خانه | خبر | اخبارایران

احمد خاتمی: انگليس نياز به گوشمالی داشت

جمعه, 1390-09-11 16:17
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

آيت‌الله احمد خاتمی در نماز جمعه تهران دولت بريتانيا را "کودن" خطاب کرد و گفت شورای امنيت به دليل پشتيبانی از اين کشور "بيش از اين خود را رسوا نکند."

به گزارش منابع خبری ايران، آيت‌الله احمد خاتمی، عضو هیأت رئيسه مجلس خبرگان و امام جمعه موقت تهران امروز جمعه ۱۱ آذرماه در نماز جمعه تهران مصوبه اخير مجلس در مورد کاهش روابط با بريتانيا را از "قدم‌های مثبت مجلس" عنوان کرد و آن را " توسری مجلس به انگليس" خواند.

وی با بيان اين‌که "انگليسی‌ها سابقه‌ ۱۰۰ ساله‌ خيانت به ايران را دارند" افزود: "آن‌ها در فتنه سال ۸۸ معرکه‌گردان بودند."

مقام‌های جمهوری اسلامی رويدادهای دهمين دوره انتخابات جنجال‌برانگيز رياست جمهوری در اين کشور را "فتنه" می‌خوانند.

احمد خاتمی در مورد تحريم بانک مرکزی ايران از سوی بريتانيا گفت اين تحريم "بی‌‌ثمر" است چون ايران با بريتانيا و آمريکا رابطه‌ای ندارد که برای ايران کمرشکن باشد.

احمد خاتمی: اروپايی‌ها خودشان را به انگليس سنجاق نزنند و الا نفرتی که مردم ما از انگليس دارند به سوی آن‌ها هم سرريز خواهد شد

وی با تأکيد بر اين‌که "انگليس نياز به‌ گوشمالی داشت"، گفت: "حرفی که ما داريم اين است؛ شورای امنيت بيشتر از اين خود را رسوا نکند. به اتفاق، بيانيه عليه ايران دادن، يعنی با طناب پوسيده‌ انگليس به چاه رفتن."

احمد خاتمی بدون اشاره به رويدادهای روز سه‌شنبه در حمله به سفارت بريتانيا، خطاب به کشورهای اروپايی گفت: "آمريکا و انگليس می‌خواهند هزينه‌های‌شان را با شما سرشکن کنند و همان نفرتی که مردم از آن‌ها دارند از شما هم داشته باشند."

اين عضو هیأت رئيس مجلس خبرگان در اين رابطه افزود: "اروپايی‌ها خودشان را به انگليس سنجاق نزنند و الا نفرتی که مردم ما از انگليس دارند به سوی آن‌ها هم سرريز خواهد شد."

در همين حال امروز پس از نماز جمعه شرکت‌کنندگان در اين مراسم پرچم بريتانيا را در ميدان انقلاب تهران آتش زدند.

از سوی ديگر در پی اخراج ديپلمات‌های ايرانی از بريتانيا امروز اعلام شد که مراسم استقبال از آن‌ها در فرودگاه مهرآباد تهران برگزار می‌شود.

روابط ايران و بريتانيا پس از آن‌که بريتانيا روز دوشنبه ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان‌ماه) اعلام کرد بانک مرکزی ايران را تحريم می‌کند به تنش کشيده شده است.

نمايندگان مجلس ايران در پاسخ به اين اقدام بريتانيا در جلسه علنی روز چهارشنبه، دوم آذرماه طرح کاهش رابطه با بريتانيا را تصويب کردند و شورای نگهبان نيز اين طرح را پذيرفت.

در ادامه تنش‌ها، روز سه‌شنبه هشتم آذرماه، سفارت بريتانيا در خيابان فردوسی تهران و مرکز فرهنگی و اقامتگاه ديپلماتيک بريتانيا در باغ قلهک مورد حمله گروهی از معترضان به سياست‌‌های لندن قرار گرفت.

 

Share this
Share/Save/Bookmark

تا زمانئ که امثال شما بیسواد هائ احمق کشور ایران را محاصره کردن معلوم هست روز بروز منافه ملت به خطر مئ افتتد

غرب تا این احمق های خونین دهان و چاله دهان دارد هیچ احتیاجی نه به دشمن دارد و نه حتا دوست، زیرا اینان تمامی سوخت لازم را برای موتور غرب می دهند. اینان از ماقبل تاریخ و ماقبل بشریت آمده اند، اینان باید نابود شوند، چرا که جهان بدون این نابکاران امن و پاکتر خواهد بود******

یکی از دیپلماتها که فامیل من است همین حالا به ما گفت ما هنگی حتا آقای سفیر و کونسول همگی ترجیح می دهیم دسته جمگی پناهدگی سیاسی بگیریم و همیجا بمانیم اما ملکه دستور داده ما از اینجا برویم. آقا سفیر خودش گفته که حاضر است حتا این یقه سه دگمه ی لعنتی را از تنش در آورد و یک دست کت شلور آلبرتینی بپوشد و یک کروات سرخ هم بزند، اما بازهم ملکه گفته چخ!! وای چه بد.

من از این احمق هایی که پای صحبت این خونخوارند متعجبم.

کشوری که دانشجو و با سوادش از دیوار سفارت بره با لا و با بمب و نار نجک و گردن کلفتی حرفش را بزنه دیگه معلوم که بیسواد ش چی کار می کنه. فرهنگ و تمدن ما واقعا با لا و عالی است

رفسنجانی حرفی زده است که میگوید هر کس سروصدای بیشتری کند فکر میکند که انقلابی تر است من میگویم هر کس که بیشتر سر وصدا کند میخواهد خود را قالب کند که بیشتر میداند وانقلابی تر است اما ما سی وچند سال است که ازانقلابمان گذشته است انقلاب مسیری را طی کرده است طبق سنت ورسم همه انقلابها فرزندان خود را خورده است شریعتی نیز به این اشاره میکند که اگر او هم بود معلوم نبود امروز فتنه گر خوانده نشود سرنوشت کسانی نظیر مطهری ی بهشتی وهمه آن کسانی که با ترور ها ازبین رفتند قطعا همسو با احمد خاتمی نبود زیرا کسانی نظیر خاتمی تنها میوه چینان انقلابند همانگونه که خاندان لاریجانی اند اینان کمترین هزینه را داده اند بیشترین سود را میبرند برای همین هم همه حرفهای گنده ای میزنند تا بقبولانند که برترند اما آنانی که در انقلاب نقشی داشته اند خوب میدانند کی چند مرده حلاج است اینانند که بازرگانها وسحابی ها را که از معماران فکری دینی بودند نیز به گوشه میرانند تا کسی نباشد تا بگوید برو وسر جایت بنشین تو هنوز برای اظهار نظر نا پخته ای .خوب اگر از یک چوپان هم با تبلیغ انسان بزرگی بسازی او میتواند چیزی بگوید اما این گفتار را آنگاه که کسانیکه از سیاست آگاهی دارند میشنوند به خنده وا میدارد دنیا ی امروز بر اساس قدرت های نظامی اقتصادی سیاسی اجتماعی برای هر کشوری جایگاهی دارد بعضی در راس این جایگاهند بعضی در ته این جایگاه درست مانند این است که موری به فیلی بگوید خرطومت را میشکنم ممکن است مورها باور کنند اما همه موجودات دیگر پوزخند خواهند زد ما در جایگاهی نیستیم که انگلیس را گوشمالی بدهیم اگر توان آنرا داشتیم خسارت جنگ دوم جهانی را میگرفتیم چگونه یهودیان توانستند خسارتشان را از آلمانها بگیرند ما نتوانستیم دلیل در نادانی ها ندانم کاری های دولتمردانی است که ادعای عدالت وبرابری انسانها وقدرتها را میکنند که در دین ما هم همین است مهم نیست که آمریکا یا انگلیس در جایگاه بالاتری در موقعیت جهانی اند اما ما حق نترسیدن را داریم نه به اینگونه که عده ای اغلب بیسواد که چند کلمه انگلیسی حتا فارسی را بلد نیستند بنویسند بروند وتمام قوانین امضا شده توسط خود ما زیر پا نهند وخسارت وارد کنند وآبروریزی بین المللی کنند بدنامی برای ایرانیان داخل وخصوصا خارج بار بیاورند اگر بد بینی شکاکیت در رابطه با سفارت وجود میداشت این کار وزارت امورخارجه بود که انگلیس را گوشمالی دیپلماتیک دهد نه کار احمد خاتمی که حتا نمیداند انگلیس کجاست در نهایت چه خواهد شد تحریم ها شدید تر ومشکلات مردم نه آنان که به یکبار میلیاردها را بین خود تقسیم میکنند بیشتر خواهد شد اگر روزی هم برسد که دوباره روابط معمولی گردد این همه خسارت را این عده نخواهند پرداخت از گرده مردم پرداخت خواهد شد غربی ها اهل سهل انگاری وگذشت در این موارد نیستند پس ملت ما سودی از این کارهایی که نسنجیده انجام میشود نخواهند برد انسان افسوس میخورد که جایگاه دیپلماسی ما کجاست که هرکس ریشی دراز گذاشت وتسبیح بدست گرفت وپیشانی اش را با بادمجان کبود کرد برای منفعت و پست ومقام گرفتن وخوردن وبردنش به میدان میاید تا برای سرزمین ایران ومردمش سیاستمداری کند

بذار مرور کنیم:
اینها میگویند که انگلیس دست از سر ما بردارد .
انگلیس هم گفتش من غلط کردم اصلا نمیخواهم با شما تجارت کنم. بانکتان هم پیشکش خودتان.
اینها گفتند باهاهاهاه! تو غلط کرده ای که با ما تجارت نمیکنی. سفیرت رو اخراج میکنیم.
بعد یک گاوی مثل این هم گفت باید انگلیس رو حسابی گوشمالی داد تا دیگه غلط کنه تجارتش با ما رو متوقف کنه. پس حمله کنیم بزنیم سفارتشون رو به آتیش بکشیم و شیشه هاش رو بشکنیم.
بعد انگلیس دیگه کار به اینجا که رسید گفت شما هم لازم نکرده اینجا سفارت داشته باشید.
بعد تازه اونوقت رییس مجلس ایران اومد گفت ای بابا انگلیس چرا اینقدر زیاده روی میکنه؟

روووووووووووووووووووو که نیست.

چطوره که وقتی از مسئولین ایران متنی میزارید،چند تا پیام غیر سیاسی یا فحاشی زیرش درج میکنید ولی وقتی مطالب ارباب های صهیونیستی را انعکاس میدهید،حتی یک پیام سیاسی هم نباید در زیر ان درج گردد؟مگر اهود بارک فاشیست خونش با خون آخوند فاشیت فرق میکند؟فرمودید بلی فرق می کند.بنده هم میگویم به همین دلیل ‌حق بیان را از شما گرفته اند.اگر احمدی نژاد روزی باد در کند و بویش مشام صهیونیستهای جنایتکار را بیآزارد،تمام مدافعان دروغین آزادی و حقوق بشر علم میشوند،ولی صهیونیستها و غربیان هر روز تهدید نظامی و تحریم و ترور و غیره میکنند ،اما پرنده پر نمی زند ******د

سیستمی که شروعش با تهمت، دشمنی، تفکر انقلابی و خشونت بوده باشه انتهاش با قتل‌عام مردمش و بدتر خواهد بود. تا چندوقت دیگه همین حمله‌کنندگان به سفارت انگلیس هم در گرداب فساد و خونریزیی به نام جمهوری اسلامی از حلقه قدرت توسط موجوداتی وحشیتر از احمد خاتمی و برادران لاریجانی کنار زده خواهند شد و راهی زندان و شکنجه مثل حمله کنندگان سفارت امریکا در ۳۲ سال پیش. از قدیم گفتند خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج. هموطنان عزیزم یا بشنید و دست روی دستتون بگذارید و گریه کنید به حالتون یا یه تکانی به خودتون بدید برای ایند‌ه‌تون.

شماها بيشتر!!..
گوشمالي اساسي که مردم ايران پس از سي و چند سال بتوانند نفسي بکشند و از زندان بزرگ رهايي يابند......

شماها که گوشمالی شديد و بلافاصله عذر خواستيد و نماينده به رياض و آنکارا فرستاديد؟!....
چرا عاقل ؟ کند کاری که باز آرد پشيمانی ؟!....

دست اين شيادان رو شده و حنايشان رنگی ندارد....
فقط دنبال مال و منال ميلياردی ! هستند و برايشان مردم و کشور و حيثيت و وغرورملي و...کلمات غيراسلامی و مردود ميباشد!...
اينها بسفارت حمله کردند تا بخيال باطل آبروريزی دزدی هاي ميلياردي و خشک شدن درياچه اروميه و زاينده رود و ساختن بمب اتمی و...را تحت اشعاع قرار دهند.....

تا مرد دهانش بسته باشد عیب و هنرش نهفته باشد (سعدی)

پس هر گاو گند چاله دهانی...... (شاملو)

اشتون روز گذشته در جمع وزرای امورخارجه اتحادیه اروپا در بروکسل اعلام کرد: ما مایلیم تا دکتر [سعید] جلیلی [دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران] به نامه اخیر من مبنی بر از سرگیری گفت‌وگوها با ایران پاسخ دهند.!!!!
خواهر، آقاي دکتر وقت ندارد!
رفته آنکارا گل بچينه ! و وساطت برادر اسد را بکند. بعدش برگردد مشغول ادامه چاپيدنهای ميلياردی شود!..
بعدا تماس بگير!...

مثلی داریم که میگوید :

خود کرده را تدبیر نیست

انگلیس جواب سیاست خودش را میگیرد
همه میدانند که پشتیبان اصلی همین آقایان انگلستان بوده
مار در آستین پروردن اینها را هم دارد

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما