خانه | خبر | اخبارایران

استاندار تهران: آماده برخورد با راهپیمایی "اپوزیسیون" هستیم

یکشنبه, 1390-11-23 16:57
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

مرتضی تمدن، استاندار تهران می‌گوید که فراخوان معترضان برای راهپیمایی ۲۵ بهمن، یک “پز تبلیغاتی” است و با “تجهیز تهران به تمامی سیستم‌های امنیتی” با آن برخورد خواهد شد.

 
وی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اعلام کرد: “ما پس از فتنه ۸۸ چنین فراخوان‌هایی را تجربه کرده‌ایم اما این فراخوان عمومی هم تنها یک پز تبلیغاتی از سوی اپوزیسیون ضدانقلاب است.”
 
افراد نزدیک به دولت از اعتراضات دو سال گذشته ایران در واکنش به دهمین انتخابات ریاست جمهوری با عنوان “فتنه” یاد می‌کنند.

استاندار تهران: “ما پس از فتنه ۸۸ چنین فراخوان‌هایی را تجربه کرده‌ایم اما این فراخوان عمومی هم تنها یک پز تبلیغاتی از سوی اپوزیسیون ضدانقلاب است ”

 

شورای هماهنگی راه سبز امید، در روزهای گذشته طی فراخوانی از “همراهان جنبش سبز” خواسته است که در اعتراض به حبس خانگی میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی، سه تن از رهبران مخالفان دولت که از ۲۵ بهمن سال گذشته در حبس هستند، در راهپیمایی سکوت شرکت کنند.

 
۲۵ بهمن ماه سال گذشته پس از انتشار فراخوان تظاهرات از سوی میرحسین موسوی و مهدی کروبی برای حمایت از قیام مردم مصر و تونس، مقامات امنیتی اقدام به حبس خانگی این دو رهبر مخالفان دولت و همسرانشان کردند. برگزاری این راهپیمایی اعتراضی در تهران و برخی شهرستان‌های کشور، منجر به کشته شدن چند تن از معترضان و بازداشت گسترده مردم و فعالان سیاسی شد.
 
استاندار تهران هدف از این فراخوان مخالفان دولت را “اثرگذاری بر حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن” و انتخابات مجلس در و ۱۲ اسفند دانست و افزود: “با آمادگی کامل و تجهیز تهران به تمامی سیستم‌های امنیتی با اینگونه اتفاقات برخورد می‌کنیم.”
 
سازمان عفو بین‌الملل روز جمعه، ۲۱ بهمن ماه در بیانیه‌ای خواستار آن شد که مقام‌های جمهوری اسلامی ایران با احترام به حق آزادی اجتماعات، به راهپیمایی مسالمت‌آمیز ۲۵ بهمن در ایران اجازه برگزاری بدهند. این نهاد مدافع حقوق بشر، با یادآوری اتفاقات دو سال گذشته، ابراز نگرانی کرده است که نیروهای دولتی علیه شرکت‌کنندگان در این تجمع دست به خشونت بزنند.

 

Share this
Share/Save/Bookmark

جناب استاندار، یکبار هم شده متمدنانه برخورد کنید و به معترضین اجازه گردهمایی بدهید، اگر ریگی به کفش ندارید، پس از چه می‌‌هراسید ؟ تا سیه رو شود هر که در او غش باشد !

مردک ضد کدام انقلاب!! همان انقلابی را که اسلام را با همه ی مقدساتش و تقدساتش به چاه خانه های مردم سرازیر کرد!! خوشبختانه تا و روحانیت و سپاه آمدند و اسلام را در همه کشتند و اینک نوبت دفن اوست. و ما البته این کار را خواهیم کرد. یعنی ملت مکا از ملت مصر و لیبی و سوریه هم کمتر است!! خواهی دید خواهیم دید.

ترس سرتاسر رژیم حکومت فاشیستی را گرفته است. بزودی سرت را در گودالی بس عمیق نگون خواهیم کرد. خواهی دید که ما هم می توانیم. تو اگر واقعا بفکر خودت هستی جل و پلاست را بردار و پول هم که به اندازه ی ده قرن در رفاه زندگی کردن دزدیده ای فرار کن و برو به انگلیس پیش دست امامت که بزودی خواهم آمد.

اثرگذاری بر حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن” و انتخابات مجلس در و ۱۲ اسفند دانست و افزود: “با آمادگی کامل و تجهیز تهران به تمامی سیستم‌های امنیتی با اینگونه اتفاقات برخورد می‌کنیم.”
این حرف این نامتمدن معنیش این است که روحانیت و سپاه سرکوبش چنان به وحشت افتاده که تنها با ترساندن مردم از تجهیزات امنیتی می خواهد از ورودشان به صحنه جلوگیری کند. اما ما می آییمو چرا که اگر نیاییم همگی با هم خواهیم مرد. چه بهتر که در راه آزادی کشته شویم. اما ترس اینک سرتاپای روحانیت و سپاه ضد ایرانیش را گرفته است. اینک در سپاه پاسداران و آنها که هنوز شرفی دارند ولوله ای افتاده است.

چنان ترسیده اند که نگو! ما خواهیم آمد!

چه حرامزدگانی بر ایران حکومت می کنند. طرز حرف زدن این بابا را نگاه کنید!! بخوانید و بفهمید که حکومت الواط است و اینان بر یک کشور با هفت هزار سال سابقه ی تمدنی و فرهنگی حکومت می کنند. ایرانی شرمآور است بیدار شو!

اگر شماها روحانیون قاتل حتا یک جو شرف داشتید٬ اگر شما پاسداران و بسیجیان ضد شرف و آزادگی یک جو حتی شهامت داشتید با ما مردم صبور چنین نمی کردید. اما خوشبختانه از بخت بدتان حتا یک ذره انصاف و شرف ندارید. خوشبختانه برای خودتان هیچ راه فراری باقی نگذاشته اید. اما چاره ای هم ندارید که پیرو یکی از خون آشام ترین رهبر و امام تمامی زمان‌هایید . علی. که سید علی فرزند اوست. و خمینی کبیرتان نیز فرزند او بوده. ***** مرگ بر خاموشی٬ زنده باد بیداری.

هر ایرانی با هر دین و مذهب و مسلک اگر خواهان زیستن است برای پس زدن مرگ با به خیابان بیاید. در غیر اینصورت این خیابان است که به اتاق خوابش خواهد آمد. مرگ بهتر از زیست در زیر سایه کریه این روحانیت ضد بشری ست. ایرانی٬ ایرانی شو! بقول نویسنده ی بالا بیدار شو. اگر بیدار نشوی با خفت غافلگیر خواهی شد و لال از دنیا خواهی رفت!

خواب از چشاشون پریده!!!!

خدا لعنت کند خمینی را جد بزرگوارش را و حایری یزدی را و روحانیون زنده و مرده و پاسداران را و بسیجیان را که چنین کردند با ایران و ایرانی. و حالا راهی جز سرنگونی این نظام **** نمانده است. باید در همین امسال سرنگون شود. مردم ایران اگر این کانون فساد را سال پیش سرنگون کرده بودند خسارتش یک صدم اکنون بود. و حالا اگر خواهان ایرانی آباد و آزادند باید روز بیست و پنجم به خیابان بیایند. ما بخیابان خواهیم آمد. درود بر رادیو زمانه که نظرات را بگوش دیگران می رساند.

استاندار تهران واقعأ بی شعور است.این فرد خودش تحریک کننده هموطنان تهرانی برای وارد شدن به صحنه لجاجت است.ایشان هنوز نفهمیه است که مردم معترض به دستور کسی به اعتراض بر نمی خیزند،مخصوصا که دستورهندگان دوّل خارجی و یا مزدوران آنان باشند.
اعتراض به سیاست جمهوری اسلامی در تمام زمینه ها وارد و لازم است، ولی هر آدم عاقلی میداند که هر اعتراضی هم زمان مخصوص خودش را می طلبد.سوء استفاده از احساسات مردم و یا از بدی شرایط اقتصادی جهت رفتارهای ضد ایرانی و یا جهت خدمتگذاری برای استعمارگران و آدمکشان نژادپرست صهیونست،دشمنی با مردم بوده و خیانت به کشور است.
نیروهای دمکرات واقعی مسلمان و غیر مسلمان می توانند همچون گذشته انتخابات را تحریم کنند و یا در ان شرکت نمایند ولی حق سیاسی کاری و گل آلود کردن جو انتخابات را ندارند.چون ما در شرایط جنگی بسر میبریم و وظیفه هر فرد دمکرات و ملّی است که در انجام وحدت و کوتاه کردن دست استعمار در ایران فعالانه شرکت داشته باشد.پیشنهاد من به همه ایرانیان سیاسی دلسوز و میهن پرست مسلمان و غیر مسلمان این است که بعد از انتخابات مجلس اقدام به ایجاد یک جنبش مستقل ایرانی با نام جنبش صلح بنمایند و سپس با گرفتن مجوز از وزارت کشور نسبت به لغو تحریمهای ضد ایرانی سازمان ملل و تحدیدهای جنگ افروزانه آمریکاییان و صهیونیست ها اقدام کرده و از سیاست شفاف سازی دولت ج.ا.ا. در رابطه با علوم هسته ای و غنی سازی اورانیوم حمایت نمایند و چنانچه صهیونیست ها با جعل اسناد و یا استفاده از دوغ پراکنی عوامل و جاسوسان خود،قصد تحریک جامعه بین الملل را داشتند،با درخواست آمدن کارشناسان معتبر اژانس انرژی اتمی تسط جنبش صلح ،راه سوء استفاده دشمنان در زمینه پیشرفت علمی کشور را گرفته و حتی مانع از انحراف نظام ج.ا. از اهداف اصلی و صلح جویانه خواهید شد.
طبعا این جنبش با انجام اقدامات درست و اثبات حسن نیّت و ایرانی بودن خود،میتواند به مشکلات سیاسی دیگر در کشور هم توجه نموده و تشویق و یا عتراضاتی بنماید و افراطیان در میان اصولگرایان و نیز در حوزه علمیه هم قادر به برچسب زدن و توطعه نخواهند بود.
وجود یک جریان مستقل و ایرانی علاقمند به مردمسالاری در کشور هم به نفع مردم و هم به نفع بیت رهبری و کلا اصولگرایان و نیز اصلاحطلبان مسلمان است و تنها با وجود چنین جنبش مردمی قادر به تحوّل در ایران بوده و امکان هر گونه تحریم و جنگ افروزی و ایران هراسی و شیعی هراسی را از ریشه نابود میکنید.در این مسیر برای همگان آرزوی پیروزی دارم

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما