خانه | خبر | اخبارایران

مهدی طائب: روزنامه ايران از جريان انحرافی پشتيبانی می‌کند

جمعه, 1390-05-21 14:04
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

رئيس قرارگاه عمار گفت دست‌اندرکاران روزنامه ايران از «جريان انحرافی» آشکارا حمايت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مهدی طائب، رئيس قرارگاه عمار، عضو شورای مرکزی جمعيت رهپويان انقلاب و استاد حوزه علميه در رابطه با مطلب کوتاهی که روزنامه ايران در مورد وی منتشر کرده بود گفت اين روزنامه در پی ايجاد شبهه در تبعيت اعضای قرارگاه عمار از رهبری جمهوری اسلامی ايران است.

روزنامه ايران در روز چهارشنبه ۱۹ مردادماه جاری نوشته بود مهدی طائب برای چندمين‌بار اظهارات قبلی خود را تکرار کرد و در شهرستان نيشابور گفت: «احمدی‌نژاد به خاطر ۱۱ روز خانه‌نشينی گناه کبيره کرده و او برای بازگشت بايد استغفار کند.»

به نوشته روزنامه ايران طائب در بخش ديگری از سخنان خود گفت: «فتنه آينده آقای مشايی نيست. مگر اين فرد چقدر است؟! اگر آقای احمدی‌نژاد و مشايی را با هم روی ترازو بگذاريم، مگر چقدر می‌شوند؟! او آدم بی‌دينی است که کنار رئيس جمهور قرار گرفته، جريان انحرافی وابسته به تشکيلات فراماسونری است و آقای مشايی نيز از اعضای اصلی اين تشکيلات است.»

مهدی طائب حق شکايت از روزنامه ايران را برای قرارگاه عمار محفوظ دانست

مهدی طائب با تکذيب مطلب روزنامه ايران گفت که وی در هفته جاری هيچ‌گونه سخنرانی‌ای در خارج از تهران نداشته است.

رئيس قرارگاه عمار افزود: «فلسفه وجودی قرارگاه عمار، تبعيت کامل و محض از ولايت و رهبری است.»

قرارگاه عمار، کانونی است متشکل از «فعالان فرهنگی و سياسی» پشتيبان آيت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ايران که در جهت ساماندهی طرفداران ولايت فقيه فعاليت می‌کند.

وی افشاگری و هشدار نسبت به «خطرات جريان انحرافی» را باعث «تقويت دولت» دانست و گفت: «اتفاقأ جريان انحرافی شکل‌گرفته در کنار دولت از تفکيک اين جريان از دولت خدمتگزار در هراس است و تلاش می‌کند تا هرگونه افشاگری و انتقاد از اين جريان را انتقاد از دولت و رياست‌جمهوری تبليغ کند.»

مهدی طائب حق شکايت از روزنامه ايران را برای قرارگاه عمار محفوظ دانست.

اين اختلافات در حالی ادامه دارد که سوم مردادماه جاری، آيت‌الله خامنه‌ای هیأتی با عنوان «هیأت عالی حل اختلاف و تنظيم روابط قوای سه‌گانه» تشکيل داد و محمود هاشمی شاهرودی، رئيس پيشين قوه قضائيه ايران را به‌عنوان مسئول اين هیأت منتصب کرد و مقامات بلندپايه جمهوری اسلامی ايران را «ملزم به همکاری با اين هیأت» نمود.

تشکيل «هیأت حل اختلاف» از سوی آيت‌الله خامنه‌ای در حالی صورت گرفت که پس از انتشار اخبار اختلاف بين محمود احمدی‌نژاد و رهبر جمهوری اسلامی بر سر برخی انتصاب‌های دولتی و جنجال‌های پيرامون فعاليت‌های اسفنديار رحيم‌مشايی، رئيس دفتر احمدی‌نژاد، دولت دهم هدف انتقادها و حمله‌های تند شماری از اصول‌گرايان، از جمله تعدادی از حاميان پيشين خود در مجلس، سپاه پاسداران و بسياری از روحانيون برجسته نظام قرار گرفت.

حجت‌الاسلام مهدی طائب که از پشتيبانان پيشين احمدی‌نژاد به‌شمار می‌رفت در ارديبهشت‌ماه سال جاری نيز گفته بود: «جريان انحرافی همانند فتنه به دنبال براندازی نظام است.»

وی «جريان انحرافی» را به دين يهود نسبت داد و گفت يهوديان «متخصص سحر و جادو هستند.»

اصول‌گرايان در ماه‌های اخير نوک پيکان حمله خود را به سوی «جريان انحرافی» در اطراف محمود احمدی‌نژاد، به‌ويژه اسفنديار رحيم‌مشايی، نشانه گرفته‌اند و سعی در جداسازی احمدی‌نژاد از اين جريان دارند.
 

Share this
Share/Save/Bookmark

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما