خانه | خبر | اخبارایران

آيت‌الله وحيد خراسانی: ای پاپ وامانده! اگر قرآن نبود، عيسی ولدالزنا بود

سه شنبه, 1391-07-04 11:43
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

آيت‌الله وحيد خراسانی از مراجع تقليد شيعه در ايران، طی سخنانی شديداللحن از سکوت پاپ در برابر ساخت فيلم "بی‌گناهی مسلمانان" انتقاد کرد.

 

به گزارش تارنمای رسمی اين مرجع تقليد شيعه، وی گفت: "ای پاپ وامانده که سکوت می‌کنی، عرضه داری جواب اين را بدهی؟ اگر قرآن نبود به حکم تورات و انجيلی که الان هست، عيسی بن مريم، ولد الزنا است و ولد الزنا محروم از ملکوت خدا است پس هم نسب عيسی، هم حسب عيسی به برکت نفس خاتم انبياء است."

 

فيلم "بی‌گناهی مسلمانان" اعتراض‌های گسترده‌ای را در کشورهای اسلامی به دنبال داشته است.

 

در پی انتشار بخش‌هايی از فيلم "بی‌گناهی مسلمانان" در سايت يوتيوب اماکن ديپلماتيک آمريکا و برخی کشورهای غربی در کشورهای اسلامی مورد تهاجم قرار گرفتند که اين اتفاقات به کشته شدن سفير و سه کارمند ايالات متحده در ليبی منجر شد.

 

آيت‌الله وحيد خراسانی: اگر قرآن نبود به حکم تورات و انجيلی که الان هست، عيسی بن مريم، ولد الزنا است و ولد الزنا محروم از ملکوت خدا است

سازنده فيلم "بی‌گناهی مسلمانان" ناکولا باسيلی ناکولا (نقوله باسيلی نقوله)، نام دارد و از مسيحيان قبطی مصر است که در آمريکا سکونت دارد و با نام "سم باسيلی" به ساخت اين فيلم اقدام کرده است.

 

در همين حال هنرپيشه زن فيلم ضداسلامی که باعث شورش‌های گسترده‌ای در خاورميانه شد، عليه سازنده اين فيلم شکايت کرد و از قاضی دادگاه خواست دستور به حذف آن فيلم از وب‌سايت يوتيوب بدهد.

 

سيندی لی گارسيا ۱۹ سپتامبر (۲۹ شهريور) شکايت‌نامه خود را تحويل مقامات قضايی آمريکا در لس ‌آنجلس داد، ادعا کرد که ناکولا باسيلی ناکولا (نقوله باسيلی نقوله)، مردی که عامل اصلی فيلم ضداسلامی "بی‌گناهی مسلمانان" است او را فريب داده است.

 

او گفت، از محتوای اين فيلم ضداسلامی بی‌خبر بوده و در فيلمنامه‌ای که او دريافت کرده بود هيچ اشاره‌ای به پيامبر اسلام و محتوای جنسی و مذهبی فيلم نشده بود.

 

بر اساس اين گزارش، او گمان می‌کرده است که در فيلمی درباره مصر باستان ايفای نقش می‌کند و "جنگجويان صحرا" نام دارد.

 

سيندی لی گارسيا همچنين مدعی شد، ديالوگ‌های فيلم که حاوی پيامی ضداسلامی است، بعدها، پس از انجام مراحل فيلم‌برداری به آن اضافه شده‌اند و اين که تصويری که در آن از پيامبر اسلام ارائه می‌شود، دروغين است.

 

او گفت: "اين فيلمی شرم‌آور و سزاوار سرزنش است."

 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

فرهنگ لغت آیت الله را ببینید! حالا تازه این خوبشان است از افتخارات تشیع است! حالا شما فکرش را بکنید احمق هاشان چگونه اند. تازه تمامی تهین های غیر مسلمانان به اسلام اولا از خود روحانیت شیعه ی ایران سرچشمه می گیرد و ثانیا بزرگترین توهین به اسلام خود روحانیت اسلام است و خصوصا روحانیت شیعه و ایرانی.

آقای آیت الله امروز تمامی پژوهشگران مستقل به این نتیجه رسیده اند که اتفاقا عیسی مسیح به قول شما زنازاده است و ولدالزنا. زنازادگی برای شما توهین است. امروز هشتاد درصد انسانهای جهان بصورت شهروندی و غیر مذهبی با هم زناشویی می کنند و بچه پس می اندازند و به فتوای شما ولدالزنا هستند. ویلی برانت صدر اعظم آلمان در اینکه فرزندی نامشروع بود افتخار هم می کرد. و شما البته با اهن و تلپ خودتان را تلپی می اندازید در ماشین بنز ضد گهلوله و از معرکه می گریزید. آری هرزت آیت الله زبان در کام کشید که قرآن شما دستوالعمل قتل و آدمکشی و ضدیت با بشر است. لطفا مـــٌرٌدخ این نظر را بگوش اعلاهرزت آیت الله برسانند. و البته مرده شور پاپ را هم ببیرد.

بی شعور ی هم حدی دارد. بروید حرف زدن یاد بگیرید.

این مطلب را دیروز در همین زمینه نوشتم:
https://delneweshteha.wordpress.com/2012/09/24/pop/

به عنوان یک مسیحی باید بگم واقعا متاسفم برای ابراز چنین عقایدی . همگی ما باید به ادیان و اعتقادات هم دیگر احترام بگذاریم .

آيت‌الله وحيد خراسانی موضوع را خیلی جدی نگیرید، دیدید که به اشتباه خود پی بردند، شما هم با عنوان آيت‌الله وحيد خراسانی زشت است که چنین کلماتی را بکار ببرید، ...

سایت خبری مسیحیان ایران بنظرم دیدگاه جالبی در این مورد داره : شورای عالی سازمان ملل متحد بار دیگر درخواست مسلمانان مبنی بر تصویب قانونی بین المللی علیه کفرگویی را بررسی خواهد کرد. مسلمانان به خاطر فیلمی علیه محمد این درخواست را دوباره مطرح کرده اند، اما این قانون تصویب نشده بین المللی در صورت تصویب باید علیه سخنان آخوند خراسانی نیز اعمال شود.
http://www.mohabatnews.com/index.php?option=com_content&view=article&id=...

آن زمان که به بچه های مردم ( از همین شیعیان ) در زندانهای اوین ( دراین سی و دوسال ) و کهریزک و جاهای دیگر بارها و بارها تجاوز میکردند و زیر شکنجه آنها را میکشتند و این همه دستگیری و سرکوب و آدمکشی و غارت دارایی های مردم جریان داشت و دارد، این بی غیرت و بی شرف چرا خاموش بود و هست؟ مردک پولهای بیحساب ملت گرسنه را از ولی امر میگیرد و گردن کلف میکند که چه ...؟ چیزی که در فرهنگ این نامردمان نیست شرف و شرم است. معلوم است که به قیامت و معاد هم عقیده ندارد وگرنه در برابر این همه ستم در این حکومت و آن همه بمب گذاری و آدمکشی امثال طالبان آن هم بنام خدا و اسلام سکوت نمیکرد. چه میگویم؟! اینها خودشان همدست غارتگران و آدمکشان هستند. تهران ـ بایک

دوستان ملاحظاتی را در پای این نوشته توهین امیز نوشته اند که در مسیر و مقر خود جالب است. خطاب به این دوستان ایرادگیر که از حزف این آیت الشیطان به عصبانیت رسیده اند. اگز نیک نظر کنیم خودمان این نشانه های شیطان را بر ایران مستولی کردیم و حالا ایرادگیری میکنیم. یکی از همین اخوندهای زمانهای قدیم وقتی میخواست به یکی توهین اینچنینی کند انرا میپیچاند و چنین میگفت: بعضی وقتها برخی ادم ها کارهایی میکنند یا چیزهایی میگویند که برای ادم شکی باقی نمیگذارد که به احتمال قوی *****با شیطان علیه الرحمه سر و سری داشته و حالا اگر شما انهارا آزمایش ژن بکنید قرابتشان با شیزان اشکار و ثبت میشود.

خب دیگر از یک اخوند شیعه ایرانی جنایتکار اینطور حرف زدن را باید انتظار داشت چیزی که برای من جالب است همیشه تا همین چند وقت پیش اقای دکتر علیرضا نوری زاده از این اخوند **** و نادان و همدست جنایتکاران حکومت اسلامی تعریف میکرد که اتسان بسیار با شرف و انسان دوستی هستند و چه وچه تعریف و تمجیدهایی که از او نمیکرد

کاربر مهمان محترم چهارشنبه, 07/05/1391 - 05:09. درست نوشتند. متاسفانه آقای**** ازاین حرفها زیاد میزند تا خود را عزیز کند . دوبار هم دیدم که از فرمانده سپاه محمد رسول الله تعریف کرده بود که آنهمه فجایع را در تهران ببار آورد. یک بار هم گفت ملت ایران مدیون ارتش هستند! کودتای 28 مرداد و سرکوبها و کشتارهای مردمی زمان شاه را فراموش کرد، یا خود را به فراموشی میزند. یک بار دم سفارت امریکا رفت و از طرف ملت ایران (!) عذرخواهی کرد ! از آقای مرتضی مطهری و فرزندش علی نماینده مجلس اسلامی هم خیلی تعریف کرد و ... به نظر من حرفهای ایشان دیگر اهمیتی ندارد. زمانی ایشان خوب مینوشت و خوب سخن میگفت ولی با خوشایندگویی و حرفهای نادرست ارزش خود را پایین آورد. تهران ـ دهوند

وقتی پای تعصب به میان میاید دیگر هیچ دانش و هنری به انسان متعصب کمک نمی کند که در مدار عقل و انصاف قرار گیرد. این آقا که جای خود دارد، استاد فلسفه ، آقای سروش هم وقتی به نقطه ی حساسش اصابت کند همان می شود که باید بشود. آخرین مقاله ی او در تکفیر آدمخواران کافر کیش را هرگز نباید از یاد برد چرا که نمونه ای از غلبه ی عصبیت بر عقل بود

در فرهنگ شیعه ی برآمده از حوزه های علمیه هجو و لیچار گویی نه تنها نهادینه شده بلکه دارای درس و تمرینات ویژه ی خود است. گعده های نا نجیبانه ی آخوندی تنها بخشی از این تمرینات هستند. بد زبانی شیعه به یاران نزدیک پیغمبرشان، سایر پیغمبرانی که بقول خودشان صاحب کتاب هستند، به دیگر آخوندهایی که دوستشان ندارند و ... همیشه بارز بوده. همین آقای رهبر کم در سخنرانی های خود بی ادبی نمی کند، حتی به خاطر دارم روزی به ظاهر چهره ی یکی از وزیران خارجه ی اسبق آمریکا که سن و سالی هم داشت با عصبانیت اهانت کرد. این جزو فرهنگ آخوندهای شیعه است که متاسفانه به فرهنگ عمومی مردم ایران هم بدل شده و امروزه ایرانی های بی ادب و فحاش بسیار بسیار زیادند

شعار های ملت فرهیخته ی ایران در انقلاب شکوهمند اسلامی را بخاطر دارید؟
رضا... آلاشتی.... جا گذاشتی
ما می گیم ... نمی خوایم ... خر عوض میشه...
ازهاری... ژنرال 4 ستاره ...
جوید شاه یه من یونجه یه من کاه

اینها تنها بخشی از ادبیات عمومی این کشور است. آخوندها بنیان گذار این فرهنگ هستند. چه انتظاری می توان داشت؟

از حرفهای این نشانه ی خدا دو نکته دستگیرمان شد. اول اینکه علیرغم اینکه قرآن، عیسی را پیامبر خدا میداند، ایشان به عیسی براحتی توهین میکند یعنی به آنچه که ادعای حفاظت از آنرا دارد (یعنی متن قرآن) هم اعتقادی ندارد. دوم اینکه عدل در شیعه یعنی حقیقت ورای نص قرآن است. اینکه مثلا عیسی ولدالزنا بوده یا نبوده مستقل از تایید یا تکذیب قرآن است.حقیقت اعتبار خود را از قرآن نمی گیرد. ایشان ظاهرن هنگام عصبانیت اصول دین خودرا هم فراموش میکنند!

متاسفانه يا هيچكدام منظور ايشان رانفهميده ايد يا خود را به ناداني مي زنيد

علماي مسيحي خود اذعان دارند كه قران به بهترين وجه داستان حضرت مريم و حضرت عيسي ع را در سوره مريم به تصوير كشيده است و روي سخن ايشان به نسخه هاي جعلي تورات و انجيل است كه تحريف شده ي نسخه اصلي هستند

تعجب نکنید هم وطنان این آدم دیوانه نشان میدهد که اسلام و مسلمانان چه طور تفکر و رفتار میکنند

کدام عقل سالمی باور میکنه بدون اسپرم و لقاح جنین تشکیل بشه؟؟

یکی نیست به این آخون بیسواد بیعقل بگه : پیامبر خودت هم که و ..... است! چون پدر و مادر داره.

مگر نمیگین حصرت آدم و حوا اصل همه آدمها بوده! ها!؟ پس یعنی کلهم هممون با اجازه , نوه و نبیره زنا زاده ایم!! برین آقا جان در اون دینتونو بزارین که کلاه همتون پس معرکه است! ماله کشی نکنین بیشتر گندش در میاد !

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به‌گمان فتاده در راه یقین// می‌ترسم از آن‌که بانگ آید روزی// کی بی‌خبران راه نه آن‌ است و نه ‌این»

چرا این آخوند اینقدر عصبانیه،
مگر آخوند دانشمند نگفت سنی ها حرامزاده هستند؟(فیلمش تو یو توب هست) چون فلان دعا را
دور کعبه هنگام طواف نمیخوانند، حالا چطوری میخواهند ثابت کنند که بابای
محمد دعای مورد نظر را خوانده ، و در نتیجه محمد حرامزاده نیست، گرچه
این معلمین شیطان(زود یک مار از آستین در می آورند) و میگویند که اینان از قبل مسلمان بوده اند، ولی اینقدر مردم را خر حساب میکنند که نمیگویند ، اگه اینان از قبل مسلمان بودند ، پس قبول کنیم خدا آلزایمرگرفته چون یادش نبوده که این دین قبلا ساخته شده.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما