خانه | خبر | اخبارایران

حمله هواداران احمدی‌نژاد به علی لاریجانی در قم

یکشنبه, 1391-11-22 14:05
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

هواداران محمود احمدی‌نژاد با حمله به علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی سخنرانی وی را در حرم فاطمه معصومه در شهر قم، نیمه تمام گذاشتند.

 

به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا) علی لاریجانی که نماینده قم در مجلس است، امروز، بیست و دوم بهمن ماه به عنوان سخنران اصلی مراسم سالگرد انقلاب اسلامی در قم به این شهر رفته بود.

 

بنا بر این گزارش در حدود یک‌صد تن از حامیان محمود احمدی‌نژاد که شماری از آنها کفن بر تن کرده بودند با دادن شعارهایی همچون "لاریجانی، بصیرت، بصیرت"، "خواص بی بصیرت، مایه ننگ ملت" و حمله به علی لاریجانی مانع از ادامه سخنرانی او شدند.

 

این اعتراض که از اولین دقایق سخنرانی لاریجانی شروع شده بود با پرتاب مهرهای نماز به سمت او ادامه یافت و برخی از معترضین کفش‌های خود را نیز به سوی او پرتاب کردند.

 

در حدود یک‌صد تن از حامیان محمود احمدی‌نژاد که شماری از آنها کفن بر تن کرده بودند با دادن شعارهایی همچون "لاریجانی، بصیرت، بصیرت"، "خواص بی بصیرت، مایه ننگ ملت" و حمله به علی لاریجانی مانع از ادامه سخنرانی او شدند

در پی ادامه یافتن سخنرانی علی لاریجانی، معترضین به نزدیکی جایگاه سخنرانی رفتند و با برداشتن نرده‌های اطراف جایگاه به سمت رئیس مجلس حمله کردند.

 

پس از آنکه محافظان لاریجانی وی را از "شبستان امام خمینی" خارج کردند، احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و محمد سعیدی، امام جمعه این شهر با حضور در جایگاه معترضین را به آرامش دعوت کردند.

 

حامیان محمود احمدی‌نژاد پیش از این در۱۵ خرداد ۱۳۸۵ نیز در شبستان امام خمینی قم در سخنرانی علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی٬ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اخلال ایجاد کرده بودند.

 

از سوی دیگر به دنبال حضور علی لاریجانی در میان راهپیمایان مراسم ۲۲ بهمن شهرقم٬ شماری از حامیان احمدی‌نژاد با در دست داشتن پوسترهایی از محمود احمدی‌نژاد و آیت‌آلله خامنه‌ای که روی آن عبارت "زنده باد بهار و تو به ما جرأت طوفان دادی" نوشته شده بود، شعارهایی همچون "بصیرت بصیرت" و "رئیس بی‌ولایت نمی‌خواهیم" سردادند.

 

به نظر می‌رسد این اعتراض‌ها پیامد درگیری اخیر محمود احمدی‌نژاد و علی لاریجانی در جلسه استیضاح وزیر کار در مجلس باشد. محمود احمدی‌نژاد روز يکشنبه ۱۵ بهمن در جلسه استيضاح عبدالرضا شيخ‌الاسلامی، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فاضل لاريجانی، برادر علی لاريجانی، رئيس مجلس ايران را به "سوءاستفاده از قدرت"‌متهم کرد.علی لاريجانی نيز احمدی‌نژاد را متهم کرد که کشور را به تشنج کشانده و "کيان اخلاق جامعه" را به خطر انداخته است.

Share this
Share/Save/Bookmark

این حکومت حکومت یکدستان است. چرا که سیدعلی تلقین خوان خودش یکدست است. ما مردم ایران چقدر پوست کلفت و بیماریم که چنین جانورانی را تحمل کرده و می کنیم.

دعواي غصب قدرت از دو جناح ارتجاع، کاررا بدعوا بين چماقدارانشان کشانده.....

خامنه ای می گفت: هر چه می خواهید به یکدیگر نامه بنویسید ولی نباید مردم از این نامه ها با خبر شوند. او مرتب می گفت هی کشش ندید.
این کش آنقدر کش داده شد که پاره شد و ثابت شد که نه رئیس جمهورش و نه رئیس مجلسش برای او تره هم خورد نمی کنند.

براي بازي فوتبال بين پرسپوليس استقلال 20000 چماقدار در استاديوم بودند!! اينها هم بازي جناحي ميباشد. هردوگروه فاسد و دزد و فدايی رهبر هستند....

من سوالی از سردبیر دارم آیا مطالبی که در کامنت های فوق وجود دارد حاوی توهین نیست اگر به حرف خودتان پایبندید چرا آن را درج کردید؟

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما