خانه | خبر | اخبارایران

بازداشت دختران و پسران جوان در يک مهمانی شبانه

یکشنبه, 1391-07-16 20:46
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

به گفته فرمانده انتظامی صومعه‌سرا بيش از ۱۵۰ دختر و پسر در يک مهمانی شبانه دستگير شدند که شش نفر از آن‌ها همچنان در بازداشت به‌سر می‌برند.

 

خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا) امروز يکشنبه ۱۶ مهر گزارش داد، فريدون آقايی، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا گفت: "به دنبال يک دعوت اينترنتی از دختران و پسران برای شرکت در يک پارتی شبانه در تالار عروسی پامچال صومعه‌سرا مؤموران انتظامی در ساعت ۱۱ شب روز ۱۲ مهرماه با حضور در اين تالار، بيش از ۱۵۰ تن از دختران و پسرانی که بدون رعايت شئونات اسلامی در حال رقص و پايکوبی بودند را دستگير و به مقر انتظامی صومعه‌سرا منتقل کردند."

 

وی افزود: "دختران و پسران بدون اطلاع خانواده‌های خود از سراسر گيلان و برخی از استان‌های ديگر در اين پارتی شرکت کرده بودند."

 

آقايی با بيان اين‌که تعداد زيادی از افراد يادشده با حکم ‌قضايی و تعهد کتبی به خانواده‌هايشان تحويل داده شدند افزود: "شش تن به همراه مدير تالار بازداشت و زندانی شدند و تالار عروسی پامچال نيز پلمب شد."

 

بازداشت افراد در پارتی‌ها و مهمانی‌ها در جمهوری اسلامی ايران سابقه‌ای طولانی دارد و تقريبأ هر سال چندين خبر از بر هم زدن مهمانی‌ها توسط مأموران نيروی انتظامی و دستگيری افراد منتشر می‌شود

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا همچنين خبر داد در اين پارتی شبانه "مقاديری مشروبات الکلی و قرص‌های روان‌گردان" کشف و ضبط شده است.

 

به گفته مسئولان نيروی انتظامی ايران، برگزاری هر نوع مهمانی مختلط جرم است و پليس با اين‌گونه مجالس برخورد می‌کند.

 

بازداشت افراد در پارتی‌ها و مهمانی‌ها در جمهوری اسلامی ايران سابقه‌ای طولانی دارد و تقريبأ هر سال چندين خبر از بر هم زدن مهمانی‌ها توسط مأموران نيروی انتظامی و دستگيری افراد منتشر می‌شود. برخی از يورش‌های مأموران به اين‌گونه مهمانی‌ها عواقبی بيش از دستگيری شرکت‌کنندگان نيز به همراه داشته است.

 

ناصر نجاريان، رئيس پليس امنيت عمومی استان خراسان رضوی مهرماه سال گذشته از سقوط و مرگ آنی دختری جوان از طبقه ششم آپارتمانی در مشهد خبر داده بود که هنگام يورش مأموران نيروی انتظامی قصد فرار از آن آپارتمان داشت.

 

تارنمای روزنامه خراسان نيز دی‌ماه سال گذشته نوشت: "مأموران کلانتری ۲۰ مشهد، هفت مرد و دو زن را در يک پارتی شبانه واقع در يکی از مجتمع‌های مسکونی شهرک غرب مشهد دستگير کردند. يکی از اين افراد که قصد داشت از طريق راه پشت بام فرار کند دچار شکستگی استخوان دست شد.

 

در مردادماه سال ۸۷ نيز يکی از اين حمله‌ها سبب سقوط يک دختر جوان از ساختمانی در محله الهيه تهران شد.

 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

کودتا گران طالبانی ، رها کنيد مردم ايران را.
کجای دنيا مهمانی عروسی جرم است ؟!

اگر کسی درمیان شما جوانان فکر میکند که این پاسداران دین مبین اسلام برای صیانت از اسلام و دیانت می ایند و دستگیر میکنند اشتباه فکری شماست. اینها می ایند چون فکر میکنند که اختلاط دختر با پسر یعنی ارتباط جنسی و اگر به موقع وارد عمل شوند شاید به انهم هم چیزی برسد. پس می ایند و دستگیر میکنند و تا زمانیکه پدر یا مادر شما بیایند و تعهد دهند و شماهارا ازاد کنند ممکن است مورد تجاوز واقع شوید. چرا؟ چونکه این بیماران روانی فکر میکنند که شماها که به پارتی رفته اید حتما برای همین منظور رفته اید و اینها هم سهم خودرا میخواهند. اگر تا به حال این روش فکری و توجیهی این عده را در نیافته اید حالا در یابید و خودرا در معرض تجاوز و تحقیر این عده قرار ندهید.
همین یکی دو هفته پیش در خبر ها بود که خانمی را که در کشور های حاشیه خلیج فارس بی حجاب رقصیده در فرودگاه ایران دستگیر کرده اند. اگر ان خانم حاضر باشد واقعیترا بیان کند به احتمال فراوان برادران پاسدار به ایشان هم دستیازی کرده اند چونکه در نگرش این حامیان دین مبین اسلام همینکه زنی این گونه کارها را بکند یعنی اینکه میخواهد با وی چنین رفتار شود و انها به خود اجازه میدهند تا به خانمها اهانت و تجاوز کنند.

راه مبارزه با اینان سکوت و اعتصاب خانگی است. بیرون نیامدن از خانه در یک روز هفته. ای کار این ها را دیوانه میکند.

چه غلط ها اروپائی ها و امریکائی به خودشون میگن..!!!.. دخترها و پسرهای نوکرها و کلفت هامون می خوان مثل ما باشند مثلیکه خوشی زیر دلشون زده ...بگید به پاسدارچی هامون در ایران اگر جلوی این لوس بازی ها و غلط ها رو نگیرن از حقوق براشون دیگه خبری نیست !!!

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما