خانه | خبر | اخبارایران

ديپلمات ايرانی در برزيل "تخلف انضباطی" کرده است

سه شنبه, 1391-02-05 16:44
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

رامين مهمان‌پرست، سخنگوی وزارت امور خارجه ايران بر خلاف آخرين اظهاراتش در رد آزار جنسی توسط يک ديپلمات ايرانی در برزيل، گفت اين ديپلمات "تخلف انضباطی" کرده است.

به گزارش منابع خبری ايران، رامين مهمان‌پرست، سخنگوی وزارت امور خارجه ايران امروز سه‌شنبه پنجم ارديبهشت‌ماه، در نشست رسانه‌ای خود در رابطه با انتشار خبر آزار جنسی دختران نوجوان توسط يک ديپلمات جمهوری اسلامی در استخر مختلطی در پايتخت برزيل توضيح داد.

وی انتشار اين خبر را "جوسازی رسانه‌ای" برای "خراب کردن روابط ايران و برزيل" عنوان کرد و گفت: "سوابق اين رسانه‌ها اهداف خاصی را نشان می‌دهد که تلاش می‌کنند روابط ايران و کشورها را تخريب کنند."

مهمان‌پرست با اين حال از "تخلف" اين ديپلمات سخن گفت و اظهار داشت: "اين مسئله به هيچ‌وجه توجيه‌کننده تخلف انضباطی کارشناس سفارت ايران نيست و با هر تخلفی برخورد خواهد شد."

روز چهارشنبه،۳۰ فروردین‌ماه، روزنامه "وال استریت ژورنال" در گزارشی نوشت يک دیپلمات ایرانی در روز ۲۶ فروردین‌ماه، در استخری در شهر برازيليا بازداشت شده است.

سفارت جمهوری اسلامی در برزیل اتهام آزار جنسی توسط کارمند خود را ناشی از "سوءتفاهم فرهنگی" دانسته و وزارت امور خارجه ایران نیز اظهارات مطرح شده علیه این دیپلمات را رد کرده بود

پلیس برزیل به‌نقل از شاهدان عینی گفت این دیپلمات ایرانی به زیر آب می‌رفت و در زیر آب، بدن چهار دختر ۹ تا ۱۵ ساله را لمس می‌کرد.

روزنامه برزیلی "او گلوبو" نيز نام اين ديپلمات را حکمت‌الله قربانی عنوان کرد که بیش از ۵۰ سال سن دارد و فرد سوم سفارت جمهوری اسلامی در برزیل است.

اين ديپلمات توسط پليس دستگير شد اما هنگامی که پلیس متوجه شد این فرد دیپلمات ‌است، به دلیل مصونیت قضایی ديپلمات‌ها وی را به مقام‌های سفارت جمهوری اسلامی در برزیل تحويل داد.

پس از اين ماجرا سفارت جمهوری اسلامی در برزیل اتهام آزار جنسی توسط کارمند خود را ناشی از "سوءتفاهم فرهنگی" دانست و وزارت امور خارجه ایران نیز اظهارات مطرح شده علیه این دیپلمات را رد کرد.

رامين مهمان‌پرست پنج‌شنبه هفته گذشته در گفت‌و‌گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ايران (ایرنا)، گفته بود: "بررسی‌های به‌عمل آمده نشان می‌دهد که مطلب منتشرشده توسط این‌گونه رسانه‌ها، خلاف واقع و فاقد صحت است."

در نشست رسانه‌ای امروز، رامين مهمان‌پرست در برابر سئوالی مبنی بر توضيح "سوء تفام فرهنگی" و اين‌که منظور از آن چيست هيچ پاسخی نداد و با پذيرش عمل کارمند سفارت ايران گفت: "اصل حضور اين فرد در استخر مختلط تخلف انضباطی است."

مهمان‌پرست افزود اين ديپلمات بلافاصله به ايران فراخوانده شد و پرونده وی در دست بررسی است و بر اساس قوانين انضباطی رسيدگی می‌شود."

اين در حالی است که سخنگوی وزارت امور خارجه ايران پيش از اين گفته بود: "اتهامات مطرح‌شده مغایر با سوابق این عضو سفارت ایران در برزیل است."
 

Share this
Share/Save/Bookmark

این دیپلمات برجسته نامش آقای حکمت الله قربانی و فرزنده ذکور آیت الله قربانی نماینده ی آیت الله خامنه ای در استان گیلان است. آقای مهمانپرست نمی تواند با این دیپلمات که از سپاهیان قدس نیز هست برخورد انظباطی کند. ایشان شکر سفتی را خورده که دندانش را خواهد شکست. در اسلام با زنان غیر مسلمان مثل غنیمت جنگی رفتار می شود و هیچ عیبی هم ندارد. قرآن می فرماید که زنان نامسلمان مانند باغ و زمین زراعت شمایند شما باید در آن کشت و گشت کنید.

همانطور که میشد از تیتر این خبر و قبل از خواندن ان استنباط کرد "تخلف انضباطی" از نظر ج.ا. همان ورود اقای قربانی به استخر بوده است نه حرکت غیر اخلاقی و مشمیز کننده وی در مورد ازار جنسی دختران زیر سن بلوغ که ناشی از حس شهوترانی این دیپلمات است.

اصولا در ج.ا هیچگونه قانونی که ازار جنسی کودکان را منع کند وجود ندارد و به همین دلیل همه مساله "بچه بازی" به عنوان یک پدیده روزمره که قبحی هم ندارد در سطح وسیع وجود دارد. اصطلاح بچه بازی در عرف گفتاری و رفتاری و ذهنی ایرانیان مذهب زده نه تنها هیچگونه تقبیحی را تبیین نمی کند بلکه به عنوان یک پدیده پذیرفته شده با ان برخورد میشود. حال اگر اقای سفیر در برزیل و اقای مهمانپرست در ایران قبح این مساله را نمیفهمند و می خواهند انرا زیر عنوان "تفاوت فرهنگی" و "جوسازی رسانه ای" لاپوشانی کنند ان یک انتخاب بسیار مضحک و غیر قابل قبول است.

امیدواریم که این مساله باعث شود تا ایران هم به جرگه کشورهایی بپیوندد که هرگونه دست یازی به کودکان چرم شناخته میشود. با این وضع موجود و اموزه های دینی که می خواهد "میخ اسلام را در سرزمین کفر" فروکند راه به جایی به جز خفت و تمسخر و نیش و ظعنه جهانیان در پی نخواهیم برد.

متاسفانه این مساله در مدارس دینی یا به اصطلاج علمی ایران خیلی شیوع دارد و طلبه های جوان به ندرت از گزند ازار جنسی در امان می مانند. وقتی ایت اللهی فتوا میدهد که تجاوز جنسی برای اقرار گرفتن چایز و واجب است و اینگونه در زندانها به نوجوانان توهین و تجاوز میشود بایستی ریشه ایگونه حرکات بیمارگونه را در اموزش های اوان زندگی فرد دنبال کرد. واقعا که هم برای اسلام و هم برای مردم ایران باید تاسف خورد که مساله به این عظمت و وسعت ،که تجاوز نامیده میشود، تحت عنوان "تحلف انظباطی" و "جوسازی رسانه ای" به بوته فراموشی سپرده شود.

به امید بیداری ایرانیان

این دقیقا درست است. این یک تفاوت فرهنگی ست. در اسلام شخص پیامبر بزرگوار اسلام خودش در سن پنجاه و هفت یا هشت سالگی با عایشه ی پنج ساله ی قمری که می شود چهارسال و نیمه خورشیدی آشنا شد و سه سال قمری که می شود دوسال و نیم خورشیدی بعد یعنی در هفت و سال و نیمه گی عایشه او را به بستر برد. علمای اسلام همگی در اینکه عایشه بسیار جوان بوده و کمتر از نه سال داشته با هم توافق دارند. خصوصا روحانیت شیعه این سن و سال را حتا کمتر هم می داند. برای همین بنده به عنوان یک مجتهدزاده و یک اسلام شناس عرض می کنم که از نظر فقهی و اسلامی و خصوصا شیعی این کار این حکمت الله قربانی که از فرزندان یکی از مجتهدین اعلم هست هیچ اشکالی وجود ندارد. اجرکم الی الله

خیلی جالب است که ببینیم چگونه اقای مهمانپرست با گفتن اینکه:
{در نشست رسانه‌ای امروز، رامين مهمان‌پرست در برابر سئوالی مبنی توضيح "سوء تفام فرهنگی" و اين‌که منظور از آن چيست هيچ پاسخی نداد و با پذيرش عمل کارمند سفارت ايران گفت: "اصل حضور اين فرد در استخر مختلط تخلف انضباطی است."}
دارد مساله اصلی را که تجاوز جنسی است به یک "سوء تفاهم فرهنگی" تقلیل میدهد و بعد به جای اینکه این عمل دست زدن به بدن دختران را از منظر نقض قوانین کودک ازاری و تجاوز ببیند انرا به حضور این فرد در استخر مختلط و تخلف شرعی و دینی تماس بدن مرد نامحرم با بدن زن میداند.

بعد هم اضافه کره اند:
{مهمان‌پرست افزود اين ديپلمات بلافاصله به ايران فراخوانده شد و پرونده وی در دست بررسی است و بر اساس قوانين انضباطی رسيدگی می‌شود."}

حتما ضمن بررسی این فرد متجاوز خواهد گفت که من قبل از دست زدن به بدن ان دختر ها زیر لب صیغه شان را خوندم و بنا براین در ان لحظه که با انها تماش بدنی داشتم در صیغه ام بوده اند و بر من حلال بوده اند. حتما فتوایش را هم از یکی از همین ایت الله ها گرفته که تجاوز به دختران کافر در سرزمین کفر برای مسلمان کردن انها جایز است.

جای بسی خجالت و تاسف است.

یکی نیست از این اقای سخنگوی وزارت خارجه بپرسد "پدرچون حالا نمیشد این موضوع را کلا بی جواب میگذاشتی تا کمی سنگین تر باشی" ؟ این ... شعر ها چیه پشت هم میاندازی. این نره خری که در استخر داشته با کودکان 9-15 ساله ور میرفته در واقع می خواسته میخ اسلام را در سرزمین کفر فروکند و خالا شما داری از تخلف انظباطی صحبت میکنی!؟ جای هیچ تعجبی نیست اگر این ادم فرزند یکی از همین ایت الشیطان های مفروف باشد چون دیده ایم که همین شیطان زاده ها چه کارها که نمیکنند. اینها مطمینا از شیطان ارث میبرند و اگر دی ان ای انها را ازمایش کنند قرابت نزدیک با شیطان ثابت میشود. بعد باید دید که نه ماه قبل از تولدشان شیطان در خانه کدامیک از انها مهمان بوده است.

چه تخلفی؟ مگه چکار کرده؟ یه دختر 9 ساله رو دستمالی کرده، همین!
خوب جدش 1400 ساله پیش دختر 7 ساله رو دستمالی میکرد تا اینکه شد 9 سالش و رفت بردش تو رختخواب و باهاش خوابید!!
خوب حالا این آقای قربانی هم به تقلید از اون همینکار رو کرده! دیگه تخلف چیه؟ مگه اون 50 ساله معروف هم تخلف کرده بوده؟ اگه بله خوب درمورد اون هم یه کاری بکنین، اگه هم نه که چکار این بنده خدا دارید پس؟!

بهتر است نام این نره خر بی وجدان را از حکمت الله به "نکبت الله" تفییز دهند تا در خور عمل کریه اش باشد. \الا حتما شناسناه اش را براش عوض میکنند و به اسم و فامیل دیگری به کشوری دیگر فرستاده خواهد شد. خحامت هم ندارد. البته برای انکه شناخته نشود هم ممکن است با حراحی پلاستیک فورم دماغ و صورتش هم تغییر دهند. زنده باد کومت ریا و دغل بازی.

در عرض يک روز حرفشان را عوض کردند!
چگونه ميتوان به حرف اينها اعتماد کرد؟.....

دسته گل از مال مردم بدور گردنش پس چی ؟..
قهرمان زير آبی !

معاون آينده مرتضوی !....

‫اگر این بنده های خدا عقلشان برسد به جای این توجیهات احمقانه ، بلافاصله به محاکمه و
‫مجازات ‫این فرد که مرتکب جرمی شده که در جامعه برزیل شدیدأ محکوم است اقدام کنند،
‫بدینوسیله ‫باعث جلب ‫اعتماد مردم ‫و دولت برزیل بشونند. با توجه به اینکه دولت این کشور از
‫جمله دولت هائي ‫بوده است ‫که دست دوستی بر روی دولت ایران دراز کرده است، ‫آقای مهمان
‫پرست ‫دست از چرت و پرت ‫زدن بردار مرد حسابی برای اجرای یک دیپلماسی سالم احتیاج به
‫دیپلمات ‫های سالم است ‫و بیش از ‫این با دیپلمات های مریض تان باعث بی اعتباری مردم و ‫
‫کشورمان ‫نشوید . مطمئن هستیم اگر از این اقدامات توسط دوربین های استخر فیلم برداری
‫‫نشده ‫بود ، سریحأ این ‫اتهامات را تکذیب میکردید.
‫مجازات افرادی همچون این بنده خدا در برزیل برای دفعه اول بین ۵ تا ۸ سال زندان میباشد. خدا
‫پدر پاسپورت سیاسی را بیامورزد که اینقدر معجزه گر میباشد.
‫مهمانپرست اگر طرفدار انقلاب و ایران هستی از گفتن دروغ امتناع و بعد از درخواست مغذرت از
‫خانواده این اطفال و مردم و دولت برزیل از مراجع قضائي درخواست حداکثر مجازات دوست و همکار
‫عزیز تان را ‫بکن و از خانواده های این اطفال و خبرنگاران برزیل دعوت کنید که در جلسه دادگاه حضور
‫داشته باشند. مطمئن باش بدینوسیله آنهائي را که شما دشمن تلقی می کنید خفه خواهند شد.


صلوات بر پیامبر و آل پیامبر که پایه گذار مکتب دختر بچه بازی ست در جهان. این مکتب انسانساز. معلوم نیست چرا اصلاحطلبها وقتی به واژه ی بچه بازی و پایه گذار آن برمی خورند سکوت امل می کنند. تفاوت فرهنگی. وقتی پیامبرتان خودش اینکاره بوده چطور می توانید از پیرو راستینش که فرزند آیت الله هم هست ایراد بکیرید؟؟ مگر می شود یک بام و دو هوای نفس باشد. خب این بابا هم دل دارد.

آقای مهمانپرست که پاسپورت کاناداییش آمده بزودی خودش هم در وانکاور زیرآبی خواهد زد. حال این بابا با آن پیامبر کودک نوازش درس اخلاق می دهد به حکمت الله خان که خودش یک پا آیت الله و مجتهد است و از حضرت محمد ابن عبدالله درس بچه نوازی آموخته است. شما در اخبارتان نباید کودک آزارزیش می نامیدید. این کار او یک نوازش بوده و دستمالی کردن. همان کاری که که علی با فاطمه ی هشت ساله کرد و محمد با آیشه ی پنج ساله تا البته به سن بلوغ اسلامی که همان هشت سالی ست رسید و آنگاه همچون پلنگی تیز دندان بجان آن دخترک بدبخت افتاد و بر او چنان دخول کرد که آیشه هرگز پیامبر را بخاطر آن تجاوز جنسی نبخشید و سقیفه بنی ساعده را هم آیشه برای انتقام گیری از آن تجاوز برپا کرد تا علی ای که او هم به پیروی از پیامبر فاطمه هشت ساله را ***** بود به قدرت نرسد. حالا هم شیعه و هم سنی بخاطر این پیامبر دو سر طلا بر این بچه بازی و بر آن سقیفه بنی ساعده سکوت می کنند. اما مهانپرست را بخاطر بسپارید. این بابا خودش اینکاره است و حتا بدتر از آن حکمت الله خان.

فزندان امام خمینی٬ فرزندان واقعی رسول اکرمند نزد کودکان جهان آنها کودکان را آزار نمی دهند آنها کودک دوستند و عاشق بچه های مردم. این دین اکمل است و اتم است. و بچه باز پرور است. برای همین نیز باید زنان و مردان پوشیده باشند و نه بچه ها. حکمت الله کرامت الله هم هست.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما