خانه | خبر | اخبارایران

داماد احمدی‌نژاد: آقای مشايی و بقايی شما منحرف هستيد

پنجشنبه, 1390-03-05 11:06
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

يک روز پس از آنکه محمود احمدی‌نژاد، رئيس‌جمهوری ايران از حميد بقايی و اسفنديار رحيم مشايی دفاع کرد، مهدی خورشيدی، داماد وی اين دو مقام دولتی را «منحرف» خواند.

 

به گزارش تارنمای خبرآنلاين، مهدی خورشيدی در پاسخ به يک سايت خبری که گزارش داده بود احمدی‌نژاد به خورشیدی هشدار داده که درباره بقايی و مشايی اظهارنظر نکند، گفت اين خبر «کذب» است.

پس از مصاحبه مهدی خورشيدی با خبرگزاری فارس که در آن از عملکرد بقايی و مشايی به شدت انتقاد کرد، برخی از سايت‌های خبری اعلام کردند احمدی‌نژاد به دامادش گفته ديگر به سفرهای استانی دعوت نخواهد شد.

مهدی خورشيدی همچنين افزوده: «هيچ‌گاه از تفکرات احمدی‌نژادی‌‌ام عدول نکرده‌ام، چرا که ايشان را به عنوان رئيس‌جمهوری مکتبی می‌شناسم و اين امر نبايد بهانه شود برای حمله به دولت و يا خدای ناکرده رئيس‌جمهور.»

وی اما گفته تا جايی که توان دارد مقابل «انحرافات» مشايی و بقايی می‌ايستد.

مهدی خورشيدی دبير شورای مشاوران رئيس‌جمهور ایران چند روز پیش در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از تلاش‌ها و فشارهای حميد بقايی، سرپرست نهاد رياست جمهوری برای وادار کردن وی به استعفا از مسئوليتی که بر عهده‌دارد، خبر داده بود.

 

حسین قاسمی، فرماندار پیشین شیراز و از اعضای سپاه پاسداران: مشايی عضو شبکه گسترده‌ای از عوامل نفوذی و سرويس‌های اطلاعاتی بيگانه است

منتقدان دولت از اسفنديار رحیم مشايی، رئيس دفتر رئيس‌جمهور و حميد بقايی، معاون اجرايی رئيس‌جمهور به عنوان «حلقه انحراف» نام می‌برند.

در همين حال حسين قاسمی، فرماندار پيشين شيراز که اردیبهشت سال جاری به دليل انتقاد از مواضع مشایی درباره مکتب ایرانی از کار برکنار شده، در تارنمای شخصی‌اش نوشته است بی‌بی‌سی فارسی و صدای آمريکا از مشايی «حمايت» می‌کنند.

وی معرفی کردن مشايی را به عنوان «رهبر جريان انحرافی»، «ساده‌انگارانه» توصيف کرده و افزوده مشايی عضو «شبکه گسترده‌ای از عوامل نفوذی و سرويس‌های اطلاعاتی بيگانه» است.

اين عضو سپاه پاسداران نوشته است: «اين شبکه پيچيده دارای بخش‌های سياسی، فرهنگی، امنيتی، اطلاعاتی، مالی و اقتصادی است.»

به گفته وی با بازداشت برخی از نزديکان مشايی، «جريان انحرافی ضربه مهلکی خورده» و به همين دليل امکان دارد اين «شبکه انحرافی» به «عمليات خرابکارانه و ايجاد بحران» در کشور دست بزند.

 

Share this
Share/Save/Bookmark

خوب حالا رسیده ایم به نقطه عطف تصفیه حسابهای شنخصی. آنها که سعی بر برکناری حیدر مصلحی داشتند حالا دیگر از نیش حملات وی در امان نخواهند بود. همین دوروز پیش بود که عده ای را به جرم واهی جاسوسی گرفتند که در میان آنها کارمندان دولت هم بودند. حالا هم که داماد احمدی نژاد چنین اظهاراتی میکند میخواهد خودش را از مهلکه نجات دهد و هم میخواهد احمدی نژاد را از اماج تیر مصلحی و یاران او شدن محفوظ بدارد. خدا عاقبت مردم ایران را به خیر کند.

همه تان انحرافی هستيد از اهداف انقلاب سال 57 که خواهان برکناری حکومت ديکتاتوری وتک حزبی و هزار فاميلی بود!

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما