خانه | خبر | اخبارایران

هشدار فرمانده سپاه پاسداران درباره "آشوب‌های خيابانی" در انتخابات مجلس

دوشنبه, 1390-10-12 08:40
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران ايران هشدار داده است "دشمن" قصد دارد در انتخابات مجلس، "آشوب‌های خيابانی و اعتراضات اجتماعی" به راه بياندازد.

 سرلشکر جعفری روز يکشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۰ به خبرگزاری مهر گفت ما اخبار و اطلاعاتی داريم که نشان می‌دهد از مدت‌ها قبل برای اين آشوب‌ها نقشه کشيده شده است.

به گفته اين مقام سپاه پاسداران "آن‌ها می‌خواهند با ايجاد ناآرامی‌ها و با تنفس مصنوعی، جريان فتنه را زنده کنند و از سوی ديگر با نشان دادن و برجسته‌سازی تقابل معترضين با نظام، چهره مردمی نظام را در جهان اسلام مخدوش کنند."

مقام‌های ايران از اعتراضاتی که پس از انتخابات رياست‌جمهوری سال ۱۳۸۸ در ايران رخ داد به عنوان "فتنه" نام می‌برند.

شهريور امسال نيز تارنمای جوان آنلاين وابسته به سپاه پاسداران ايران نوشت جريان "انحرافی" به شدت "تشنه قدرت" است و در انتخابات مجلس نهم به دنبال ايجاد "آشوب‌های جزيره‌ای" در شهرهای کوچک است.

سرلشکر محمدعلی جعفری: آن‌ها می‌خواهند با ايجاد ناآرامی‌ها و با تنفس مصنوعی، جريان فتنه را زنده کنند و از سوی ديگر با نشان دادن و برجسته‌سازی تقابل معترضين با نظام، چهره مردمی نظام را در جهان اسلام مخدوش کنند

اصولگرايان منتقد دولت محمود احمدی‌نژاد، رئيس‌جمهوری ايران از اسفنديار رحيم مشايی، رئيس دفتر رئيس‌جمهور و همفکران وی به عنوان "جريان انحرافی" نام می‌برند. اين جريان متهم شده که می‌خواهد حکومت جمهوری اسلامی را سرنگون کند.

جوان‌آنلاين در اين يادداشت که ۱۱ شهريور ۱۳۹۰ منتشر شده، با اشاره به اعتراضات سال ۱۳۸۸ در ايران که به دليل انتخابات رياست‌جمهوری رخ داد، گفته اين اعترضات به دليل اينکه در شهرهای بزرگ ايران بوده، توسط نيروهای امنيتی "کنترل" شد اما چون انتخابات مجلس در سراسر ايران برگزار می‌شود، ممکن است "آشوب‌" شهرهای کوچک را فرا گيرد.

مدتی پیش نیز آيت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران گفت بايد مراقب بود انتخابات، تبديل به "چالشی برای امنيت کشور" نشود.

وی با يادآوری آنچه "تلاش دشمنان برای سوءاستفاده از انتخابات و ضربه زدن به امنيت کشور" عنوان کرد، به "مردم، مسئولان مختلف، منبرداران و فعالان سياسی" هشدار داد که "مراقب چالش‌های ضد امنيتی و تلاش‌های دشمنان" باشند.

نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۲ اسفند سال جاری در ايران برگزار می‌‍‍‌‌شود.

 

Share this
Share/Save/Bookmark

نه بابا

هیپکس نمیخواهد این کار را بکند شما و سید علی یک مدتی است هیچکس هیچ تظاهراتی برپا نکرده و ذهن ماجراجویتان دنبال فتنه میگردد. حالا دارید هشدار میدهید تا بروبچه ها را شیر کنید بیان تو خیابان. اما کور خواندی اینبار همه در خانه میمانیم و بیرون نمی اییم و اگر لازم شد هفته ای یکبار در خانه مینشینیم و این حکومت را بایکوت میکنیم.

**** حالا اما دیکتاتور ها و فاشیستهای وطنی ما خردمندتر از همتایان احمق خود در لیبی و تونس و مصر نیستند که هیچ از آنها به مراتب پست ترند. یادم هست که خامنه ای وقتی رییس حکومت اسلامی بودن به لیبی رفته بود و در آنجا به قذافی گفت: شما از دیرباز برای ما الگو بوده اید. حالا هم البته الگوست ولی من امیدوارم که خامنه ای بروز او نیفتد. امید بر ما عیب نیست. ****

کافی است لحظه ای به چهره این «سر لشکر؟؟؟» نگاه کرد تا معنای کلمه «مخدوش» را دریافت!!!

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما