خانه | خبر | اخبارایران

محسنی اژه‌ای: فتنه جديدی در سال ۹۲ در راه است

پنجشنبه, 1391-12-17 13:28
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

غلام‌حسين محسنی اژه‌ای، دادستان کل و سخنگوی قوه قضائيه ايران گفت: "از شواهد و قرائن چنين بر می‌آيد که در ماه‌های نخستين سال آينده، فتنه‌ای در راه است."

 

به گزارش خبرگزاری فارس، محسنی اژه‌ای، امروز پنج‌شنبه در همايش دادستان‌های عمومی و انقلاب مراکز استان‌ها که در شيراز برگزار شد، گفت: "اين فتنه با موارد مشابه در سال‌های پس از پيروزی انقلاب و فتنه ۱۳۸۸ متفاوت بوده و مردم و دستگاه قضا بايد هوشياری خود را حفظ کنند."

 

مقام‌های حکومت ايران از اعتراضات پس از انتخابات بحث‌برانگيز رياست‌جمهوری سال ۱۳۸۸ به عنوان "فتنه" نام می‌برند. همچنين منتقدان دولت از نزديکان و اطرافيان محمود احمدی‌نژاد، رئيس‌جمهور اين کشور به عنوان "جريان انحرافی" نام می برند و می‌گويند اين جريان در انتخابات سال آينده رياست‌جمهوری قصد "فتنه‌انگيزی" دارد.

 

انتخابات رياست‌جمهوری ايران ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد.

 

به گفته سخنگوی قوه قضائيه ايران "فتنه‌گران اين بار با شعار‌های مردم‌فريبانه مانند عدالت، مقابله با فساد، حمايت از پابرهنه‌ها و ... به صحنه می‌آيند و اين چيزی جز نفاق نيست و مبارزه با منافق بسيار دشوار‌ است."

 

حسن فيروزآبادی، رئيس ستاد کل نيروهای مسلح ايران: در جريان فتنه ۹۲ ممکن است پرچم عدالت، ولايت و آزادی بلند کنند

حسن فيروزآبادی، رئيس ستاد کل نيروهای مسلح ايران نيز روز چهارشنبه گفته بود: "در جريان فتنه ۹۲ ممکن است پرچم عدالت، ولايت و آزادی بلند کنند."

 

محمود احمدی‌نژاد در سال‌های گذشته مدام از برقراری عدالت و مبارزه با فساد سخن گفته است.

 

دادستان کل ايران گفت: "نظام بايد با قدرت عمل و انعطاف، برای خنثی کردن نقشه‌های دشمنان و فتنه‌گران وارد شود همان‌گونه که در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال گذشته با اقدامات پيشگيرانه به موقع و صحيح، شاهد آرامش در جامعه بوديم."

 

محسنی‌ اژه‌ای همچنين از مسئولان اين کشور خواست تا با محور قراردادن قانون اساسی و مواضع آيت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ايران از "بروز مشکلات پيچيده برای کشور جلوگيری کنند."

 

منتقدان دولت از شعار "زنده باد بهار" احمدی‌نژاد به عنوان شعار انتخاباتی نزديکان دولت نام می‌برند. اسفنديار رحيم مشايی، يکی از نزديکان احمدی‌نژاد نيز گفته است خود و همراهانش به دنبال "مکتب سبز بهاری" هستند.

 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

فتنه روی مبارک جنابعالی ست که سالهاست سر راه است

این قدر فتنه فتنه کنید تا فتنه دانتان پاره شود.لامروتها هنوز نفهمیده اید یا خود را به نفهمی می زنید که فتنه خود شمایید.دست سنگینتان را از سر مردم بردارید مردم خود بلدند چگونه فتنه هایشان را رفع کنند.

از طرف کی , چه کسی و چه گروهی ؟ مگر موسوی و کروبی را در بند و
زنجیر ندارید؟ آقای اژده هائی ظاهرأ از خواب و خوراک افتاده اید ,همچون
فرعون در مقابل حضرت موسی.
خداوندا ظالمین و چپاولگران بیت المال , تجاوزگران به ناموس و وطن, قاتلین
فرزندان این ملت مظلوم را یا هدایت کن و یا از سر راه ملت و کشورمان بر
دار.

غلوووم حسین جنایت کار جنگی است

از مُشتی فتنه غیر از ترس از فتنه و وحشت از برملا شدن فتنگی و شرارت خود چه انتظاری بیشتر میتوان داشت؟

اقای اژه ای محترم شما هم فهمیده اید که دشمنان بیرونی نظام(استکبار،استعمار و صهیونیزم) و دشمنان داخلی( اصلاح طلبان مخالف آقای خامنه ای و کمونیست ها )و مخصوصأ نیروهای دمکرات سکولار وطن پرست از بی عدالتی های موجود جهت رسیدن به اهداف خود ،استفاده و بدینوسیله موجبات دگرگونی و یا بی ثباتی را ایجاد خواهند کرد.امّا ،چرا مسئولین نظام و مخصوصأ دستگاه امنیت کشور با ریشه فساد،بی عدالتی و استبداد،برخورد منطقی و متمدانه نمی کنند؟
جتاب اژه ای برخوردها و عملکردهای غیر اسلامی مسئولین تا به امروز، موجب چند دستگی و نارضایتی اکثر ایرانیان مسلمان و غیر مسلمان شده است و امید رفتار و کردار اسلامی (ناب محمّدی و عدالت گستری علی وارانه شعار داده شده)هم به نتیجه نرسیده و نخواهد رسید.چون اگر اصلاحات در توانتان بود ،مطمئنأ تا به امروز انجام میدادید.اکنون به عنوان یک مسلمان بفرمائید تکلیف مردم بیچاره چیست و مردانه بفرمایید که اگر شما و اقای خامنه ای که هر دو هم انقلابی هسیتد،اکر به جای هموطنان خود بودید چه میکردید؟ضمنأ بفرمایید چه پاداشی به این همه حمایت مردم از نظام از طرف شما و مقام محترم رهبری به مردم تحت ستم داده خواهد شد و یا باز هم مردم باید هزینه بی لیاقتی و مفتخوری و فرصت طلبی مقامات مسئول در ایران را بپردازند؟
به نظر من اماده باش های مکرر نظام حلال مشکلات نیستند و بهتراست که مقام محترم رهبری در اولین فرصت در یک برنامه زنده رادیو - تلویزیونی ضمن تشکر از حمایت مردم،قولی انقلابی به ایرانیان بدهند که در رفع کاستی ها،بی عدالتی اقتصادی ،اجتماعی ،قضایی و بد اخلاقی های دست اندر کاران نموده و شخصأ و بدون وقفه هم پیگیر شده و تلاشی واقعی برای ایجاد یک جامعه بی طبقه توحیدی را خواهند نمود و نیز باید متعهد گردند که اگر ایشان از عهده چنین وظیفه ای بر نیایند،کشور را به دست نیروها دمکرات واقعی می سپارند و جدایی دین از دولت را هم به رسمیت خواهند شناخت.
هموطن شما خوب میدانید که اگر شما با کمک سپاهیان مظلوم که چون مرغ در عزا و عروسی قربانی میشوند و به هر طریقی وقایع احتمالی ٩٢ (با نام فتنه ،آشوب،کودتا،انقلاب رنگین و یا بحران سیاسی و غیره... ) را خنثی و پشت سر بگذارید،یک چیز را نمی توانید کتمان کنید و آن نارضایتی اکثریت جامعه(بدون شک ٨٠ درصد مردم ) و خشم نهفته آنان است.ضمن اینکه اقای خامنه ای کاملأ آگاه میباشند که مردم ناراضی همچون مین در زیر خاک بوده و با یک فشار (تحریک به موقع امریکا)به محل اصلی مین (چاشنی=بی عدالتی و استبداد ) کشنده و یا حداقل معلول کننده خواهد شد.به امید قبول اصلاحات اساسی و برقراری عدالت اجتاعی و در غیر این صورت به امید سرنگونی نظام و برقراری مردمسالاری واقعی توسط مردم ایران


محمد

والا پیام‌دار، محمد!

گفتی که یک دیار
هرگز به ظلم و جور
نمی‌ماند برپا و استوار!

آن‌گاه، تمثیل‌وار
کشیدی عبای وحدت
بر سر پاکان روزگار!

در تنگ پرتبرک آن نازنین عبا،
- دیرینه! ای محمد!
جا هست بیش و کم،
آزاده را
که تیغ کشیده‌ست بر ستم؟

کیف کش٬ فتنه کش و ج...ا کش مگه راهبر انقلاب نگفت کش ش ندین تو که گفته بودی ریشه کنش کردی چطور شد دوباره سرش بلند شد بطرف رهبری قد کشید. و تو مرتیکه شکم گنده شکم گه نده عدالت! آهای زکی با شسصد میلیارد دزدی و سرقت دهها میلیاردی در ماه توسط روحانیون بیشرف! عدالت و آزادی. تو باید سر همون بیرق بشی بابا و کش بیای. خواهی دید و خواهی ر...ید. بابا صلوات بر محمد و آل محمد که شکم گه انده ی تو پر از از آیت و روایات قرآنی و نبوی. آلهی که بترکی شاید آتشنشانها ی ایران و جهان بیایند و جهانی از کثافت را بروبند. ای که صلوات بر محمد و آل محمد با این چنین کثافاتی. خاک بر سر مردم ایران و خصوصا پدر و مادر من و اصلاحطلبان که هنوز هم در پی اصلاح این نظامند.

هرروز مورد نفرت بيشتري قرار ميگيريد و دستهاي حکومت فاسد و مافيايی قرون وسطايي ولايي باز شده.
بزودي به سطل زباله تاريخ خواهد رفت .......

روستاييان اصفهانی را هم که بگلوله بستيد..
شما ديگر گندش را در آورديد..
يک عده مفتخوار بر اموال عمومي چنگ انداخته و با لات بازي ميخواهيد به حکومت ناقض حقوق بشرو حقوق اجتماعی و بين المللی ادامه دهيد.......

امسال چهار شنبه سوری ، با گفتن
ای فتنه فتنه فتنه
بترکه راس فتنه
از روی آتش خواهیم پرید

اگر در عراق این آمریکاییها بوده اند که پنجاه و دو ورق پاسور درست کردند و عکس سران صدام را رویش کشیدند. اینبار این مردم ایرانند که عکس هر روحانی و حتا روحانی روحانیون محمد را و علی را و خمینی را هر صبح در کاسه متخلا با تقلا با رنگ زرد می فشانند و نقش می زنند تا بزودی آنها را وارد اگوی تاریخ کنند. بنظ می رسد که کار سرانجام بخه خشونت بکشد و ما که خواهان نیامدن خون از دماغ روحانیون و حتا سپاه آدمکش و بسیج ضد بشر بودیم هم داریم کم کم فکر میکنیم که شاید باید خشونت کرد. آرزی روزی برسد که حتا یک آخوند بی آزار هم جرات نکند دم از اسلام بزند. آنروز دور نیست اگر چه خیلی دیر شده است. مرگ بر اسلام و مرگ بر تشیع. این شعاری ست که در دل مردم زبانه می کشد.

شما ديگر گندش را در آورديد..!!!!!!!
ببینید این هممیهن مثلا خشم و خروش خودش را اینگونه نشان می دهد:
شما ديگر گندش را در آورديد..!!!!
بنده ی خدا تو باید بریش پیغمبر اکرم و ايمه ی هدا و و روحانیت معظم عطسه کنی و خدو یعنی گلاب بیندازی!! آنها با ایران تو با ثروتهای مادی و معنوی تو با تاریخ و تمدن تو تجاوز جنسی کرده اند و میلیاردها میلیارد تومان ثروت مادی و معنویتت را روحانیت و سپاه و بسیج به یغما برده حالا تو فقط می فرمالیی: شما ديگر گندش را در آورديد..!!! اگاری داری با دوستت صحبت می کنی!! اینان جنایتکارترین و ضد انسانترین حکومتهای ضدبشریند. تو باید در قبر و ریش اینها آن کار خوب را بکنی. روحانیت باید همچون پرچم آویزان شود. مردم ایران را بیدار کنیم. هر کس بیدار شده بغل دستی خودش را بیدار و هوشیار کند.

مرگ و مردن برای همه موجودات زنده چیز مسلمیه ....همینطور برای این تازی زاده منفور غلام‌حسين محسنی اژه‌ای...از جنازه اژه ای در آینده منبع گازی بوجود میاد که برای سوزاندن همیشگی در زیر قابلمه هاست !!

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما