خانه | خبر | اخبارایران

"پشت پرده ترور دانشمندان ايران، جاسوسان اسرائيل هستند"

دوشنبه, 1391-04-19 16:23
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

کتاب جديدی به قلم دو روزنامه‌نگار آمريکايی و اسرائيلی منتشر شده ‌است که ادعا می‌کند سازمان جاسوسی اسرائيل به‌منظور خرابکاری در برنامه هسته‌ای ايران، تروريست‌هايی را روانه اين کشور کرده‌‌ است.

به گزارش نشريه بوستون، اين کتاب "جاسوس‌ها عليه آرماگدون: ماهيت جنگ‌های مخفی اسرائيل" نام دارد که آن را دان ريويو، خبرنگار سی‌بی‌اس نيوز و يوسی ملمان، گزارشگر معروف اسرائيلی نوشته‌اند.

اين دو روزنامه‌نگار در کتاب خود می‌گويند، عاملان اسرائيل دست‌کم چهار دانشمند هسته‌ای ايران را کشته‌اند در حالی که در اين ترورها از شيوه آشنای سرويس جاسوسی اسرائيل استفاده شده‌ است به اين شکل که عاملان سوار بر موتورسيکلت مقتولان را هدف قرار داده‌اند.

دان ريويو در مصاحبه‌ای اظهار داشت که دقت تيراندازی مأموران موساد بالاست و آن‌ها با هر سرعتی می‌توانند به‌طور يکنواخت تيراندازی کنند يا بمب‌های چسبی‌شکل کار بگذارند.

اين اقدامات بخشی از عمليات‌های منظمی است که در داخل ايران با هدف بازداشتن اين کشور از توليد سلاح‌های هسته‌ای و به دنبال تهديد محمود احمدی‌نژاد، رئيس‌جمهور ايران مبنی بر محو اسرائيل از نقشه جهان صورت می‌گيرد.

کتاب "جاسوس‌ها عليه آرماگدون: ماهيت جنگ‌های مخفی اسرائيل" را نشر لوانت بوکز در ۳۵۶ صفحه منتشر کرده‌ است

ايالات متحده و اسرائيل می‌گويند ايران قصد دستيابی به سلاح هسته‌ای را دارد، اما ايران اين ادعا را رد می‌کند.

ايران بارها اعلام کرده ‌است که دانشمندان اين کشور را اسرائيل به قتل رسانده ‌است. اسرائيل تاکنون در اين‌باره سکوت کرده اما رسانه‌ها گزارش‌هايی را بر مبنای گمانه‌های خود منتشر کرده‌اند که اسرائيل برای انجام اين کار آدم‌کش‌هايی را اجير کرده ‌است.

دان ريويو می‌گويد: "آن‌ها چنين کار حساسی را به کس ديگری نمی‌سپارند. اين مأموريت آن‌قدر حساس است که نخست‌وزير اسرائيل شخصأ مسئوليت آن را قبول نمی‌کند."

او افزود: "آن‌ها شايد از کمک و تدارکات مخالفين [حکومت ايران] استفاده کنند، اما کار را خودشان انجام می‌دهند. آن‌ها به هيچ کس ديگری برای انجام اين کار اعتماد نمی‌کنند."

يوسی ملمان نيز گفت، اسرائيل فکر می‌کند طرح‌های آن برای مختل کردن برنامه‌های اتمی ايران موفقيت‌آميز بوده ‌است، نه تنها به اين خاطر که چهار تن از دانشمندان کليدی را کشته است، بلکه از اين رو که باعث شده ‌است ديگر دانشمندان نيز از پيوستن به اين برنامه منصرف شوند.

کتاب "جاسوس‌ها عليه آرماگدون: ماهيت جنگ‌های مخفی اسرائيل" را نشر لوانت بوکز در ۳۵۶ صفحه منتشر کرده‌ است. زمان انتشار کتاب روز شنبه، هقت ژوئيه (۱۷ تير ماه) است.
 

Share this
Share/Save/Bookmark

تمامی دستگاه روحانیت خائن در خدمت شمارش پشم و موی زنان است و نمایان و پنهان آنها. همین. خوشبختانه اسراییلی ها حتا می توانند از تنیکه ی والده ی آقا مجتبا هم فیلم و عکس و حتا عطر بگیرند بی آنکه حتا رهبری از آن مطلع شود. یکی از نگهبانان رهبری که بصورت مبدل از اسراییل برگشته بود می گفت که اسراییلی ها حتا از شپیش ها رهبری هم عکس و فیلم گرفته اند و حتا صد تایی از آنها را به غنیمت گرفته اند و دارند روی آنها تحقیق می کنند تا بفهمند این همه حماقت هنگفت این رهبری فرزانه از کجا می آید. حیدر مصلحی که مدعی شده بود تا زیر لحاف آریل شارون جاسوس فرستاده حالا معلوم شده که همه جاسوسان او برای اسراییل کار می کردند. کشتار ایرانیان تو سط اسراییل محکوم محکوم محکوم است اما دم اسراییل گرم که حتا از کیسه کشیدن در حمام رهبری هم فیلم تهیه کرده و قرار است بزودی روی یوتوب بگذارد. اسراییل جان بزار ما هم حال کنیم.

thanks to israel

دست اسراییل درد نکند.اسراییل ممنون و متشکریم.درود مردم ایران را بپذیرید.

عجيب است كه ايرانيان از ترور اساتيد دانشگاهي اين اندازه خوشحال ميشوند
اسراييل بزركترين نقض كنند ه حقوق بشر است با زهم عجيب است از سوي مدافعان حقوق بشر در ايران مورد حمايت است

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما