خانه | خبر | اخبارایران

مهدی کروبی: احساس خستگی و نااميدی ندارم

چهارشنبه, 1391-01-02 14:56
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

مهدی کروبی، موفق شد پيش از تحويل سال با خانواده خود ديدار کند. در اين ديدار وی در جريان مسائل روز کشور قرار گرفت و گفت به آينده اميدوار است.

حسين کروبی، در صفحه فيس‌بوک خود خبر داد که پدرش مهدی کروبی، از رهبران مخالفان دولت ايران توانسته است ساعت هشت و ۳۰ دقيقه بامداد سه‌شنبه پيش از تحويل سال نو، با خانواده خود ديدار کند.

به گزارش حسين کروبی، اين ديدار که با حضور فاطمه کروبی، همسر مهدی کروبی و فرزندانش برگزار شد، ۱۲ ساعت به طول انجاميده و در آن مأموران امنيتی "حضور فيزيکی" نداشتند.

فرزندان مهدی کروبی آخرين بار چهار ماه پيش بود که با پدر خود ديدار کردند. در آخرين ديدار مهدی کروبی انتخابات مجلس نهم را "فرمايشی" دانسته بود و از آن پس ممنوع‌الملاقات شد.

مهدی کروبی از انتخابات نهم مجلس به‌شدت انتقاد کرده و گفته بود مسئولان در نظر دارند "با رد صلاحيت و ابطال برخی حوزه‌ها و پرکردن صندوق‌های رأی از رأی‌های بدون صاحب، و سپس برخورد و دستگيری و به‌وجود آوردن رعب و وحشت و امنيتی‌کردن کشور، پروژه تکراری انتخابات ۸۸ را بار ديگر پياده کنند."

مهدی کروبی وضعيت روحی خود را خوب توصيف کرده و گفته است تنهايی مشکلات خاص خود را دارد اما وی به راهی که برگزيده "ايمان" دارد

حسين کروبی در فيس‌بوک خود نوشته است در ديدار روز گذشته بسياری از مسائل چند ماهه اخير کشور، از جمله، انتخابات مجلس نهم و "مشارکت پايين مردم" در آن؛ "رأی غيرمنتظره محمد خاتمی" در اين انتخابات و واکنش‌های مربوط به آن؛ وضعيت اقتصادی و "بحران‌های جدی"؛ "رفتار تحقيرآميز دولت با مجلس" و همچنين تحولات منطقه، با وی در ميان گذاشته شد.

فرزند کروبی اشاره‌ای به جزئيات اين گفت‌وگوها نکرده و تنها از وضعيت روحی پدرش نوشته است.

مهدی کروبی وضعيت روحی خود را خوب توصيف کرده و گفته است تنهايی مشکلات خاص خود را دارد اما وی به راهی که برگزيده "ايمان" دارد.

اين نامزد اصلاح‌طلبان در دهمين دوره انتخابات رياست جمهوری در ايران گفته است احساس خستگی و نااميدی ندارد و به نتيجه حرکت مردم "اميد کامل" دارد.

مهدی کروبی گفته است: "هر چه هزينه بيشتر داده شود، بعدها قدر اين دستاورد را بيشتر خواهيم دانست. اين هزينه‌ها باعث می‌شود که ما در راه حفظ آن سعی کنيم."

وی در پايان ضمن آرزوی شادابی و بهروزی برای ايرانيان داخل کشور و خارج از مرزها، ابراز اميدواری کرده است که "در آينده‌ای نزديک شاهد موفقيت و پيروزی ملت و کشور باشيم."

مهدی کروبی به‌همراه ميرحسين موسوی، يکی ديگر از رهبران مخالفان دولت و زهرا رهنورد، همسر موسوی، بيش از يک سال پيش، از ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۸۹ تحت بازداشت خانگی قرار دارند.

در اين مدت بارها نهادهای بين‌المللی مدافع حقوق بشر خواهان آزادی آن‌ها شده‌اند اما مسئولان حکومتی ايران به اين درخواست‌ها توجهی نکرده‌اند.
 

Share this
Share/Save/Bookmark

زنده باد حاج آقا. تهران ـ بابك

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما