خانه | خبر | اخبارایران

پرز: احمدی‌نژاد در تدارک هولوکاست ديگری است

سه شنبه, 1391-03-09 16:10
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

شيمون پرز، رئيس جمهوری اسرائيل، حکومت ايران را متهم کرد که می‌خواهد "هولوکاست ديگری" را تدارک ببيند.

به گزارش نشريه جروسالم پست، شيمون پرز که امروز ۲۹ ماه مه (۹ خرداد) با يواخيم گاوک، رئيس جمهوری آلمان در اسرائيل ديدار داشت، گفت اگرچه محمود احمدی‌نژاد، رئيس جمهوری ايران وجود هولوکاست را انکار می‌کند، خود او در تدارک هولوکاست ديگری است.

هولوکاست به کشتار دسته‌جمعی يهوديان در جريان جنگ جهانی دوم گفته می‌شود که حکومت نازی‌ آلمان مسئول آن بود. گفته می‌شود در اين واقعه ميليون‌ها تن از يهوديان کشته شدند، اما محمود احمدی‌نژاد آن را انکار می‌کند و آن را "دروغ" می‌خواند.

بر اساس گزارش جروسالم پست، يکی از محورهای گفت‌وگوی شيمون پرز و يواخيم گاوک برنامه‌های هسته‌ای ايران بود که پرز در اين‌باره نگرانی‌های اسرائيل را بيان کرد.

گاوک نيز درباره به وجود آمدن ايران هسته‌ای ابراز نگرانی کرد و آن را خطری برای اسرائيل و کل منطقه دانست اما در عين حال، گفت اميدوار است اين مسئله از طريق مذاکره حل شود. وی گفت تعهد به امنيت و وجود اسرائيل در سياست آلمان حياتی است.

 


يواخيم گاوک روز گذشته به منظور تقويت روابط دو جانبه ميان اسرائيل و آلمان و رايزنی درباره برنامه هسته‌ای ايران به اسرائيل سفر کرد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برنامه‌های هسته‌ای ايران به يکی از مهم‌ترين مناقشه‌های بين‌المللی آن تبديل شده‌است. اسرائيل و متحدان غربی آن، مانند ايالات متحده آمريکا و آلمان ادعا می‌کنند ايران قصد دستيابی به توانايی ساخت سلاح هسته‌ای را دارد، اما ايران اين ادعا را رد می‌کند.

يواخيم گاوک روز گذشته به منظور تقويت روابط دو جانبه ميان اسرائيل و آلمان و رايزنی درباره برنامه هسته‌ای ايران به اسرائيل سفر کرد.

او در اين سفر با بنيامين نتانياهو، نخست‌وزير اسرائيل، رهبران فلسطين در رام‌الله و بازماندگان تيم اسرائيل از واقعه المپيک سال ۱۹۷۲ مونيخ نيز ديدار خواهد داشت.

در واقعه المپيک مونيخ چند تن از اعضای تيم المپيک اسرائيل توسط گروهی فلسطينی گروگان گرفته شدند که اين حادثه منجر به کشته شدن برخی از آنان شد.
 

Share this
Share/Save/Bookmark

نفرین بر کسانی که دروغهای این مردک ابله و تروریست را در این صحفه *** می نویسند.****

این حرف حتی از حرف های احمدی نژاد هم احمقانه تر است. اسرائیل کشوری است که در پنجاه سال اخیر بیش از هر کشوری در کره زمین به خاک همسایگان تجاوز کرده. و ایران در این پنجاه سال هیچ تجاوزی را به دیگر کشورها نداشته است. حرف و سخن را کنار بگذارید . اسرائیل در عمل یکی از جنگ طلب ترین کشورهای دنیاست . خطای سیاستمداران ایران پرحرفی آنهاست وگرنه در عمل ایران تنها وقتی در جنگ وارد شده که او را به طرز غیر قابل اجتنابی در آن درگیر کرده باشند. کارنامه سیاستمدارن اسرائیل نشان می دهد, احتمال استفاده اسرائیل از سلاح اتمی بسیار بیشتر از ایران است.

من هم به احمقانه بودن حرف پرز استفراغم می گیرد! چرا که از زمان ورود اسلام به ایران ما ایرانیان تبدیل به کنیز و سید و حمال اعراب شدیم و هالوکوست ما از آن زمان شروع شده و نه توسط احمدی نژاد. احمدی نژاد در برابر خونخواران قدر اسلام ناب قلمی و رقمی نیست. او حتا به گرد پای علی و خمینی و خامنه ای و رهبر رهبرانش امام زمان که با جعلی بودن و نبودنش هر روز آدم می کشد و خون می نوشد و تشنه تر می شود هم رقمی نیست. احمدی نژاد ملیجک دربار ولایت است بی آنکه سادگی و لپ گلی ملیجک را هم داشته باشد. آری درود بر کسانیکه این مطالب را منتشر می کنند تا ما در کشور امام زمان با هزار زحمت و هزار صبر بتوانیم سرانجام آنرا بخوانیم. مرگ بر هیچ کس ولی زنده باد ایرانی ایرانی.

اگر بیطرفانه به قضیه نگاه کنیم اسرائیل تا به حال چه با تهدید های مکرر یا با فرستادن ویروس یا اینکه می گویند در کشتن استادان فیزیک اتمی دست داشته در حال تدارک یک هولوکاست در ایران است! حالا هارتپورتهای برخی را سند می کند و سایر کشورها دم نمی زنند اینهم از عجایب این دوره و زمانه است.

از زمان بعثت خودخوانده ی پیامبر شوهر عایشه ی شش ساله تا کنون بشریت دچار هولاکوست شده. و نه از اثر احمدی نژاد. اینهمه از کرامات پرز است که *** بریش برخی بمالد تا آنها را متفرق کند.***

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما