خانه | خبر | اخبارایران

"ديپلمات ايرانی قصد سوء استفاده جنسی از يک دختربچه را داشت"

جمعه, 1391-04-16 18:29
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

پس از آن‌که وزارت امور خارجه ايران سفير آلمان در تهران را به دليل "رفتار خشن، ناشايست و خارج از عرف ديپلماتيک" پليس فرانکفورت با کارمند سرکنسولگری ايران، فراخواند، اکنون يک روزنامه آلمانی از "سوء استفاده جنسی" اين ديپلمات ايرانی از يک دختربچه ۱۰ ساله خبر می‌دهد.

روز گذشته منابع خبری ايران گزارش دادند که در پی درگيری ميان يک زن آفريقايی‌تبار و يکی از کارکنان سرکنسولگری ايران در فرانکفورت و برخورد پليس با ديپلمات ايرانی، سفير آلمان به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی احضار شد.

حسن قشقاوی، معاون کنسولی، امور مجلس و ايرانيان وزارت امور خارجه، در اين‌باره گفت: "روز دوشنبه (۱۲ تير ۱۳۹۱) بر اساس يک سناريوی از پيش تعيين‌شده، يکی از اعضای سرکنسولگری جمهوری اسلامی ايران در فرانکفورت به هنگام عزيمت به منزل از محل کار خود، به بهانه‌ای واهی مورد حمله يک زن آفريقايی‌تبار قرار گرفت."

وی افزود: "متأسفانه پليس کشور آلمان به جای برخورد با فرد مهاجم، رفتار خشن، ناشايست و خارج از عرف ديپلماتيک با عضو سرکنسولگری کشورمان داشته است."

روزنامه پرتيراژ بيلد آلمان ماجرای بازداشت ديپلمات جمهوری اسلامی ايران را کاملأ متفاوت با آن‌چه ‌که وزارت امور خارجه ايران اعلام نمود گزارش کرده است

قشقاوی همچنين گفت: "منافقين با همکاری سازمان‌های اطلاعاتی و امنيتی غربی و صهيونيستی به‌منظور بدنام کردن ديپلمات‌های کشورمان و نهايتأ خدشه‌دار کردن چهره جمهوری اسلامی ايران به اشکال مختلف و سوژه‌سازی‌های متنوع، دسيسه‌هايی را طراحی کرده‌اند."

اکنون يک روز پس از انتشار اين خبرها، روزنامه پرتيراژ بيلد آلمان ماجرای بازداشت ديپلمات جمهوری اسلامی ايران را کاملأ متفاوت با آن‌چه ‌که وزارت امور خارجه ايران اعلام نمود گزارش کرده است.

روزنامه بيلد نوشته است که اين ديپلمات ايرانی در روز دوشنبه ۲۵ ژوئن (پنجم تيرماه) قصد سوء استفاده جنسی از يک دختر سياه‌پوست ۱۰ ساله را داشته است.

به نوشته اين روزنامه وی در ساعت ۱۹ و ۳۰ دقيقه با ديدن دختربچه در حين بازی در خيابان به او نزديک شده و وی را نوازش می‌کند. دختر می‌خواهد بگريزد که مرد از کمر او را گرفته و سعی می‌کند وی را ببوسد. دختربچه با فرياد به سوی خانه خود فرار می‌کند در حالی که مرد ديپلمات تا خانه در پی او می‌رود.

در ادامه گزارش آمده است وقتی دختربچه ماجرا را برای مادرش تعريف می‌کند مادر با پاسگاه شماره ۱۲ پليس تماس می‌گيرد و تمامی ماجرا را بازگو می‌کند اما مرد مظنون ناشناخته می‌ماند.

پس از يک هفته دختربچه بار ديگر آن مرد را در خيابان نزديک خانه‌شان می‌بيند و او را می‌شناسد. او و مادرش به‌دنبال مرد می‌روند و با موبايل خود با پليس تماس می‌گيرند.

آن‌ها هنگامی که از زمين بازی خيابان آدالبرت اشتيفتر عبور می‌کردند مادر ۳۴ ساله برای اين‌که توجه مادران ديگر را به خود جلب کند و از آن‌ها کمک بگيرد به روی مرد فرياد می‌زند "بچه‌باز".

ديپلمات ايرانی در وضعيت دشواری قرار می‌گيرد و از زن خواهش می‌کند او را لو ندهد چرا که زن و بچه دارد.

روزنامه بيلد می‌افزايد وقتی پليس به محل می‌رسد مرد فرياد می‌زند "ديپلمات، ديپلمات". مأموران پليس او را بر کف خيابان می‌خوابانند و به دستان او دست‌بند زده و وی را دستگير می‌کنند.

در اداره پليس مدارک مرد بازرسی می شود و پليس درمی‌يابد که وی يک ديپلمات ايرانی است و به دليل مصونيت قضائی وی را آزاد می‌کند.

چندی پيش نيز يک ديپلمات ايرانی در برزيل به دليل آزار جنسی چند دختر نوجوان از کار برکنار شد.

وزارت خارجه ايران ابتدا اتهام آزار جنسی توسط کارمند خود را ناشی از "سوءتفاهم فرهنگی" دانست اما مدتی بعد هيئت بدوی رسيدگی به تخلفات اداری وزارت خارجه ايران اعلام کرد رفتار اين ديپلمات بر خلاف "مقررات اداری، شئون شغلی و اسلامی" بود و به همين دليل وی از اين وزارتخانه اخراج شده است.

 

عکس اصلی خبر از روزنامه بيلد است

 

Share this
Share/Save/Bookmark

تا زمانیکه این جداسازی دختر و پسر به عنوان "نص صریح" قران و اسلام به گوش مردم فروکنند نتیجه اش همین میشود که میبینیم. مردان یا باید مثل طلبه های مدارس علمیه لواط کنند یا ... بزنند یا اینکه به کودکان دست یازی کنند.

داشتن امراض و عقده های جنسی جزیی از رفتار دولت مردان جمهوری اسلامی است که عموما از خانواده هایی هستند که تنها کسی را که در روستایشان بدون روسری دیده اند مادر و مادر بزرگشان بوده و تمام جوانی شان در فانتزی های جنسی تخیلی سر شده و الان در سن میان سالی میخواهند کمبودهای جوانی را جبران کنند. مذهب ارتودوکسیکال از عوامل عمده ایجاد عقده های جنسی است نمونه اش کشیکهای کاتولیک متجاوز به کودکان.

این بار هم اختلاف فرهنگی ست ؟ مگر در جمهوری اسلامی دختران در نه سالگی به تکلیف نمی رسند مگر دست زدن به دختر ده ساله ی نامحرم حرام نیست و .... اگر مجاهدین هم بخواهند این کار را بکنند مگر می شود یک هفته قبل از دستگیری در اداره ی پلیس پرونده تشکیل داد و در روز دستگیری دختر دوباره مرد را شناسائی کند ؟ اگر سردار زارع و یا مرتضوی و دیگر سرداران راست راست و آزادانه نمی گشتند تربیت یافتگانشان هم اینگونه آبروریزی نمی کردند . از لحاظ سیاسی اقتصادی فرهنگی نمره ی جمهوری اسلامی منفی ست از لحاظ فساد و تجاوز هم انشاءالله دارید بین المللی می شوید و روی تمام اسلامگرایان را سفید کرده اید . حتما می خواهید دنیا را نیز همینگونه مدیریت کنید .

واقعآ چه سختی ها و مرارت هائی دارن میکشن دیپلماتهای کشور عزیزمون تو بلاد کفر ...
نه زن بارگی نه میخواره گی.... بچه بازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
متاسفم واقعآ !!

وقتي يک عده شکنجه گر و بازجو و تير خلاص زن را بعنوان کاردار و معاون کاردار و و سفير و آنهم براي جاسوسي اعزام ميکنند، همين افتضاحات هم بالا ميايد.

نتیجه این دین معامله ایی این می شود

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما