خانه | خبر | اخبارایران

هشدار نماینده آیت‌الله خامنه‌ای در سپاه به احمدی‌نژاد

شنبه, 1390-03-07 11:27
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

علی سعیدی، نماینده آیت‌الله خامنه‌ای در سپاه پاسداران می‌گوید که دولت دهم به «بلایی بزرگ» دچار شده و «عناصر نفوذی فاسد» در آن وارد شده‌اند.

 
وی امروز، شنبه هفتم خرداد ماه، در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر به محمود احمدی‌نژاد و نزدیکانش هشدار داد که حمایت «امت حزب‌الله و روحانیت» از آنها مشروط به «تعهد به ولایت فقیه» است.
 
نماینده رهبر جمهوری اسلامی در سپاه با انتقاد از شیوه برخورد رئیس جمهور با نظرات و خواسته‌های آیت‌الله خامنه‌ای گفت: «توقع مردم، علما و بزرگان این بود، احمدی‌نژادی که با شعار ولایت‌مداری آمد وقتی احساس می‌کند رهبری مطالبه‌ای دارند ولو بصورت شفاهی، از جان و دل بپذیرد، نه اینکه آقا دستور صریحی بدهند ولی احمدی‌نژاد تامل کند. این کارها با شعارهای گذشته احمدی‌نژاد سازگاری ندارد و دور از انتظار است.»
 
در دور دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد، مسائلی همچون منصوب کردن اسفندیار رحیم‌مشایی به سمت معاون اولی رئیس جمهوری، ادغام سازمان حج و زیارت با سازمان میراث فرهنگی و عزل برخی وزرای کابینه از جمله مباحث اختلاف‌برانگیز میان وی و آیت‌الله خامنه‌ای بوده است.
 
نماینده آیت‌الله خامنه‌ای می‌گوید که اگر یکی از قوای سه‌گانه در صدد «ساختارشکنی» و عبور از خطوط قرمز بود، رهبر جمهوری اسلامی باید با آن «برخورد» کند.
 
علی سعیدی: در سال‌های اخیر با متغیرهایی در دولت محمود احمدی‌نژاد روبرو شدیم که با شعارها و آرمان‌های قبلی وی و «آرمان‌های انقلاب و رهبری» زاویه دارد
 
 
علی سعیدی برخورد آیت‌الله خمینی، بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران با نهضت آزادی،از احزاب سیاسی منتقد، ابوالحسن بنی‌صدر، نخستین رئیس جمهوری پس از انقلاب اسلامی و آیت‌الله منتظری، مرجع تقلید معترض را در همین راستا دانست.
 
وی  با بیان اینکه «جریان اصلی دولت در حال تبدیل شدن به ضد خود است»، اظهار داشت که در سال‌های اخیر با متغیرهایی در دولت محمود احمدی‌نژاد روبرو شدیم که با شعارها و آرمان‌های قبلی وی و «آرمان‌های انقلاب و رهبری» زاویه دارد.
 
این مقام مسئول در سپاه با انتقاد از ظهور «جریان اشرافی‌گری» در اطرافیان دولت، افزود: «چطور کسانی که با شعار مقابله با اشرافی‌گری به صحنه قدرت آمدند امروز در زیر سایه خود، جریان اشرافی‌گری تازه‌ای را می‌پرورانند؟»
 
منتقدان دولت از اسفنديار رحیم مشايی، رئيس دفتر رئيس‌جمهور و حميد بقايی، معاون اجرايی رئيس‌جمهور به عنوان «حلقه انحراف» نام می‌برند و برخی اتهامات مالی را به آنها نسبت می‌دهند.
 
علی سعیدی  با اشاره به مباحث اخیر طرح شده در خصوص «رمالی و جن‌گیری»، گفت: «این افراد در دولت به کار حرام و خلاف شرع دست زده اند و عناصری که این کار را انجام می‌دهند به معنای واقعی فاسد هستند.»
 
در هفته‌های اخير، دولت از سوی برخی اصول‌گرایان به ارتباط با «جن‌گيران و رمالان» متهم شده است. احمدی‌نژاد در نشست روز يکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۰ هيأت دولت با ردکردن اين اتهام گفت اين بحث‌ها به لطيفه بيش‌تر شبيه است.

 

Share this
Share/Save/Bookmark

سلام علیکم.
همه شاهد و ناظر بودیم که رهبر عالیقدر انقلاب چگونه از آقای احمدی نژاد به عنوان اینکه او فرزند انقلاب هست دفاع نمودند و مردم ولایت مدار ما با اعتقاد و اعتمادبه ولایت پشت ایشان بودند ،ولی دریغ از یک زره قدر شناسی این آقا که اینطور دل مردم و رهبر عظیم الشان انقلاب را با کارهای اخیرش به درد آورد. انشاالله خداوند آقای احمدی نژاد و دورو بریاشو هدایت کند ودر مدار ولایت قرار دهد. "یک دلسوز انقلاب و رهبری"

امیدوارم آقای احمدی نژاد بتواند در برابر هجوم سنگین و بی سابقه ای که به خود و اطرافیانشان می شود محکم و استوار بایستد و یک بار برای همیشه ظلم و پشت پرده رژیم را برای مردم آشکار کند.

بله همه شاهد و ناظر بودیم که رهبرتون تا قبل از اینکه بطور رسمی در قم تاج گذاری کند و خود را فقیه جامع الشرایط بداند چگونه از او استفاده کرد و حالا که دیگر به دیوونه بازی های او نیازی ندارد، به سرعت رنگ عوض کرد و هاله نورش را پاک کرد و کلاه جادوگری روسرش کشید چنان زیرپایش را کشید که مثل گندم برشته شد، و این قضیه به همینجا هم ختم نمیشود......

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما