خانه | خبر | اخبارایران

آمريکا، مجاهدين خلق را از فهرست تروريستی خارج کرد

شنبه, 1391-07-08 10:59
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

وزارت خارجه آمريکا با انتشار بيانيه‌ای اعلام کرد سازمان مجاهدين خلق از فهرست گروه‌های تروريستی اين کشور خارج شده‌اند.

 

به گزارش آسوشيتدپرس، وزارت خارجه آمريکا دليل اين تصميم را انجام ندادن عمليات‌ تروريستی توسط اين سازمان در ۱۰ سال اخير اعلام کرده است.

 

مقام‌های آمريکايی هفته گذشته وعده داده بودند هيلاری کلينتون، وزير خارجه آمريکا درباره خروج اين سازمان از فهرست سازمان‌های تروريستی تصميم‌گيری می‌کند.

 

اکنون کلينتون گفته است بر اساس موازين قانونی تصميم گرفته تا مجاهدين خلق از فهرست تروريست‌ها حذف شوند.

 

کلينتون اين تصميم را چند روز پس از آن گرفت که آخرين گروه بزرگ مجاهدين خلق، اردوگاه اشرف در شمال شرق عراق را که سال‌ها در آن سکونت داشتند، ترک کردند و به اردوگاه ليبرتی (آزادی) منتقل شدند که پيش از اين مقر نظاميان آمريکا در عراق بود.

 

خروج بيش از سه هزار عضو سازمان مجاهدين خلق از اردوگاه اشرف يکی از شروط ايالات متحده برای خارج کردن اين سازمان از فهرست گروه‌های تروريستی بود

خروج بيش از سه هزار عضو سازمان مجاهدين خلق از اردوگاه اشرف يکی از شروط ايالات متحده برای خارج کردن اين سازمان از فهرست گروه‌های تروريستی بود و اکنون به نظر می‌رسد اين اقدام ايالات متحده خشم حکومت ايران را برانگيزد.

 

وزارت خارجه آمريکا افزوده است حذف سازمان مجاهدين خلق از فهرست سازمان‌های تروريستی به اين معنا نيست که واشنگتن فعاليت‌های پيشين اين سازمان را فراموش کرده است.

 

سازمان مجاهدين خلق پيش از انقلاب به روحانيان ايرانی برای سرنگونی حکومت پهلوی ياری رساند، اما پس از انقلاب در پی اختلاف با حکومت ايران، اقدام به بمب‌گذاری و ترور مقامات جمهوری اسلامی کرد.

 

اين گروه در دهه ۱۹۸۰ و در جريان جنگ ايران و عراق در کنار ارتش عراق قرار گرفت، اما پس از هجوم آمريکا به عراق و تسخير اين کشور در سال ۲۰۰۳، مجاهدين خلق نيز خلع سلاح شد.

 

ايالات متحده آمريکا اين گروه را به خاطر ترور چند آمريکايی در دهه ۱۹۷۰ و صدها ايرانی در دهه‌های بعد در فهرست گروه‌های تروريستی قرار داد.

 

اين گروه در سال‌های اخير تبليغات بسياری انجام داده بود که از فهرست گروه‌های تروريستی خارج شود.

 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

پس از خوش رقصی مزدوران صهیونیزم در نیویورک و توهین و حمله به سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، هلاری کلینتون هم سازمان مجاهدین ضد خلق ایران را از فهرست تروریستی آمریکا حذف کرد. اکنون دولتمردان ادم کش آمریکا باید فرق میان تروریست های خودی (القائده،طالبان،مجاهدین خلق،پژاک،جندالله و امثال این خود فروشان و جاهلان) و تروریستهای غیر خودی خویش(نیروهای جهادی و دوست دار ایران)را برایمان توضیح دهند که ما ایرانیان وطن پرست هم طبق منطق خودشان از تروریست های خودی خودمان(نیروهای جهادی دوست دار ایران)حمایت کنیم****

وزارت خارجه اعلام کرده است که علیرغم خارج کردن نام این سازمان از لیست تروریستی خودش ولی دولت آمریکا هرگز چشم پوشی و فراموش نخواهد کرد اعمال تروریستی این سازمان را در دهه 70 میلادی در کشتن و بقتل رساندن شهروندان آمریکایی در ایران . معنی این جمله چیست؟ یعنی ایالات متحده بخوبی از ماهیت تروریستی اینسازمان آگاه است و پرونده تروریسم این سازمان باز است . رضا رضایی طراح قتل مستشار آمریکایی در قید حیات نیست ولی افراد تیم عملیاتی او هم اکنون در عراق بسر میبرند و اسامی آنها به اطلاع ایالت متحده آمریکا رسیده است.

‫این اقدام بشر دوستانه توسط جانی ترین ، تروریست ترین و قاتل ترین دولت و حکومت جهانی ‫یعنی ‫
‫ایالت متحده آمریکا ‫و گروه های ‫ مخالف دولت ایران که بیرون از گود در خارج از کشور با ‫شکم سیر
‫زیر کرسی ها برای آزادی و حقوق بشری ملت عوام ایران ‫مبارزه میکنند را تبریک ‫عرض میکنم . با توجه
‫به اینکه مراحل مبارزه در داخل کشور با شکست مواجه شده و این ‫مبارزات نیاز به شهید و خون ریزی
‫دارد با این ‫اقدام آمریکا مجوز کار حرفه ای ترین آژانس آدم کشی ‫در دنیا ‫را تمدید و گروه های مخالف
‫میتوانند ‫درخواست های خود را برای کسب آدم کشی و شهید سازی به کنگره ‫آمریکا و فرانسه و اسپانیا
‫ارسال نمایند.

خارج شدن سازمان مجاهدین خلق از لیست تروریسم که فقط شایسته حکومت اسلامی ایران
بوده و هست مبارک و فرخنده .

سازمان مجاهدین اساسا و ایدئولوژیکا یک سازمان خشونت گرا است. و هرکس با این سازمان اختلاف نظر داشته باشد یا مورد ضرب و شتم فیزیکی قرار میگیرد و یا ترور شخصیت میشود . این سازمان اساسا به دمکراسی و آزادی کاری ندارد و دمکراسی و آزادی را در ایدئولوژی خود که آمیخته ای از مارکسیسم و اسلام است تبیین میکند. سازمانی که با دگراندیشان چنین برخورد میکند و آنها را به شدت سرکوب میکند نمیتواند آزادی و دمکراسی را برای مردم ایران نوید دهد.

نخست وزیر کانادا: شیطان در ایران حکومت می کند.

ایرانیان که تا بحال از جهت تعداد گروههای اسلامگرای تروریستی کم نداشتند که یگ گروه اسلامگرای تروریستی دیگر نیز به جمعشان اضافه شد. میدانیم که تا زمانی که اسلام ناب محمدی و گروههای مخوف اسلامگرا وابسته به این اسلام ناب در ایران وجود دارند ایران و ایرانیان از این دوره سیاه،وحشت و جهل عمیق هرگز،هرگز رهایی نخواهند یافت و در رنج زاده خواهندشد،در رنج زندگی خواهند کرد و در رنج و اندوه خواهند مرد.

ایران و مردم ایران دیگر حکومتی اسلامی با ولایت فقیه نمیخواهند مجاهدین مذهبی هستند و به شدت به ارزشهای اسلامی بخصوص حجاب اجباری و ............ پایبند هستند . مسعود رجوی رهبر عقیدتی این سازمان است که همان ولی فقیه میباشد . در درون این سازمان مسعود رجوی به عنوان امام زمان شناخته میشود و مریم رجوی همسر وی نیز جایگاهی مقدس گونه مانند حضرت فاطمه را دارد. این سازمان بشدت دگم و بسته است و انتقاد به رهبری این سازمان ممنوع و جرم محسوب میشود و افرادی که به این عمل اقدام میکنند بشدت سرکوب شده و ترور شخصیت میشوند.

تمدید مجوز این گروه تروریستی و ‫بارزوی نظامی ضد ایرانیانی که نتوانستند در لباس دموکراسی
‫و حقوق بشر به اهداف خود برسند را ‫به تمامی دولتهای حامی تروریست به خصوص آمریکا،اسرائيل
‫فرانسه تبریک عرض می کنم.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما