خانه | خبر | اخبارایران

احمد جنتی: گرانی دست خداست

جمعه, 1391-05-13 17:51
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

احمد جنتی، امام جمعه موقت تهران گفت: "همه چيز از جمله گرما و سرما و همچنين گرانی به دست خداست."

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد جنتی، امام جمعه موقت تهران امروز جمعه ۱۳ مردادماه با بيان اين مطلب "صرفه‌جويی" را يکی از راه‌های مقابله با چنين مشکلاتی دانست.

خطيب جمعه تهران با اشاره به شعارهای اقتصادی سال‌های گذشته مطرح شده از سوی آيت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی گفت: "انتظار می‌رفت بيشتر از اين صرفه‌جويی شود."

وی با بيان اين‌که "هنوز درک نکرده‌ايم در چه شرايطی قرار داريم"، گفت: "شايد بعضی از مردم فکر کنند مسئولين از اين اتفاقات بی‌خبر هستند در حالی که همه مسئولين جلساتی را برای حل اين مشکلات برگزار می‌کنند و تمام قوا ودر رأس آن رهبری هم درگير اين مسائل هستند."

دبير شورای نگبهان، موج به‌وجود آمده ناشی از تحريم‌ها در مسائل اقتصادی را گذرا دانست و گفت: "برای مواجهه با اين مشکل نياز به اقتصاد مقاومتی داريم و البته بايد در اين مسير به خدا نيز توکل کرد."

موج گرانی‌های جديد در بازار ايران از نيمه دوم فروردين‌ماه سال جاری آغاز شد و با گرانی شديد ارز، سکه، طلا و همچنين گوشت مرغ در روزهای اخير ادامه يافت

محمود احمدی‌نژاد، رئيس‌جمهور ايران نيز امروز در ديدار با جمعی از دانشجويان حامی حکومت با تأييد وجود بحران اقتصادی در ايران و با ابراز نگرانی از وقوع مسايلی به مراتب "مهم‌تر و بزرگ‌تر" که موجوديت نظام جمهوری اسلامی را به خطر انداخته، گفت: "بالاخره امواجی که در خصوص برخی کالاها در کشور ايجاد شده مديريت می‌شود. آن‌چه نگران‌کننده است، مسايلی به مراتب مهم‌تر و بزرگتر است و بايد مراقب باشيم که اصل آرمان‌ها و موجوديت انقلابی ما زير سئوال نرفته و به جايی نرسيم که چشم باز کرده و ببينيم همه منطقه عليه ما هستند."

اسدالله ايمانی، امام جمعه شيراز نيز در نماز جمعه ششم مردادماه جاری، وضعيت کنونی بازار مرغ را ناشی از "جنگ روانی دشمن" دانسته بود.

ايمانی گفته بود: "هيچ‌گونه کمبودی در اين ميان وجود ندارد، بلکه اين‌گونه جنگ‌های روانی باعث می‌شود که نوعی خريد کاذب در داخل کشور ايجاد شود."

احمد خاتمی، عضو هيئت رئيسه مجلس خبرگان نيز در برابر گرانی‌های فزاينده در ايران، مردم را به صبوری دعوت کرده بود.

وی گفته بود: گرانی‌های فزاينده مايه درد و رنج ماست اما اگر شما آخ بگوييد دنيای استکبار خواهد گفت به اهداف خود رسيده‌ از اين رو آرزوی يک آخ را بر دل دشمن بگذاريد و صبوری کنيد."

موج گرانی‌های جديد در بازار ايران از نيمه دوم فروردين‌ماه سال جاری آغاز شد و با گرانی شديد ارز، سکه، طلا و همچنين گوشت مرغ در روزهای اخير ادامه يافت.

برخی از مسئولان حکومتی گران شدن کالاها و مواد مورد نياز مردم را به تحريم‌های جهانی عليه ايران به‌دليل ادامه برنامه هسته‌ای اين کشور و طرح هدفمندسازی يارانه‌ها می‌دانند و برخی نيز آن را ناشی از بی‌برنامگی دولت دانسته و تأثير تحريم‌ها را ناچيز قلمداد می‌کنند.

 

Share this
Share/Save/Bookmark

خوب دیگه کسی که گرما و سرما و گرانی را با هم دسته بندی میکند لابد تچاوز کردن به زندانیان هم مباح و مجاز میداند. تا بود و نبود می گفتند "اقتصاد مال خر است" حالا هم دادندش دست سرما و گرما. در جای دیگر ایشان گفته اند " مسئولین از این امر مطلع هستند" و هر روز جلسه تشکیل میدهند و با صرف چای و شیرینی مطمئن میشوند که همه چیز درست است.
رییس جمهور هم که گفته اند "آن‌چه نگران‌کننده است، مسايلی به مراتب مهم‌تر و بزرگتر است و بايد مراقب باشيم که اصل آرمان‌ها و موجوديت انقلابی ما زير سئوال نرفته و به جايی نرسيم که چشم باز کرده و ببينيم همه منطقه عليه ما هستند." مثل اینکه اقا دارند از خواب بیدار میشوند که چنین فرمایشاتی داده اند. مثل اینکه متوجه همان جنگ خاور میانه ای که منتظرش بودند شده اند.

الهی که دست خدا شر هر چه دروغگو را از سر ماکم کند چه جنتی و چه جهنمی.

دست من اگه باشه نمک بار جنتیی نمیکنم چه رسه به خطابت-خاک تو سر ما که اصلا به حرف این آ قا گوش میدیم.

سخنگوي کاملا دين ارتجاعي است ..گراني دست خداست ولي رفيقش خامنه اي هم نماينده خداست و هرکس انتقاد کند، مرگش واجب است ...خدای اينها گاهي لولوو مردم را باهاش ميترسانند و يا ميگويند خدا خواسته ...يعنی سوال نکنيد و راضي باشيد.... و گاهي هم حامي آخوندهاست و اينها ولي مردم در روي زمين هستند و ميليارد ميليارد ميخورند و حکمراني ميکنند....! ....

خاک تو سر اون خدائی کنن که این آخوند ارتجائی ازش حرف می زنه ....خدائی که این همه کرات آسمانی و سیارات رو ول کرده و به خودش فشار آورده و ذره بین خیلی خیلی قوی گرفنه دستش هر دونه گرد و غباری رو میلیاردها میلیاردها بار بزرگ می کنه و با اون تونسته داخل یه دونه غبار آسمانی که کره زمین باشه بتونه ببینه که داخلش چه خبره ....و یه نگاش به ایران می افته ...برای مردم ایران گرانی وضع می کنه !!!باید اون کسانیکه پای این شیاد عمامه عبا پوش نشستن دیگه چه شبه انسان هائی میتونن باشن که حتی مرغ ها هم نمی خوان گوشت تنشون رو این جماعت بی خاصیت بخورند !!

بابا این مصخره بازی ها چیه فکر کردید مردم خر هستند دور از جون آدم ها
بابا بسته دیگه چقدر می خواهید با مردم بازی کنید دست بردارید
جنتی حرف برای گفتن نداشتی که بهانه جویی می کنی که خدا خواسته یعنی چی که خدا خواسته
خدا میگوید اگر دنبال خیر بروید من به شما نعمت می دهم و اگر دنبال شر بروید به همان اندازه به شما بدی می رسانم
تمام این کارهایتان را باید آن دنیا به همه مردم جواب بدهید و عدالت خدا را خواهید دید

آقای جنتی گرانی دست خدانیست بلکه قابل مهار کردن هست اگه شماها درسیاست تون تجدیدنظرکنید

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما