خانه | خبر | اخبارایران

بهمن احمدی امويی با دست‌بند و پابند به زندان رجايی‌شهر منتقل شد

سه شنبه, 1391-03-23 14:20
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

بهمن احمدی امويی، روزنامه‌نگار زندانی در اوين به زندان رجايی‌شهر در شهر کرج منتقل شده است.

به گزارش تارنمای ادوار نيوز، به دنبال حمله شب گذشته مأموران زندان اوين به بند ۳۵۰ و انتقال شش تن از زندانيان به سلول‌های انفرادی بند ۲۰۹ اين زندان، نيمه‌شب گذشته بهمن احمدی امويی، روزنامه‌نگار زندانی از سلول انفرادی ۲۰۹ به زندان رجايی‌شهر کرج منتقل شده است.

بنابر اين گزارش، بهمن احمدی امويی، ساعت يک نيمه‌شب در حالی که اجازه جمع‌آوری وسايل خود از بنده ۳۵۰ را نداشته با وضعيت نامناسبی با دمپايی، زيرپيراهن، پيژامه و بستن دست‌بند و پابند به وی، به قرنطينه زندان رجايی‌شهر کرج و بامداد امروز نيز به بند زندانيان سياسی اين زندان منتقل شد.

تارنمای کلمه، نيز در خبری ديگر از توهين و بی‌احترامی به بهمن احمدی امويی به هنگام ورود توسط مأموران زندان رجايی‌شهر خبر داده است.

امويی در بدو ورود به زندان رجايی‌شهر همراه با توهين و بی احترامی از سوی ماموران زندان برهنه و تفتيش شده است

در گزارش کلمه آمده است که امويی در بدو ورود به زندان رجايی‌شهر همراه با توهين و بی احترامی از سوی ماموران زندان برهنه و تفتيش شده است.

شماری از زندانيان سياسی مستقر در بند ۳۵۰ زندان اوين که شب گذشته قصد داشتند در سالروز اعتراضات مردمی به نتايج انتخابات بحث‌برانگيز ۲۲ خرداد ۸۸ و همچنين در نخستين سالگرد درگذشت هدی صابر، مراسم يادبودی در زندان اوين تدارک ببينند با ممانعت مأموران امنيتی روبه‌رو شده و درگيری نسبی ميان زندانيان سياسی با نيروهای گارد ويژه زندان اوين به‌وجود آمد.

بنابر اين گزارش، به دنبال اين موضوع مأموران امنيتی شش زندانی سياسی بند ۳۵۰ اوين را به سلول‌های انفرادی بند امنيتی ۲۰۹ منتقل کردند.

بهمن احمدی امويی، سعيد جلالی‌فر، سعيد متين‌پور، آرش سقر، فرشاد قربان‌پور و جواد عليخانی شش زندانی هستند که گفته می‌شود پس از درگيری با گارد ويژه مستقر در بند ۳۵۰ به سلول‌های انفرادی بند ۲۰۹ منتقل شده‎اند و در ادامه اين روند نيمه‌شب گذشته بهمن احمدی امويی به زندان رجايی‌شهر منتقل شده است.

هم‌اکنون شماری از زندانيان سياسی پس از انتخابات بحث‌برانگيز ۲۲ خرداد ۸۸، نظير احمد زيدآبادی، حشمت الله طبرزدی، مسعود باستانی، عيسی سحرخيز، مهدی محموديان، رسول بداغی و مجيد توکلی در زندان رجايی‌شهر کرج دوران محکوميت خود را سپری می‌کنند.

 

Share this
Share/Save/Bookmark

ميليونها امويی وجود دارند.
ميتوانيد همه را به زنجير بکشيد؟!...
بترسيد از عاقبتان !.....

اپوزیسیون سازی قلابی,احمدی امویی با همین قانون مطبوعاتی مرتجعانه روزنامه نگار بود و در انتخابات نمایشی رژیم برای بقای آن فعالیت می کرد.مردم ایران دیگر گول اصلاح طلبان را نخواهند خورد

شمائي كه دم از اپوزيسيون قلابي ميزني ، اگه فقط تصور شكنجه ها و زندان هاي مخوفي كه آموئي ها و امثال او بخاطر بيان حقيقت در آنجا گرفتارند را بكني . بعيد ميدونم از وحشت موهاي بدنت سيخ نشه و تحمل يك ساعت را نداري . اگه نميتونيم براي آزاديشان كاري كنيم لااقل توهين نكنيم

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما