خانه

کله مربعی (یازدهم)- متفاوت

دوشنبه, 1391-07-24 23:10
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

مانا نیستانی

Share this
Share/Save/Bookmark

بله این دوستان همین که پایشان به خارج می خورد به ناگاه دچار مشکل هاله ای میشند. یکیش همین مانای غزیز خودمان است. در کله مربعی ؛دهم؛ نشان میدهد همه کله مربعی ها دایره را هم مربع میبنند. اما اینجا برعکس مدعی است که کله مربعی ها مربع (یا کله مربعی ) را دایره میپندارند!!! . به کدام سفسطه اش باید باور کرد. دهمی یا دوازدهمی. نمیدانم و مهم هم نیست بدانم
لطفا از کامنتم عصبانی نشو و اجازه قیچی کردن نده. این مشکل از احمدی نژاد شروع شد و سریع مسری شد. (یک روز مردم را خار و خاشاک نامید .و امروز مدافع روزنامه شرق و کارتون آن است.)
یک آدم کم حوصله

اشاره به خاتمی ها داره که ادعای اصلاح طلبی دارن و مردم دلشون رو به اونا خوش کرده بودن! اما در حقیقت هیچ فرقی با سایر اعضای حکومتی ندارن کما اینکه برادر کوچیکه اخیراً هم اعلام کرده که هیچوقت در فکر تغیر رژیم اسلامی نبوده و نخواهد بود.
آذرخش

مذهبی ملی گرا ها هستند که بنیان فکریشون همون مذهبیه و هیچ فرقی با اونا ندارن. فقط برای عوامفریبی ملی گرائی را هم یدک میکشن.

مانا بکش و ما را بیش از این در مقابل خودمان عریان کن چون همه مان به خوابهای فیس بوکی رفته ایم یا دلاری شاید از این خواب مرگ بزخیزیم و در این میان پدربزرگ بیدار و تنهاست

خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو!

فکر میکنم این کاریکاتور میخواد بگه: آدمهایی که سعی‌ می‌کنند متفاوت به نظر برسند را جدی نگیرید. حالا این تفاوت هرچی میخواد باشه. نحوه‌ی حرف زدنشون، نحوه لباس پوشیدنشون، پز و ادا اطوارشون. آدمهای واقعا متفاوت، اهل نمایش نیستند.

ارسال کردن دیدگاه جدید

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما