خانه | خبر | اخبارایران

"واکنش دولت به طرح سئوال از احمدی‌نژاد: عرضه نکردن ارز در بازار"

دوشنبه, 1391-08-22 11:40
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

يک نماينده مجلس ايران گفت دولت ايران در واکنش به طرح سئوال از محمود احمدی‌نژاد، رئيس‌جمهور اين کشور قصد دارد از عرضه ارز در بازار جلوگيری کند.

 

عوض حيدرپور به خبرگزاری خانه ملت گفت: "پيش‌بينی می‌کنيم دولت در يک يا دو هفته آينده ارز مورد نياز بازار را برابر روش معمول در مرکز مبادلات ارزی و بازار آزاد تأمين نکند و به‌طور مصنوعی قيمت ارز را به چهار يا پنج هزار تومان برسانند و دليل اين افزايش قيمت را سئوال از رئيس‌جمهور اعلام کند."

 

دولت ايران هنوز به اين اتهام پاسخی نداده است.

 

به گفته وی "دولت بايد ارز مورد نياز بازار را بر اساس نيازمندی‌ها تأمين کند و اگر تا زمان طرح سئوال مشکلاتی در بازار ارز پديد بيايد شخص رئيس‌جمهور بايد پاسخگو باشند."

 

محور طرح سئوال از رئيس‌جمهور ايران، نوسانات بازار ارز در اين کشور است.

 

برخی خبرها نشان می‌دهد نمايندگان مخالف سئوال از احمدی‌نژاد قصد دارند با آبستراکسيون و خروج از مجلس، جلسه مجلس را در روز طرح سئوال از رسميت بيندازند

اين نماينده مجلس همچنين گفت: "آبستراکسيون به‌معنای برخورد غير منطقی با يکی از قوای ايران است و چنانچه نماينده‌ای اين عمل را انجام دهد اقدام وی از سوی هيئت نظارت بر رفتار نمايندگان مورد بررسی و برخورد قانونی قرار می‌گيرد."

 

برخی خبرها نشان می‌دهد نمايندگان مخالف سئوال از احمدی‌نژاد قصد دارند با آبستراکسيون و خروج از مجلس، جلسه مجلس را در روز طرح سئوال از رسميت بيندازند.

 

طرح سئوال از محمود احمدی‌نژاد روز ۱۴ آبان‌ماه در مجلس ايران، در ميان مخالفت شماری از نمايندگان اعلام وصول شد. بر اساس اين طرح رئيس‌جمهور ايران تا ۱۴ آذر فرصت دارد با حضور در مجلس به سئوال نمايندگان در مورد نوسانات بازار ارز پاسخ دهد.

 

فراکسيون اصولگرايان مجلس با انتشار بيانيه‌ای طرح سئوال از احمدی‌نژاد را "تنش‌زا" دانسته است اما نمايندگان موافق سئوال اين تحليل را رد می‌کنند.

 

علی‌رضا منادی يکی از اعضای هيئت رئيسه مجلس ايران در پاسخ به "تشکيک" مخالفان سئوال در مورد شمار امضاهای اين طرح گفته است: "دوستانی که ابهام‌آفرينی می‌کنند اقدام‌شان درست نيست چون به احترام آن‌ها بار ديگر مسئله بررسی و مشخص شد که هيچ شبهه و ابهامی در تعداد امضاهای اين طرح وجود ندارد و هيئت رئيسه براساس آيين‌نامه داخلی قوه قانون‌گذاری طرح سئوال را در صحن قرائت کرد."

 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

سئوال از احمدی نژاد مثل تف سربالا انداختن مجلس نشینانه که دوباره می افته تو صورت خودشون !!!
جواب ها احمدی نژاد
....ملت ایران خیلی قویه
....نیروی اتمی حق مسلم ماست " کره نه"
...بزرگترین نظام دفاعی در منطقه هستیم
...ملت بزرگ ایران در مقابل تحریم ها آخ نمی گه ..."جنسش خیلی خوبه و غیرتش فوق العادس" از گرسنگی و فقر حاضره تمام خانواده داخل کارتن بخوابن که امریکائی هائی از طریق ماهواره شون ببیننشون و ازشون بترسن !!
...دلار و ارز خارجی پول رایج ضد مسلمانان و کفار است و نیاید یه شخص مسلمان و معتقد به جمهوری اسلامی به آن دست بزند وگرنه نمازش باطل میشه !!
....ما یعنی دولت من " احمدی نژاد" طرح های لازمه برای حکومت رانی و گاز و ترمز کردن تمام کره زمین را در حال اجرا داریم .....
.....خوب ...خوب من وقت ندارم ...سئوال اگر هست برام اس ام اس بزنن در اسرع وقت به امید خدا جوابشون رو میدن ....حسن آقا در ماشینم رو باز کن که دارم میام !!!

من خودم کارمند بانک تجارت هستم

در تایید حرف ایشون یک دستور العمل جدید برامون امده که از هفته اینده عرضه ارز رو محدود کنیم .

فکر میکنم باید از هفته اینده دوباره شاهد پر کشیدن دلار باشیم

خدا به همه رحم کنه

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما