خانه | خبر | اخبارایران

احمدی‌نژاد: ۶۰ درصد پول‌های کشور در جيب ٣٠٠ نفر است

جمعه, 1391-09-24 19:25
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

محمود احمدی‌نژاد، رئيس‌جمهور ايران گفت ٣٠٠ نفر در کشور ۶۰ درصد پول‌های کشور را در جيب خود گذاشته و پس نمی‌دهند.

 

خبرگزاری فارس، امروز جمعه ۲۴ آذرماه گزارش داد، محمود احمدی‌نژاد، رئيس‌جمهور ايران در مراسم گشايش طرح‌های عمرانی استان خراسان رضوی با بيان اين مطلب افزود: "پول در کشور زياد است ولی وقتی پول زياد می‌شود ردپايی از قدرت هم پيدا می‌شود."

 

وی افزود: "برخی به نام کارگر و کارخانه پول می‌گيرند ولی برای خود تلاش می‌کنند و پول در دست خودشان است."

 

احمدی‌نژاد با اعلام اين‌که "برخی هم در سازمان‌ها و ديگر جاها قانون تصويب می‌کنند که به اين افراد وام گرفته نزديک نشويم" تأکيد کرد: "چرا نبايد اين وام‌ها را مسترد کنيم در حالی که عده‌ای خودخواهانه تلاش می‌کنند پول‌های کشور را بلوکه و احتکار کنند."

 

محمود احمدی‌نژاد: برای اولين بار تعداد واحدهای مسکونی موجود در کشور از تعداد خانوارهای موجود در کشور بيشتر است

رئيس دولت دهم با بيان اين‌که "عده‌ای در کشور پيدا شدند که فقط به فکر خود هستند و کار را بر هم می‌زنند" توضيح داد: "در اجزای حکومت نيز عده‌ای پيدا می‌شوند که از اين افراد دفاع می‌کنند در حالی که چرا نبايد گفت اين افراد پول‌ها را پس دهند."

 

در روزهای پايانی آبان‌ماه سال جاری روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله خود با اشاره به علاقه احمدی‌نژاد به "فرافکنی" نوشت: "ايشان از هفت سال و چهار ماه قبل که بر مسند رياست جمهوری تکيه زدند با همين ادبيات درباره افراد مجهول‌الهويه‌ای که نمی‌گذارند دولت کار کند سخن گفتند و به فهرست بلندبالائی اشاره کردند که در جيب دارند و اگر افشايش کنند چنين و چنان می‌شود."

 

اين روزنامه افزود: "البته تا امروز هنوز اين فهرست از جيب مبارک ايشان خارج نشده است. اطمينان داريم که در هشت ماه باقی‌مانده نيز جناب ايشان همين سخنان را تکرار خواهند کرد و چه بسا که بعد از کنار رفتن از حکومت نيز به همين فرافکنی‌ها ادامه دهند."

 

احمدی‌نژاد همچنين شهريورماه سال جاری در گفت‌وگوی تلويزيونی با شبکه اول تلوزيون ايران در پاسخ به پرسش مجری که از وی پرسيد سال ١٣٨۴ قول داديد اسامی را که در جيبتان داريد اعلام می‌کنيد و حالا که يک سال مانده به پايان دولتتان نمی خواهيد اين افراد را معرفی کنيد، با بيان اين‌که من يک سری از اسامی را دادم افزود: "از کجا می‌دانيد که يک سال به آخر دولت مانده؟ دولت متعلق به ملت است."

 

رئيس قوه مجريه ايران در ادامه سخنان امروز خود با تأکيد بر اين موضوع که "برای اولين بار تعداد واحدهای مسکونی موجود در کشور از تعداد خانوارهای موجود در کشور بيشتر است" افزود: "کار مسکن مهر با هدف جبران عقب‌افتادگی‌های تاريخی در مسکن اقدامی ضربتی بود."

 

وی با اشاره به اين‌که  "اگر فرض کنيم در پنج سال آينده ٢۵ متر به هر واحد مسکونی هر خانوار اضافه کنيم کار غير ممکنی نيست" ادعا کرد: "هيچ کمبود مصالحی در ايران نداريم."

 

با اين وجود، مهرماه سال جاری مرکز آمار ايران اعلام کرد که قيمت مصالح ساختمانی ۵۵ درصد افزايش يافته است. 

 

وی خردادماه سال جاری در سخنانی مسکن مهر يک طرح ضربتی دانسته و افزوده بود: "اين طرح به عقب‌ماندگی ۴۵ ساله کشور پايان می‌دهد."

 

محمد سعيدی‌کيا، وزير مسکن و شهرسازی سياست اصلی دولت نهم برای پاسخگويی به مخاطبان اصلی را طرح مسکن مهر اعلام کرد. به موجب اين طرح سالانه تعداد يک ميليون و ‪۵۰۰‬ هزار واحد مسکونی، زمين در سطح کشور واگذار می‌شود.

 

اين طرح با مشکلات بسياری چون توقف پرداخت وام توسط بانک‌های دولتی برای بيش از ۱۸ ماه روبه‌رو شد.

 

از سوی ديگر به دليل تورم بالا همراه با رکود در اقتصاد، بازار مسکن در ايران دچار آشفتگی و افزايش قيمت شده است.

 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

مگراین وامها را دولت شما نداده!؟

چندنفر ازاين 300 نفر جزو گروه خودت ميباشد؟ مثل روساي فراري بانکت ؟ چرا به اين افراد وام دادی ؟

حتما خودشان یکی از همین 300نفر هستند. شاید این حرف ها را میزنند که راه گم کنند.

با مشکلات فراوانی که برای مردم و مملکت بوجود اوردی طی هشت سال از صمیم قلب می گویم احمدی خدا لعنتت کند

در انگلستان و آمریکا دو حساب باز شده یکی بنام امام زمان عج است و دیگری بنام امام حسین عین. مردم ایران باید به این کاوران حمله کنند و سهم خودشان را از این نامردان تاریخ ایران بگیرند. نامردانی که در ذهن هر روحانی بیشرف و باشرفی خفته اند. این گزارش را بخوانید. هر کس باید یک تکه از طلا را از آن خود کند.
ترافیک سنگین اهواز
برای انتقال ضریح 14 میلیارد تومانی

ضریح 14 میلیارد تومانی و طلا ساز امام حسین که در ایران ساخته شده، در راه انتقال به کربلا، به شهرهای خوزستان رسید. یعنی پیش از عبور از کارون و انتقال به آنطرف آب و ساحل عراق، با تبلیغات زیاد، از شهرهای مختلف خوزستان عبور دادند. در جریان این انتقال، روزنامه جمهوری اسلامی جسارت کرده و در یک گوشه ای از روزنامه، و از قول خبرنگارش در اهواز اشاره به مشکلاتی که این عبور، در طول روز و از خیابان های مرکزی اهواز برای مردم بوجود آورده و موجب ترافیک سنگین شده کرده بود. حالا سپاه خوزستان یک بیانیه علیه این روزنامه صادر کرده و گفته جد و اجداد این روزنامه باید بابت این اشاره عذرخواهی کنند.

چرا که ترافیک غلط کرده سر راه انتقال ضریح بوجود بیآید! و مردم خوزستان هم غلط کرده اند که در ترافیک گیر کرده اند. اتومبیل را در خیابان پارک می کردند و دنبال ضریح راه می افتادند تا ترافیک نشود!
روزنامه جمهوری اسلامی نوشته بود «آیا امام حسین به ایجاد مشکلات برای مردم رضایت دارند؟»
سپاه خوزستان در بیانیه اش به همین یک جمله بند کرده است. حالا فکر کنید که یک روزنامه شیرپاک خورده ای این چند سئوال را طرح می کرد:
- این 14 میلیارد تومان را از کجا آوردید؟

- نمی شد با این پول برای مردمی زلزله زده آذربایجان، پیش از آن که به سرنوشت مردم زلزله زده "بم" دچار شوند، دراین سوز و سرما خانه می ساختید؟

- اگر چند سال دیگر ورق در عراق برگردد و حکومت دیگری سر کار بیآید – مثل حکومت صدام و یا عبدالکریم قاسم- و مناسبات با ایران تیره و تار شد و زیارت ممنوع، تکلیف طلاهای این ضریح چه می شود.

- اگر حکومت بعدی عراق یواشکی یک ضریح آب طلا ساخت و به بهانه تعمیرات، ضریح طلا را برد که آب کرده و طلایش را ذخیره پولی این کشور کند، ملت ایران گریبان چه کسی را بگیرند. بویژه اگر حکومت کنونی هم دیگر سر کار نباشد و جان داده و جانشین آمده باشد.

نخستین خبر پیک نت در باره ضریح طلای امام حسین را از اینجا بخوانید.

رئیس جمهور کل کره زمین و نابود کننده اسرائیل نمی تونی بگی اونها چه کسانی هستند...؟ اون ها با خودت میشن 301 نفر البته بدون دارو دسته دولتی های خودت و فک و فامیل هاشون ..!!! تو هرزه گو اوباش ...خودت فقط یه قلم 40 میلیارد دلار ازبانک مرکزی دزدی و دادی چند تا صراف تو دوبی که باهاش حال کنن...تو خودت قرادادهای پشت پرده ننگینی با روسی ها بستی که اگر گندش در بیاد باعث چنان زلزله روحی و فکری در میان ایران نشینان محترم میشه که یه بار دیگه از شوگه می کنه ...اگر 300 نفر در داخل کشور ایران نشینان محترم پول ها رو گرفتن و پس نمی دن ...حتما" حداقل یه 1000 نفر لبنانی "نابود کننده اسرائیل" هم میلیون ها دلار وام از ولایت فقیه گرفتن که باهاش اتومبیل های سوپر لوکس گران قیمت بنز و بی -ام -و ها خریدند و قمارخانه ها و رقاص خانه ها و روسپی خانه ها در آلمان دایر کردن...و هر روز و هفته هم مهمان سفارت هستند ......البته حرف ها و عمل کرد رئیس جمهور فرمایشی علی خامنه ای جناب احمدی نژاد مانند آبکشیه که به یه آبکش دیگه میگه : همش تفصیر تو آبکشس که زیاد سوراخ داری !! احمدی نژاد در مورد جنایات پولی و اقتصادی به کشور ایران که هم خودش و هم علی خامنه ای و فک وفامیل هایشان در آن شریک بودند کلمه ای به زبان نمی آورد ! و تمامی این تهدیدها " تکان دادن چغچغه دم مار" ... برای نشان دادن داشتن مدارک افشا گری بر علیه مافیای گروه علی خامنه ای است که بعد از اتمام رئیس جمهوری بازی کردنش دچار سرنوشی مانند آقا پسر رفسجانی و یا موسوی و کهروبی پیدا نکند.....اگر اذیتم کنید... لوتون می دهم ها....!!

راست ميگويي اول برو به دزديهای معاونت رسيدگی کن ! بقيه پيشکش !

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما