خانه | خبر | اخبارایران

مردی در ایران سه دخترش را با اسلحه به قتل رساند

دوشنبه, 1390-08-09 11:15
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

مردی به نام مهرداد در کرمانشاه در غرب ايران، سه دختر هفت، ۱۲ و ۱۹ ساله خود را در فاصله چند ثانيه با اسلحه به قتل رسانده است.

 

روزنامه شرق در شماره دوشنبه نهم آبان ۱۳۹۰ نوشت: "اين مرد ۵۳ ساله که به مرادسياه معروف است، پيش از اين به جرم قاچاق اسلحه محاکمه و به حبس ابد محکوم شده بود."

به گزارش شرق "وی در شهريور ماه سال جاری به دليل اينکه دختر ۱۹ساله‌اش قصد داشت ازدواج کند با سپردن وثيقه از زندان مرخصی گرفت. مهرداد که ساکن روستای تختگاه کرمانشاه است، روز حادثه به بهانه اينکه برای جشن عروسی قصد خريد دارد، سه دختر ۱۹، ۱۲ و هفت ساله خودش را سوار بر وانت آبی‌‌رنگش کرد و به منطقه‌ای خلوت رفت، او سپس هر سه دختر خود را با شليک سلاح کلاشينکف از پا درآورد."

زمان اين قتل‌ها اعلام نشده است.

روزنامه شرق: مهرداد که به ماده مخدر شيشه اعتياد دارد، بعد از قتل به خانه بازگشت و به همسرش خبر داد دخترانش را کشته است. او گفته به دليل اينکه زندانی بوده و می‌دانسته در نبود او فرزندانش آينده خوبی نخواهند داشت و با فقر و بدبختی زندگی خواهند کرد، تصميم به اين جنايت گرفته است

در چند روز گذشته نيز فيلمی کوتاه دراين باره منتشر شده که به این قتل‌ها منتسب شده است. در اين فيلم مردی سه دخترش را با گلوله از پای در می آورد.

در اين فيلم، مرد در حال مسلح کردن اسلحه است و يکی از دخترانش (دختر ۱۹ ساله) نيز با گوشی موبايل در حال فيلمبرداری از پدرش است. ظاهراً دختران وی از اينکه پدرشان اسلحه دارد، تعحب نکرده‌اند.

اما ناگهان اين مرد اسلحه را به طرف دختر هفت ساله‌اش که در حال نزديک شدن به وی بوده، می‌گيرد و با شليک دو گلوله او را می‌کشد.

پس از اين، دو دختر ديگر وی شروغ به جيغ کشيدن می‌کنند اما مهرداد ابتدا سراغ دختر ديگرش که ۱۲ ساله است، می‌رود و به وی نيز دو گلوله شليک می‌کند.

دختر ۱۹ ساله نيز که در حال جيغ زد و فرار کردن است، با شليک گلوله از سوی پدر کشته می‌شود.

روزنامه شرق نوشته است: "مهرداد که به ماده مخدر شيشه اعتياد دارد، بعد از قتل به خانه بازگشت و به همسرش خبر داد دخترانش را کشته است. او نشانی محل رها شدن اجساد را نيز اعلام کرد و گفت به دليل اينکه زندانی بوده و می‌دانسته در نبود او فرزندانش آينده خوبی نخواهند داشت و با فقر و بدبختی زندگی خواهند کرد، تصميم به اين جنايت گرفته است."

اين پرونده اکنون در دادسرای کرمانشاه در جريان است و مهرداد نيز همچنان فراری است.

سرتيپ اسماعيل احمدی‌مقدم، فرمانده نيروی انتظامی ايران مرداد امسال گفت: "با وجود افزايش  جمعيت در یک دهه گذشته، وقوع قتل عمد از ۲۱۰۹ فقره در سال ۸۰ به ۲۲۷۷ فقره در سال ۸۹ رسيده است."

به گفته وی "نرخ قتل از سه و سه دهم در ۱۰۰ هزار در سال ۸۰ به سه و يک دهم در سال ۸۹ کاهش يافته است."

با اين حال شهريور امسال يک مقام قضايی گفت: "بررسی و تأمل در آمارهای موجود نشان می‌دهد آمار قتل‌‌های خانوادگی رو به افزايش است."

به گفته فخرالدين جعفرزاده، رئيس دادسرای ناحيه ۲۷ تهران "به طوری که در يک ماه گذشته شاهد بيش از ۲۰ فقره قتل در تهران بوديم؛ اين در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته شش فقره قتل انجام شده است."

 

Share this
Share/Save/Bookmark

آنچه را شرق سانسور کرده این است که این فرزند امام امت از سیزده سالگی بسیجی بوده و تنها نه ماه بوده که از بسیج کناره گیری کرده است. تازه در موقع دستگیری به برادران بسیجیش گفته که من به شما قول می دهم که برگردم، آنها هم به خاطر سابقه ی مردانگی این فرزند امام او را آزاد گذاشته اند تا برود نماز قضا شده اش را بخواند و بیاید. بله کشور جوانمرد پرور ما تبدیل شده به مراتع پرورش شهید و قاتل و متجاوزین به عنف. خدا رحمت کند خمینی را و جدش پیامبر را و جده اش فاطمه را.

خبر روزنامه شرق مربوط به پنجم مهر ماه است ولی ویدئویش اخیرا منتشر شده است
http://sharghnewspaper.ir/News/90/07/05/12318.html

یک دلیل دیگر بر اینکه حکم اعدام بهترین وسیله مجازات اینگونه افراد است. اگر به جای زندان او را اعدام کرده بودند اکنون آن سه دختر بیگناه زنده بودند.

در جواب عزیزی که در پایان ،حکم اعدام را چاره کار میداند بگوییم که حبس ابد هم میتواند چاره کار باشد به شرطی که به هر دلیل بیهوده ای عفو یا مرخصی داده نشه. چه دلیلی داره ادمی که اینقدر مشکل داره و شاید یک بیمار روانی خطرناک باشه از زندان بیاد بیرون. و در ضمن قوی ترین دلیلی که میتوان برای شما داشت این که مگر در این 30 ساله اعدام نکردن و میبینی که هر روز جرم و جنایت بیشتر میشه پس حتما یک جای کار اشکال داره.

متاسفانه فیلم بسیار دلخراشیست و توصیه میکنم هرگز آنرا نبینید . این هم سند دیگری از فقر مادی و معنوی میراث جمهوری ننگین اسلامی . پدری که واقعآ به استیصال رسیده در یک لحظه تصمیم میگیرد دخترانش را بکشد چرا که در نبود او آنها سرنوشتی جز فقر و آسیبهای اجتماعی دیگر ندارند و هیچ سازمان دولتی یا خصوصی در این موارد به خانواده محکوم رسیدگی نمیکند و در واقع با مجازات شخص محکوم در واقع خانواده او نیز مجازات میشوند . البته ریشه بیشتر جرائم در این جمهوری ننگین فقر است . به امید روزی که دیگر شاهد این فجایع در ایران نباشیم .

آقا یا خانم اسس شما که از بسیجیات مطلعی بگو ببینیم که این فرزند امام خمینی و جانشین برحقش امام خامنه ای که هر دو جانشینان پرحق و حقوق هزار هزار هزار هزار میلیادری امام زمان عچ هستند این کالاشینکوفش را از کدام پایگاه بسیج قرض کرده تا نسبت به اهل بیت امامان ما همه معصوم ادای دین کند!!!؟ بگو جانم.

رحمت بکند خمینی را و جدش پیامبر را و جده اش فاطمه را

‫واقعأ‌ اکثریت ما ایرانی ها در اراجیف کفتن مثل تورم و بیکاری و فقر اجتماعی و اقتضادی و فساد
‫مقام اول را در دنیا داریم .
‫−۱چه ارتباطی بین حکم اعدام و این جنایت و اگر قبلأ‌ اعدام شده بود این واقعه صورت نمی گرفت
‫وجود دارد؟‌
‫−۲ چه ارتباطی بین خمینی ،پیامیر و فاطمه با این جنایت به خصوص وجود دارد ؟
‫−۳ چه ارتباطی بین بسیجی بودن و این جنایت به خصوص وجود دارد ؟
‫در یک جامعه که تمامی گناهها و ورشکستگی ها و شکستها را متوجه دیگران می کنند و برای حل
‫آن از راههای ساده و بی مسئولیت استفاده می کند و ساعتها قبل از یک اعدام آجیل و نقل و نبات
‫میبرد تا از کشتن یک فرد بدبخت باشد لذت ببرد ، و به از ریشه های ملی و عقیدتی خود استعفأ
‫می کند ‫نه تنها به دلیل نقض در آن ،بلکه بدلیل نا آگاهی چه انتظاری میتوان داشت.
‫در تمامی دنیا قتل و جنایت و تجاوز وجود دارد، در تمامی دنیا مواد مخدر و معتاد وجود دارد و در تمام
‫دنیا اسلحه وجود دارد و زندان و پلیس و مسئولین فاسد وجود دارد.
‫هر جنایتی که در جامعه صورت می گیرد مسئولیت جامعه در سطح وظیفه مسئولین و یا بیشتر
‫می باشد.

چه ظلمی می شه به دختران ایرانی و هزاران برابر ظلم به دختران کُرد مثل این سه دختر بینوا، در کودکی به ظلم و توحش ختنه می شوند بعد هم پدر پدرسوخته ی خلاف کارشون، بخاطر بی عرضگی خودش، دخترانش رو می کشه به بهانه ی اینکه آینده اشون فلان و بهمان!
واقعا چه قومی هستند این مردم!!!

امروزه دیگر نه قومیت معنی داره و نه ملیت بلکه حاکمیت معنی داره هر کشوری حاکمانش باعث می گردند مردمانش چنین باشند خانم آزاده ایرانی بجای برچسب زدن ناجور به این و اون بهتر است واقعیت را در یابیم که ریشه کار از کجاست چرا پدری حاضر می شود دست به چنین عمل بسیار بسیار شنیع و درد آوری بزند که سه بیگناه سه جگر گوشه و سه انسان را از پای در آورد اگر نیاز اقتصادی نباشد چرا پدر باید قاچاقچی بار بیاید و .... شما بهتر میدانید درد از جایی دیگر است مثل کبک سر خود را در برف فرو نکنیم و . . .

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما