خانه | خبر | اخبارایران

جواد لاريجانی: منافع نظام ايجاب کند با آمريکا مذاکره می‌کنيم

چهارشنبه, 1391-08-17 18:57
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

جواد لاريجانی، دبير ستاد حقوق بشر قوه قضائيه ايران گفت: "اگر منافع نظام ايجاب کند با آمريکا و حتی در قعر جهنم هم با همه مذاکره می‌کنيم."

 

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد جواد لاريجانی امروز چهارشنبه ۱۷ آبان‌ماه در گردهمايی معاونان آموزشی دانشگاه‌های ايران در بندرانزلی گفت: "مذاکره با آمريکا تابو نيست که ممنوع باشد."

 

وی افزود: "اوايل انقلاب عده‌ای از دوستان اصلاح‌طلب که سوپرراديکاليسم بوده‌اند، مذاکره با آمريکا را تابو می‌دانستند اما انگار روح القدوس در آنان نازل شد و تبديل به يک سوپرليبراليسم شدند."

 

دبير ستاد حقوق بشر قوه قضائيه ايران گفت: "زمان رياست جمهوری آيت‌الله هاشمی، نقشه تعامل با آمريکا چيده شد ناگهان آقای مهاجرانی در مقاله ای نوشت که مذاکرات آمريکا کار خوبی است اما بايد اعتراف کنيم که حريف آمريکا نمی‌شويم."

 

صادق لاريجانی، ئيس قوه قضائيه ايران ارتباط با آمريکا را ساده ندانست و گفت "يک‌شبه چنين ارتباطی امکان‌پذير نيست"

لاريجانی ادامه داد: "اگر منافع نظام ايجاب کند با آمريکا و حتی در قعر جهنم هم با همه مذاکره می کنيم."

 

اين در حالی است که صادق لاريجانی، برادر جواد لاريجانی و رئيس قوه قضائيه ايران امروز در نشست مسئولان عالی قضايی ارتباط با آمريکا را ساده ندانست و گفت "يک‌شبه چنين ارتباطی امکان‌پذير نيست."

 

چندی پيش روزنامه لوموند چاپ فرانسه نوشته بود که بر اساس اطلاعاتی که به دست آورده است، ديپلمات‌های ايرانی و آمريکايی طی سال‌های اخير به‌ويژه در سوئيس با يکديگر گفت‌وگو کرده‌اند.

 

لوموند همچنين نوشت رابرت اينرون، يکی از مقامات دولت آمريکا که در سال ۲۰۰۹ پيشنهاد مبادله اورانيوم غنی‌شده را به ايران داد، به‌طور مخفی با علی‌اکبر ولايتی، مشاور امور بين‌الملل رهبر جمهوری اسلامی ايران گفت‌وگو کرده است.

 

اما علی‌اکبر ولايتی، هفتم آبان‌ماه جاری در گفت‌وگو با سايت مشرق شايعه مذاکرات مخفی خود از سوی حکومت ايران، با مقامات آمريکايی را دروغ خواند و گفت ايران، تصميمی بر مذاکره مستقيم با آمريکا ندارد.

 

ولايتی گفت: "تا آنجا که من از تصميمات نظام اطلاع دارم مذاکره مستقيم با آمريکا صحت ندارد."

 

مشاور امور بين‌الملل رهبر جمهوری اسلامی خبرهايی که درباره مذاکرات مخفی وی با مقامات آمريکايی منتشر شده بود "از پايه و اساس دروغ" دانست.

 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

شکی نیست که آقای لاریجانی درست میگوید و حفظ نظام در قعر جهنم را خوب میشناسد. مگر اعدام، تجاوزات به همه حقوق بشر به اضافه تجاوزات جنسی، بقول ایشان ارزش « اسلامی » و جزو حقوق داخلی، قعر جهنم نیست؟

مادر ناپاکان بر ایران حکومت می کنند. اما مادرپاکانی اگر در ایران هستند باید بساط این *** زادگان را جمع کنند. آما آیا مردان و زنانی هنوز در ایران هستند که ایرانی مانده باشند ولو خطبه ی عقد مادرانشان را آخوند خوانده باشد. ای مرگ بر نامردان حاکم بر ایران زمین. مرگ!

من خود از کساني بودم که در دوران انقلاب به خيابان روبروي دانشگاه زياد ميرفتم و شاهد حمله گروههاي چماق و زنجير و چاقوداري بودم که با شعار حزب فقط حزب اله رهبر فقط روح اله به کتابفروشي ها و دکه هاي روزنامه و مردم حمله ميکردند.
با انقلاب فرهنگي ! و گرفتن سفارت و جنگ، دامنه شعارها افزايش يافت و گرفتن و کشتار و شکنجه جوانان و نوجوانان عاشق مملکت ادامه يافت تا اينکه همان گروه تندروحجنيه بهلاوه معاندين عراقی کليه حکومت را غصب کرده است و بدنبال تنش در بحرين و افغانستان و عراق و ترورو انفجاردر ترکيه و آذربايجان و عربستان و تحريک اسراييل است تا بتواند از آب گل آلود ماهي بمب اتم و روياي فرمانرواي منطقه و ديکته کردن به کشورهاي همسايه را دارند.
چيزی که برای اينها اهميت ندارد ايران و ايرانی ميباشد
برادر عراقی لاريجانی شما در مقابل وجدان تاريخ و ملت ايران رفوزه شديد.

این *** معلوم نیست از کدام سیستم جاسوسی جهان فرمان می گیرند. شاید هم تخم ترکه ی شخص امام زمان باشند. در ******همتا ندارند. عصاره ی روحانیتند.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما