خانه | خبر | اخبارایران

"دختر جوان، يک روحانی را در سمنان کتک زد"

چهارشنبه, 1391-06-29 09:56
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

يک روحانی در استان سمنان در پی اعتراض به پوشش يک دختر جوان، از سوی این دختر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام علی بهشتی، امام جماعت مسجد جامع شهميرزاد از توابع شهرستان مهدی‌شهر سمنان گفت: "دو دختر جوان در حال گذر بودند که يکی از آن‌‌ها بد‌حجاب بود.

 

محترمانه تذکر دادم خانم خودت را بپوش که در جوابم گفت تو چشماهايت را ببند، اين حرف او برای من بسيار سنگين و ناراحت‌کننده تمام شد."

 

وی افزود: "دوباره تذکر دادم اما نه تنها خودش را نپوشاند، بلکه به من توهين هم کرد، از او خواستم ديگر توهين نکند اما شروع به فرياد زدن و تهديد کردن کرد، من را هل داد و به زمين انداخت، با کمر به زمين افتادم و ديگر نفهميدم چه اتفاقی افتاد، فقط ضربات لگد اين دختر که به جانم افتاده بود و توهين می‌کرد را حس می‌کردم."

 

علی بهشتی: محترمانه تذکر دادم خانم خودت را بپوش که در جوابم گفت تو چشماهايت را ببند

اين روحانی گفت: "هنوز جای کتک‌ها داغ بود، لذا درد بر من چيره نشده بود، با همان حال نماز جماعت را امامت کردم تا ثوابش برای سايرين ضايع نشود، بعد از نماز از حال رفتم وقتی به‌ حال آمدم متوجه شدم که اورژانس من را به بيمارستان ۱۵ خرداد مهدی‌شهر منتقل نموده است."

 

به گفته بهشتی، پزشکان گفته‌اند دچار "کوفتگی مهره‌های کمر شده‌ام."

 

وی افزود: ":شنيده‌ام که فرماندهی انتظامی شهرستان مهدی‌شهر به فرمانده پاسگاه شهميرزاد چند بار تأکيد کرده که برای پيگيری موضوع پيشم بياييد، اما هنوز کسی نيامده است... جای تعجب است که از ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهر، شهرستان و يا استان هنوز کسی خبرم را نگرفته است."

 

حسين رجبی، دادستان مهدی‌شهر نيز به مهر گفت: "نبايد انتظار داشته باشيد که درباره موضوع محرمانه ضرب و شتم در انظار عمومی به شما پاسخگو باشم، حضور شما به عنوان خبرنگار نزد بنده اصلا صحيح نيست، تا تحقيقات تمام نشود، اجازه نداريم هيچگونه اظهار نظر و مصاحبه‌ای داشته باشيم، اما مطمئن باشيد که موضوع در مرحله تحقيقات قرار دارد."

 

برخورد با "بدپوششی" از جمله طرح‌هایی است که توسط پلیس ایران نیز اجرا می‌شود.

 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

دست وپایت درد نکند شیرزن. چکار دارید به لباس پوشیدن دیگران. سرت را بنداز پایین و دنبال کار خودت باش.در موردگشتهای خیابانی هم اگر بیست تا از این ون ها را در خیابان آتش میزدند رژیم جهل، فساد و جنایت و خیانت این خیمه شب بازی مضحک غیر انسانی را جمع میکرد.

با سلام،

من تا جایی که این آخوندها را می شناسم،شک دارم که کتک خورده باشد.احتمالا در حد هل دادن و به زمین خوردن (شاید حتی غیر عمدی)یا چنین چیزی بوده است. این فرد"روحانی" که کینه جویی و بد طینتی حقیرانه از حرفهایش می بارد، میگوید که شخصا هیچ ناراحتیی ندارد اما " توهین به لباس روحانیت شده" و "به دین توهین شده است" و" چون زمین خورده ام چند روز است که معلول شدم و دیگران کارهایم را انجام می دهند".
بنظر میاید که با مظلوم نمایی و آگراندیسمان و مکر همیشگی این طایفه ،در واقع دنبال اشد مجازات برای آن دختران هست.درضمن می فرمایند که مطلب محرمانه است و من اظهار نظر نمیکنم !!. باید گفت:
برو شیر درنده باش ای دغل مینداز خود را چو روباه شل

آین واقعه ممکن است اولینش باشد اما مسلما آخرینش نخواهد بود. مردم دارند واکنش میکنند به فشارهای روحی و روانی که از طرف قشر آخوند به انها وارد شده. روزی که بهار عربی به ایران برسد فقط نسیمی ملایم نخواهد بود بلکه طوفانی خواهد بود که گرد و خاکش در چشمان اخوند ها و آمرین به معروف و ناهیان از منکر خواهد رفت.

ناز دستشان. به همین میگویند شیرزنان ایران. کم نیستند این ماده شبران بیشه ایران زمین زمین. روزی بیاید که هر روز ده تا از این گونه اتفاقات گزارش شود.

نوش جونت اون کتکی که خوردی

احسن به این شیر زن.

افرین به شیر زن جوان ایران.
برای مردان درس خوبی است هیچکس حق تعیین لباس یا چگونه فکر کردن برای دیگری ندارد.اخوندهها باید از تاریخ ایران درس بگیرند.ایرانی زیر بار زور مذهب هرگز نرفته . هر کسی که باشد چه موبدان زرتشتی که باعث بدبختی ما شدند.ویا چه ایت لهای دزد و احمق.وطن فروش

انقدرم انرژی داد بهم این خبر که الان دوباره نشستم سر پروژه ای که میخواستم فردا آمادش کنم
یه خبر دیگه هم اینجوری بیاد کار ده روز آینده ام رو انجام دادم :)

دست مریزاد دختر مگه این شجاعت تو غیرت مردهای ما رو بیدار کنه ماشالله

مردای بی غیرت ایرانی بشنون.افرین شیر زن ایرانی

رایدو زمانه جوری این گزارش را تهیه کرده که شیر دختر ایرانی را جنایت کار و شیاد جلوه داده و آقای روحانی بخوان مزاحم خیابانی را مظلوم به تصویر کشیده. منظور از این گزارش کاملا مشهود است.

يک عده مفتخوار که از پايين بکمرفکر ميکنند و ميخواهند مردم را ترسوو مطيع و متحجر نگاهدارند تا بزندگي راحت و زالووار خود ادامه دهند ....

کاملن مشخصه مثل همیشه آخونده غلو میکنه
حرف از رافت اسلامی میزنن ولی برای حفظ ارزش ها (!) پدر طرف رو در میارن
هرچند با خشونت مخالفم ولی قطعن آخونده شروع کرده و از اونجایی که فکر کرده وکیل خدا رو زمینه و لباس پیامبر و این حرفا حتمن گیر سه پیچ داده بوده
ما که توی ایرانیم این وقاحت و گیر سه پیچ رو با تمام وجود حس میکنیم

بلی وافعاً دست او پنچه تان درد نکنه با این کار تان اصلاً اگر او واقعاً یک روحانی بود طرف خانم ها در بیرون نگاه نمیکرد پس معلوم بود او یک خائین بیش نبود و جواب چنین خائین هارا چنین باید داد

اصلا به کل این روایت شبهه وارده، به این کلمات دقت کنید:
"هنوز جای کتک‌ها داغ بود، لذا درد بر من چيره نشده بود، با همان حال نماز جماعت را امامت کردم... متوجه شدم که اورژانس من را به بيمارستان ۱۵ خرداد مهدی‌شهر منتقل نموده است."

مشخصا دروغ و بلف زدن نمایانه، اصل قضیه هم فکر نکنم نهایتا از یک هل دادن و دهن به دهن شدن فراتر رفته باشه، مگر این که یک منبع معتبر اونو روایت کنه.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما