-05 13:35
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

پس از آن‌که فروش کراوات در ايران ممنوع اعلام شد، احمدرضا رادان، جانشين فرمانده نيروی انتظامی از جمع‌آوری کراوات و مقابله با آرايش پرسنل بيمارستان‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، امروز پنجم تيرماه، احمدرضا رادان، جانشين فرمانده نيروی انتظامی ايران در مورد استفاده برخی از کارمندان سازمان‌ها و بيمارستان‌های خصوصی از کراوات و آرايش‌ گفت: "رسمأ اعلام می‌کنم که پليس حتمأ با بخشی از سازمان يا بيمارستان خصوصی که از آرايش و کراوات به صورت سازمان‌يافته استفاده می‌کند، برخورد می‌کند."

وی کراوات را "ترويج نماد غرب" دانست و گفت پيش از اين نيز نيروی انتظامی به صورت مکتوب عدم استفاده از کراوات و "آرايش غليظ" را به رؤسای بيمارستان‌ها اعلام کرده‌ است.

جانشين فرمانده نيروی انتظامی گفت گاهی برخی از کارمندان مجبور به استفاده از کراوات در آن سازمان يا بيمارستان می‌شوند و اگر اين افراد از زدن کراوات اجتناب کنند از دريافت حقوق يا استخدام بهره‌مند نمی‌شوند.

احمدرضا رادان همچنين گفت در برخی شرکت‌ها به دختران مبلغی برای آرايش و لباس داده می‌شود.
وی گفت: "رؤسای بيمارستان‌ها و سازمان‌ها چند روز فرصت دارند تا نسبت به جمع‌آوری اين پديده اقدام کنند."

احمدرضا رادان: نيروی انتظامی در اجرای طرح امنيت اخلاقی به هيچ عنوان کوتاه نمی‌آيد

رادان درباره تمايل برخی افراد به استفاده از کراوات نيز گفت: "گاهی نيز ديده شده که خود فرد مايل به استفاده از کراوات است، که اين سازمانی نيست و انشاءالله خود فرد کلاه خود را قاضی کند که استفاده از اين نمادغربی خوب يا بد است."

پيش از اين، در روزهای نخستين خردادماه سال جاری نيروی انتظامی ايران به فروشندگان لباس دستور داده بود تا از فروش کراوات خودداری کنند.

سه سال پيش نيز مقامات گمرک ايران با تأکيد بر اينکه کراوات با فرهنگ جمهوری اسلامی مغايرت دارد، خواهان ممنوعيت واردات آن به داخل کشور شدند.

همچنين گروه‌های بسيجی تا چند سال پيش با استفاده از کراوات مقابله می‌کردند و کراوات مردان را در خيابان با قيچی می‌بريدند.

احمدرضا رادان همچنين بر ادامه طرح امنيت اخلاقی و برخورد با "بدپوششی و بدحجابی" تأکيد کرد و گفت: "نيروی انتظامی عليرغم همه ناملايماتی که در اجرای اين طرح با آن مواجه شد به هيچ عنوان کوتاه نمی‌آيد و به‌طور جدی با بدپوششی، مزاحمين نواميس، اراذل و اوباش، موادفروشان خرد و نصب ديش‌های ماهواره برخورد می‌کند."

وی افزود در شهرهای شمالی کشور نيز يک بخش به طرح امنيت اخلاقی اضافه شده است و در اين شهرها "طرح سالم‌سازی دريا" اجرا خواهد شد.

سرهنگ روح‌الامين قاسمی، جانشين فرمانده‌ انتظامی‌ مازندران پيش از اين اعلام کرده بود که تشديد طرح امنيت اجتماعی و اخلاقی از جمعه دوم تيرماه در سواحل دريا اجرا می‌شود.

وی افزود: "مأموران انتظامی در راستای اجرای طرح امنيت اخلاقی در سواحل، ضمن برخورد قانونی با هنجارشکنان، از شنای مختلط افراد در دريا جلوگيری می‌کنند."

قاسمی ضمن هشدار به "هنجارشکنان و برهم‌زنندگان نظم و امنيت عمومی" گفته بود: "پليس با هرگونه ناهنجاری‌ اجتماعی از جمله حمل حيوانات و سگ‌گردانی، بدپوششی و عدم‌رعايت شئونات اسلامی در سواحل دريا به شدت برخورد می‌کند."

 

Share this
Share/Save/Bookmark

حاج احمد رضا حاضری با من و مادرم و مادربزرگم و خاله ام و خاله بزرگم و حاجیه خانم مادر شوهرم و دخترم و نوه ام یک نماز جماعت بع سبک دکتر زارع رییس پلیس تهرون بخونی؟؟؟ هان جوونی؟؟؟ حالا کروات و آرایش پیش کشت همین جوری بیا به خونه یا منو ببر به خونه ات!

دختراصفهانی جون تو چند سالته که هم مادر بزرگ داری هم مادربزرگی. نکنه هم سن و سال امام زمونی! اما ماشلام انگاری پیربشو نیستی. اما یادت باشه روحانیت و دستپروردگانشون به پیروی از کلانتر دین و پیامبر اعظم فقط با بچه های هم سن و سال او دختر ابوبکر کارداترن. اونا با من تو دیگه کاری ندارن من و تو برشون پوسیده ایم. اونا حتا با رسیده ها هم کار ندارن اونا کال دوست دارن! کال! می فهمی خواهر! بیچاره عایشه! حالا اون بیچاره شده برا حکومت اسلام ناب مدل. اما خب انگاری باید نگفت! اما کروات آره کروات فحشاء میاره منکرات تولید میکنه. بیچاره ها این فرزندان امام راحل و امام عج باید کار و زندگیشونو ول کنن برن دنبال سنگ برای سنگسار. آخه این دین ما هکمه ی کیفیتش تو امتیاز دادن سنگین به زنا ست! چه چیزی سنگینتر از سنگ. اما خب وقتی سنگو پرت کردن تو سر زن بیچاره که تولید فحشاء کرده خب رنگین هم میشه ! برنگ خون! خدا خمینی امام کبیر انقلابو بیامرزه که چنین حکومت عدل علی ای رو بر پا کرد. خدا خود امام علی پیغمبر رو هم بیامرزه که اینجوری این دینو حنیفش کرده. خدا خود حضرت محمد رو هم بیامرزه. پایه گذار عجب دینی بوده. اگه یه روز جنگ بشه من امید وارم افراد اسلامپرستی مثل این رادان که اصلا تخم و ترکه ی خود پیغمبر و امام علیه با مقدری هم پادرمیونی نایبان برحقشن امام خمینی و خامنه ای سر همه ی کفار رو ببرن تا دیگه جامعه ی بشری یک دست بشه و ما دیگه از شر کافرا راحت بشیم و پشت سر پدر بزرگ دکتر زارع که همون امام زمون باشه و نایبان برحقشون امام خمینی و امام خامنه ای و امام هاشی رفسنجانی و امام حاج محمود احمدی نژاد نماز قفیله و نماز شب و نماز بیوقت و نماز رفع بل بخونیم و بعم بریم جماعتی غسل کنیم و تو خیابون داد بزنیم مرگ بر کرواتی مرگ بر فحشاء مرگ بر بد حجاب و مرگ بر بی حجاب و بعد دوباره بریم و جماعتی پشت سر این بزرگون نماز شب بخونیم حال کنیم. خدا این دین پاکیها رو از ما نگیره. *****

ادمهایی بیمار مانند رادان و احمدی مقدم درک و شعورشان بیش از این نیست. جناب سردار همین لباسی که تنت هست لباس غربی است. لطف کنید برای مبارزه با غرب لباس نظامی زمان عباس میرزا و یا شاه سلطان حسین آخوند را تنتان کنید. زمانیکه پلیس به جای فراهم اوردن امنیت به جان مردم می افتد سدار رادان هم در گوشه ابوعطا آواز میخوانند و مردم را تهدید میکنند.

سردار قلابي ، به زن و دختر مردم وکراوات چکار داري. سی سال نتوانستيد مردم را مجبور به اطاعت کنيد!

سه ميليارد دلار چي شد؟!!....

آقای رادان بزودی امام زمان و نایب برحقش در کاخ سفید پناهنده خواهند شد!! می دانی چرا؟ از دست گرگهایی که شخص امام زمان و نایبش پرورده اند. حالا تو دنبال نخ پالون خر نوکر نایب امام زمونی! هش بابا.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما