خانه | خبر | اخبارایران

جايزه جشنواره لاداخ هند به بهرام رادان رسيد

سه شنبه, 1391-04-06 20:52
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

جايزه بهترين بازيگر مرد در جشنواره بين‌المللی لاداخ هند، به بهرام رادان، بازيگر سينمای ايران رسيد.

روابط عمومی مؤسسه رسانه‌های تصويری، امروز سه‌شنبه ششم تيرماه گزارش داد، بهرام رادان، بازيگر نقش نخست مرد فيلم سينمايی "آدمکش" جايزه بهترين بازيگر مرد نقش اول در جشنواره بين‌المللی لاداخ هند را از آن خود کرد.

جشنواره بين‌المللی فيلم لاداخ هند از تاريخ ۲۶ تا ۲۸ خردادماه سال جاری در چهار بخش سينمای جهان، مسابقه، سينمای هند و سينمای لاداخ برپا شد.

در اين جشنواره مؤسسه رسانه‌های تصويری با فيلم سينمايی "آدمکش" ساخته رضا کريمی همراه با ۹ فيلم ديگر از ساير کشور‌ها در بخش مسابقه اين جشنواره حضور داشت.

افزون بر اين، فيلم سينمايی "اين‌جا بدون من" ساخته بهرام توکلی در بخش "سينمای جهان" اين جشنواره به نمايش گذاشته شد.

در اين جشنواره، فيلم‌های بسياری از کشورهای مختلف جهان از جمله فرانسه، کانادا، بلژيک، لبنان، کوبا، هند، ايتاليا و ايران به نمايش در آمدند.

بهرام رادان: خانواده بی‌رمق سينما که حتی خانه‌اش را هم گرفته‌اند، ديگر نمی‌تواند چنين تهمت‌هايی را تحمل کند

فيلم سينمايی "آدم‌کش" به کارگردانی رضا کريمی، نويسندگی محمدهادی کريمی و تهيه‌کنندگی محمد پوستی در سال ۱۳۸۸ ساخته شده است.

از سوی ديگر بهرام رادان علاوه بر بازيگری به کار موسيقی نيز پرداخته و در يک آلبوم موسيقی با عنوان "روی ديگر" خوانندگی کرده است.

به گزارش تارنمای خبرآنلاين، خردادماه سال جاری، بهرام رادان در نشست خبری آلبوم "روی ديگر" گفته بود: "تا وقتی وضعيت سينمای ايران مساعد نباشد، ترجيح می‌دهد با دوستانش در استوديو جمع شود و موسيقی کار کند."

رادان، افزوده بود: "از ابتدا به قصد گزيده‌کاری در سينما حضور پيدا کردم. دليل کم‌کاری‌ام در اين مدت اين بود که پيشنهاد کاری خوبی نداشتم، در حالی که هميشه سعی کردم از بين کارهای پيشنهادی بهترين‌ها را انتخاب کنم، شايد گاهی هم دچار اشتباه شده بودم. از سينما دل‌زده شده‌ام."

وی فروردين‌ماه سال جاری، در گفت‌وگويی در رابطه با آن‌چه که برخی از سينماگران طرفدار حکومت "فساد" در سينما عنوان کرده بودند، گفته بود: "خانواده بی‌رمق سينما که حتی خانه‌اش را هم گرفته‌اند، به‌خصوص از نظر اقتصادی هم که سينمای ايران در حال نابودی است، ديگر نمی‌تواند چنين تهمت‌هايی را تحمل کند."

بازيگر سينمای ايران افزوده بود: "در حال حاضر نمی‌دانم متولی سينما در اين کشور کيست. آقايان سازمان سينمايی را به راه انداختند، اما ما دقيقأ نمی‌دانيم اين سازمان چه کار می‌کند."

بهرام رادان، بازيگر سينمای ايران، زاده هشتم ارديبهشت‌ماه ۱۳۵۸ و فارغ التحصيل رشته مديريت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی در سال ۱۳۷۸ دوره بازيگری را در آموزشگاه هيوافيلم گذراند و همان سال برای بازی در فيلم "شور عشق" ساخته نادر مقدس انتخاب شد.

بهرام رادان در سال ۱۳۸۲ برای فيلم سينمايی "شمعی در باد" برنده سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش اول مرد از بيست‌ودومين جشنواره بين‌المللی فيلم فجر شد.

وی در سال ۱۳۸۵ نيز برای فيلم سنتوری، برنده سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش اول مرد از بيست‌وپنجمين جشنواره بين‌المللی فيلم فجر شد.
 

Share this
Share/Save/Bookmark

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما