خانه | خبر | اخبارایران

حمله با «نارنجک صوتی» به خانه کروبی

دوشنبه, 1389-12-02 16:27
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

 

شب گذشته خانه مهدی کروبی يکی از رهبران مخالف دولت با نارنجک صوتی مورد حمله قرار گرفته است.

 

به گزارش تارنمای سحام‌نيوز نزديک به مهدی کروبی، اين حمله که توسط «نيروهای خودسر» انجام شده با «هماهنگی و همکاری نيروهای امنيتی و وزارت اطلاعات» بوده است.

 

بنا بر اين گزارش «نيمه شب گذشته نيروهای اطلاعاتی با تخليه کامل کوچه و مسدود نمودن آن، شرايط را برای حمله وحشيانه نيروهای خودسر و اراذل و اوباش فراهم نمودند. آنان نيز با شکستن شيشه‌های ساختمان، اقدام به پرتاب سه عدد نارنجک صوتی به داخل ساختمان نمودند.»

 

سحام‌نيوز افزوده پس از اين حمله کروبی با احضار محافظان خود، از آنان خواست تا ساختمان را ترک کنند و وی و همسرش را تنها بگذارند.

 

کروبی به محافظان خود گفته است: «شما که توانايی مقابله با اين افراد را نداريد و در صورت برخورد با آن‌ها از سوی مقامات بالاتر خود مؤاخذه می‌شويد، بهتر است ساختمان را ترک کنيد و ما را تنها بگذاريد.»

 

دبیر کل حزب اعتماد ملی خطاب به محافظانش افزوده: «به آن‌ها (مقامات حکومت ایران) بگوييد يا بايد با حکم قضايی و دادگاهی عادل وارد شوند و يا جنازه مرا از اين خانه بيرون ببرند.»

 

کروبی همچنین گفته است: «تا آخرين لحظه و قطره‌ خون خواهم ايستاد.»

 

بنا بر گزارش سحام‌نیوز «مهدی کروبی و همسرش در هفت روز اخير از هرگونه تماس و ارتباط با فضای بيرون به شدت منع شده‌اند، تا جايی که حتی برای تهيه‌ نيازهای اوليه با مشکل روبه‌رو شده‌اند.»

 

این وب‌سایت وضعيت مهدی کروبی و فاطمه کروبی را به شدت «وخيم گزارش» کرده و افزوده «بیم آن می‌رود که اين حبس شديد خانگی موجب ايجاد شرايط وخيم جسمی برای ايشان گردد.»

 

خانه کروبی پيش از اين نيز در شهریورماه سال جاری مورد حمله قرار گرفته بود.

 

فشار بر مهدی کروبی و ميرحسين موسوی دو تن از رهبران مخالف دولت پس از تظاهرات ضددولتی ۲۵ بهمن ٨٩ افزايش يافته است. تظاهرات ۲۵ بهمن با فراخوان موسوی و کروبی برگزار شد.

 

اين دو رهبر مخالف دولت حدود يک هفته است که در بازداشت خانگی به‌سر می‌برند.

 

برخی از حاميان تندروی حکومت ايران پس از برگزاری تظاهرات ۲۵ بهمن، خواهان «اعدام» کروبی و موسوی شده‌اند.

 

حميد رسايی يکی از نمايندگان تندروی مجلس به تازگی به تارنمای «صراط‌نيوز» گفته است «موسوی و کروبی دستگير می‌شوند و هواداران آن‌ها هم هيچ غلطی نمی‌توانند بکنند.»

 

 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

متاسفانه دیکتاتورها وقتی فریادهای مردم را می شنوند که دیگر کار از کار گذشته است. دلیل آنهم این است که پاچه خواران اطرافش چنان مشغول دستمالی آقا می باشند که او به وجد آمده و احساس خداگونگی می کند و به نوعی خود را بت می پندارد و چشمانش کور می شود غافل از اینکه این قوم از نوع مگسهایی هستند که برایشان فرقی نمی کند که مبارک باشد یا بن علی و یا قذافی و سید علی آنها کثافت را می خواهند تا از آن تغذیه کنند.
به امید روز آزادی ایران

حرکت بعدی باید اعلام برگزاری نماز جمعه توسط خاتمی، کروبی، هاشمی، موسوی ، ... در نقطه دیگری از شهر باشد. تا دیکتاتور به جهان نشان دهد که مخالف نماز خواندن مردم هم هست. اجبار که نیست که همه پشت سر جنتی نماز بخوانند. این ایده یا مشابه ان را گسترش دهید، ما نیا ز به تجمعات وسیع، مستمر و طولانی داریم.

در صورت غیرممکن بودن حرکت بالا: بهترین تاکتیک برای پیگیری تجمعات، برگزاری آنها هر جمعه هنگام برگزاری نمازجمعه اطراف دانشگاه و میدان انقلاب هست. مردم بدون دردسر خود را به مرکز شهر برسانند و هنگامی که جنتی یا خاتمی شروع به اراجیف گویی میکنند، آنها هم شروع به شعار دادن کنند. پس به صورت هفتگی در مکان مشخص زمان مشخص. لازم هست که مردم بیرون دانشگاه در خیابانها باشند. اگر همه بروند مسلما تعداد از ساندیس خوران که عموما داخل دانشگاه هستند بیشترخواهد بود. حداقل این موجب میشود که نماز حکومتی هم تعطیل شود! این ایده را گسترش دهید.

کوشا

با دیدگاه کوشا بسیار موافقم. اگر افواج مردم معترض به نماز جمعه بروند و در آنجا شعار دهند نماز جمعه شان هم تعطیل خواهد شد چون هر روز بایستی همه واردین را شناسایی کنند و سپس به نماز راه دهند که کاری است بسیار وقت گیر و نا ممکن. تازه اگر در هنگام نماز در هنگام رکوع و قنوت مردم شعار الله اکبر سر دهند رشته امام جماعت پنبه خواهد شد.

دیدگاه دیگر هم مبنی براینکه خاتمی و موسوی و کروبی یا نماندگان آنها مکانی دیگر را برای اقامه نماز تعیین کنند و مردم را هر هفته به آنجا بخوانند بسیار چالب است. این کار را میبایستی در همه مقاطع انجام میدادیم و حتی روز 22 بهمن از مردم میخواستیم تا در محل دیگری تجمع کنند. دوسال پیش در انتخابات این اشتباه را کردیم و رای دادیم و جمعیت 45 میلیونی را به صحنه آوردیم. از حالا به بعد بایستی در هیچیک از امور دولت شرکت نکیم و یا مراسم را در جایی مجزا و متفاوت انجام دهیم.

یکی دیگر از تاکتیک ها همان بی محل کردن آخوندهاست در مقیاس توده ها. اگر مساجد و تکایا را به طور 24 ساعته و هفت روز هفته در دست بگیریم به تدریج سحر جادوگران اهریمن را باطل خوایم کرد. در این راستا اگر یک روز هفته را با هماهنگی قبلی در خانه بمانیم و شهر را از حضور خود خالی کنیم بالاخره دیکتاتور خواهد فهمید که حنایش رنگی ندارد.

در خبرها ست که حکومت اسلامی لیبی مردم خودش را بمباران کرده هست!
اوج خباثت، خیانت، پستی، حقارت، ذلالت، شقاوت، جنایت، ... است که رهبر یا رییس جمهور کشوری که مسئول جان و مال مردم هست با جنگنده و ناو مردم کشور خودش را بکشد! اینها روی کفتار و کرکسهای خونخواررا سفید کردند! تا این درنده خویی در کشورما فرصت پیدا نکرده هست فکری کنیم که فردا دیرهست.
کوشا

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما