خانه | خبر | اخبارایران

احمدی‌نژاد از حکم شلاق به خاطر توهين به رئيس‌جمهور اظهار نارضايتی کرد

سه شنبه, 1390-07-19 17:12
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

محمود احمدی‌نژاد گفت راضی نيست يک جوان را به خاطر توهين به رئيس‌جمهور شلاق بزنند.

به گزارش تارنمای تابناک، محمود احمدی‌نژاد، رئيس جمهور ايران امروز سه‌شنبه ۱۹ مهرماه در نشست فرمانداران ايران گفت: "وقتی دانه‌درشت‌ها آزادانه به ما افترا می‌زنند راضی نيستم يک جوان را به‌خاطر توهين به رئيس‌ جمهور شلاق بزنند."

اشاره محمود احمدی‌نژاد احتمالأ به حکم ۷۴ ضربه شلاق برای پيمان عارف، عضو زندانی جبهه ملی ايران است، که پيش از آزادی وی از زندان اوين در روز يکشنبه ۱۷ مهرماه جاری اجرا شد.

دادگاه انقلاب تهران اين فعال سياسی را به اتهام توهين به رياست جمهوری به ۷۴ ضربه شلاق محکوم کرده بود. وی همچنين به "يک سال حبس تعزيری و محروميت مادام‌العمر از حرفه روزنامه‌نگاری و عضويت و فعاليت در احزاب سياسی" محکوم شده بود.

"توهين به رياست جمهوری" از جمله اتهامات متداولی است که دستگاه قضايی ايران به‌ويژه پس از رويدادهای دهمين دوره انتخابات رياست جمهوری به فعالان سياسی مخالف حکومت نسبت می‌دهد.

احمدی‌نژاد: در گذشته عده‌ای بودند که امروز از دولت جدا شدند که ای کاش اين کار را نمی‌کردند زيرا مواضع دولت از دولت نهم تا به امروز ثابت بوده و تغييری نکرده است

احمدی‌نژاد در سخنان امروز خود به اتهامات وارده به دولت نيز پرداخت و گفت: "امروز اتهاماتی را به اين دولت وارد می کنند که بسيار جای تأسف است ولی با اين حال اگر کار برای رضای خدا باشد و اين اتهامات چندين و چند برابر شود مطمئن باشيد که به حساب نخواهد آمد."

وی با بيان اين‌که "مواضع دولت از ابتدا تاکنون هيچ تغييری نکرده است"، افزود: "در گذشته عده‌ای بودند که امروز از دولت جدا شدند که ای کاش اين کار را نمی‌کردند زيرا مواضع دولت از دولت نهم تا به امروز ثابت بوده و تغييری نکرده است."

محمود احمدی‌نژاد گفت: "امروز ما برای کسانی تأسف می‌خوريم که از فرصت خدمتگزاری استفاده نمی‌کنند و تنها نظام و ارزش‌های الهی را قربانی خواسته‌های خود می‌کنند و افترا و اتهامات را به اين دولت روا می‌دارند، البته برخی‌ها در گذشته نبودند ولی امروز درون‌شان را بيرون ريخته‌اند و دولت را متهم می‌کنند."

اختلاف‌های دولت کنونی ايران با اصول‌گرايان حکومتی و مقام‌ها و بخش‌های ديگر جمهوری اسلامی از جمله آيت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی و مجلس، در يک سال اخير افزايش يافته است و تقريبأ در هر مورد جدی سياسی و اقتصادی نمود داشته است.

آخرين نمونه آن اختلاس سه هزار ميليارد تومانی اخير بود که گروهی از اصول‌گرايان آن را به "جريان انحرافی" نسبت دادند. از نظر آنان "جريان انحرافی" نيروی تحت رهبری اسفنديار رحيم مشائی، رئيس دفتر محمود احمدی‌نژاد است.
 

Share this
Share/Save/Bookmark

رئیس جمهور عدلت پرور با بزرگ منشی، حالا که نفرت همگانی از این همه پلیدی و رذالت و این نوع وحشیگری و جنون این اراذل بی شرم دنیا را فراگرفته ، از شلاق زدن یک دانشجو به جرم اهانت به مقام شامخ وی !! ( و اشاعه عکس ان در رسانه ها ) ابراز عدم رضایت فرموده اند. احمدی نژاد و اربابانش بیشتر ترجیح می دادند ان جنایتکار حربی که جرات کرده به این ها بگوید بالای چشمتان ابروست را بی و صدا به اسم محارب با خدا اعدام می کردند و اسمی از او در جائیی نمی امد.

بابا این ازقدیم در ایران باب بوده که اول میکشند بعد میشمرتد.

بابا این ازقدیم در ایران باب بوده که اول میکشند بعد میشمرتد.

خیلی وحشتناک و بیرحمانه است. البته همین جمله هم از زبان احمدی نژاد خوبه ولی انتظار خیلی بیشتری میره، البته اگر در حرفشون صادق اند.

****جعفر آقا****!! احمدی نژاد از نژاد احمد است، یعنی خونخوار و آدمخوار، رهبرش خمینی و خامنه ای هستند، هر دوانشان پدران حاج محموداند و ایشان وارث اینهمه خونخواری ست. می فهمی!! ****

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما