خانه | خبر | اخبارایران

هشدار ایران به آمریکا و اسرائیل: مجازات عاملان ترور اخیر، "آزاردهنده" خواهد بود

شنبه, 1390-10-24 14:58
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

 مسعود جزایری، معاون ستاد کل نیروهای مسلح می‌گوید که ایران در حال بررسی مجازات "عاملین پشت صحنه و مزدوران میدانی" ترور مصطفی احمدی روشن، معاون تأسيسات اتمی نطنز است و نحوه این مجازات برای آمریکا، اسرائیل و "شرکای" آنها، "آزاردهنده" خواهد بود.

 
وی امروز، شنبه ۲۴ دی ماه به خبرگزاری فارس گفت که ایران این ترور را تهدیدی برای کشور می‌داند و این مجازات را در چارچوب "راهبرد تهدید در برابر تهدید" اعمال خواهد کرد.
 
مصطفی احمدی روشن، معاون بازرگانی تأسيسات اتمی نطنز روز چهارشنبه، ۲۱  دی ماه جاری در جريان يک بمب‌گذاری در تهران کشته شد. مقامات ايران، اسراييل و آمريکا را عامل اين ترور معرفی کرده‌اند.
 
معاون ستاد کل نیروهای مسلح ایران به آمریکا، اسرائیل و "دیگر شرکای آنها" هشدار داد که خاطر  ترور دانشمندان هسته‌ای ایران "تنبیه" خواهند شد
  
معاون ستاد کل نیروهای مسلح می‌گوید که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی  نیز به خاطر انتشار فهرست دانشمندان و مدیران هسته‌ای ایران ، در این ترورها مقصر است و باید پاسخگو باشد.
 
در دو سال گذشته چهار تن از دانشمندان مرتبط با برنامه اتمی ايران ترور شده‌اند که سه نفر از آن‌ها در اين سوءقصد‌ها کشته شدند.
 
سال ۱۳۸۸ مسعود علی‌محمدی، استاد فيزيک دانشگاه تهران بر اثر شليک گلوله کشته شد.هشتم آذرماه سال ۸۹ نيز بر اثر دو انفجار بمب در دو نقطه تهران، مجيد شهرياری و فريدون عباسی، دو استاد دانشگاه بهشتی مورد سوء قصد قرار گرفتند که مجيد شهرياری جان خود را از دست داد و فريدون عباسی زخمی شد.
 
مسعود جزایری به آمریکا، اسرائیل و "دیگر شرکای آنها" هشدار داد که خاطر این ترورها "تنبیه" خواهند شد.
 
آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران نیز در پیامی که به مناسبت ترور مصطفی روشن منتشر کرده بود، گفت که این ترور با "طراحی یا همراهی سیا و موساد" انجام شده و ایران از مجازات "مرتکبان این جنایت و عاملان پشت صحنه‌ آن" چشم‌پوشی نخواهد کرد.
 
ايالات متحده آمريکا ضمن محکوم کردن ترور مصطفی احمدی روشن از مقامات مرتبط با برنامه اتمی ايران، اعلام کرد در اين بمب‌گذاری نقشی نداشته است. به گزارش الجزیره، هيلاری کلينتون، وزير خارجه آمريکا شامگاه چهارشنبه ۱۱ ژانويه (۲۱ دی ۱۳۹۰) گفت: "من می‌خواهم هرگونه دخالت ايالات متحده را در اعمال این خشونت رد کنم."
 
ايران همواره آمريکا و اسراييل را عامل اين ترورها معرفی کرده است. با اين حال اسراييل تاکنون به اين اتهامات پاسخی نداده است.

در همین زمینه:

 

Share this
Share/Save/Bookmark

پیام اقای خامنه ای به دولت آمریکا و رژیم آدم کش و دون صفت صهیونیستی بقدری شفاف و قاطع بود که شخص اوباما در یک گام فوری با فرستادن چند تن از مشاوران امنیتی کاخ سفید به حضور اقای خامنه ای،جهت عرض تسلت، تأسف و تأثر خویش از اقدام جنایتکارانه دولت تروریست و نژادپرست صهیونیستی،از ایشان خواهش کرده اند که دستور اقدام متقابل به مثل را حد اقل در رابطه با ژنرالها و افسران امریکایی صادر ننمایند. امید است که اقای خامنه ای دقت کافی نسبت به این اقدام مثبت اقای اوباما را نموده و تصمیمی انسانی و حقوقی و شرعی را صادر نمایند ****

آزاردهنده!!! آری از اینکه شماها مصدر خشونت و فساد و دهشت هستید حرفی درش نیست. اما باید به همه ی اینها نیز بیخردی و ضدیتتان با انسان را نیز یادآور شوم! چرا که شما بیهیچ روی نه تنها قادر به گذار از بحران نیستید بلکه بحران را با خشونت و حماقت بحرانی تر می کنید. فردوسی در مورد کسانی چون شما خوب گفته است که تفسیرش می شود این:
چو تیره شود بخت را احمقان
حماقت کنند بیشتر از کران
درون لجن غوطه گردند همی
نپیچند سر را ز اهریمنی
سرانجامشان آتش خون شود
به نابودی خویش غیر خودی

آقای منسور پیر خراباتی در همان خانقاه که بیت رهبری باشد بمان. تو و امثال تو دوستان رهبری و حکومت اسلامی باعث نابودی روحانیت و خود خامنه ای و رفسنجانی شدید خیلی خوب است. شماها در رساندن رهبرتان در جایگاه قذافی بسیار خوب عمل کردید مبارکتان باشد. خواهید دید که بزودی سوراخ راهآب و فاضلاب و سوراخ موش را روحانیون و پاسداران به قیمت گزاف خواهند خرید. چنانکه هم صدام حسین علیه اسلام خرید و هم قذافی و هم بن علی و هم مبارک ...و حالا نوبت برادر بشار اللاسد است و شاید بعد و شاید هم قبش رهبری جنایتکار تو. که ملیونها برابر اسراییلی ها جنایتکار است. و او تنها نیست تمامی روحانیت و سپاه و بسیج جزو آنهایند و نابود هم خواهند شد. چراکه به ملت خود تجاوز جنسی و مالی و معنوی و فرهنگی می کنند. یادت باشد آقای پیر منصور بزودی روحانیت عمامه ها بر خواهند داشت و ریش ها را خواهند تراشید و سرخآب و سفیداب خواهند مالید و لباس زنانه خواهند پوشید و سر چهاراهها خواهند ایستاد. چرا که تجاوزی که به حیثیت و شرف انسان روا داشتند حتا مغلان و وحشیان صدر اسلام هم بر ملت ما روا نداشتند. .

در عکس العمل به نظرات جناب آقای یوسف زاده ‫‫از مسئولین نظارت بر درج نظریات استدعا میکنم که از درج اظهارات تهمت آمیز و بی حرمتی به ‫افراد خوداری نمایند . ‫در غیر اینصورت اجازه بفرمائيد بر خلاف میلم به ذکر این نظریه بپردازم تا ‫جناب آقای ‫یوسف زاده متوجه شونند در یک جو دموکراتیک اظهار نظر برای همگان با مساوات ‫کامل برخوردار است و خشونت چه لفظی و چه فیزیکی کاملآ محکوم میباشد . ‫جناب ... یزدی شما مقاله را بخوانید و لطفآ نظرتان را بدون توهین عنوان بفرمائيد رفتار ‫شما بی شباهت به چماقداران و شعبان بی مخ ها نیست ، متاسفانه افرادی همچون شما ‫کشور عزیزمان را در شرایط فعلی قرار داده است. ‫مطمئن باشید اگر یک شهروند آمریکائي‌ نه در داخل کشورش در هر جای دنیا مورد تجاوز فیزیکی ‫قرار گیرد حتی یک آمریکائي‌ این اقدام را تأئيد نخواهد کرد و مسلمأ‌ با عوامل آن برخورد ‫جدی خواهند ‫کرد و اما ایرانیانی همچون شما در زمان جنگ خود را به بیگانگان میفروشند و بر علیه مردم خود ‫می جنگنند و در ضمن مگر رهبران شما چگونه از کشور گریختند که شما ناراحت ‫از فرار ‫روحانیان ‫‫با سرخاب و لباس زنانه میباشید . البته هیچ شکی نداشته باشید که روحانیان هیچ نیازی ‫به این ‫نداشته و هر جای دنیا بخواهند برونند حتی به آمریکا که قبله شما میباشد با ‫استقبال مواجه ‫خواهند شد. بنده خدا با خاوری در کانادا چه کردنند؟ شما نگران خودتان باشید که برای فرار از ‫ایران میبایستی راه طولانی طی کنید و اگر شانس داشته باشی فقط مملکت مان را بفروشید ‫نه وجدان و ناموستان که در واقع و اصل یکی میباشد. ‫و درخواست از آقای منصور پیری واقعأ اگر در بیت هستید دست آقای یوسف زاده را هم بگیرید . ‫ضمن محکوم کردن اعمال تروریستی در هر گوشه دنیا و بر علیه هر انسان با هر ملیت و مذهب ‫و عقیده ، از مسئولین میخواهیم که عوامل این عمل تروریستی را دستگیر و به مجازات برسانند.

اقای یوسف زاده وطن فروش! مگرجرم این دانشمند ایرانی چه بوده که اربابان صهیونست تو و امثال تو باید آنان را ترور کنند؟اگر ترور و جنایت خوب است،پس چرا عمل مقابل به مثل از طرف مسلمانان را اینقدر بد می دانید؟
بنده بر خلاف جنابعالی هم ترور و هم عمل مقابل به مثل را بد میدانم و اگر تو شعور سیاسی داشتی و مطلب بنده را هم فهمیده بودی متوجه میشدید که من از اقای خامنه ای خواهش کرده ام که تصمیم درستی بگیرند.این امیدواری من نسبت به یک تصمیم درست در نظر اهل علم سیاست و دیپلماسی به این معنی است که صلاح نیست که ایشان در شرایط بحرانی کنونی، دستور اقدام عمل مقابله به مثل را صادر نمایند.
ای کاش به جای وطن فروشی و بلبل زبانی کمی سیاست می آموختید و فرهنگ ایرانیان را برای رسیدن به مردمسالاری ارتقاء میدادید.
در رابطه با آن دوست متفکرمان که از فردوسی بزرگوار قطعه شعری را آورده اند هم باید بگویم که فردوسی یک ایرانی وطن پرست و انسان بود و سروده دیگری هم دارد که بهتر است آنرا هم بخوانی و بیشتر بفهمی که فردوسی چه گفته است:
بنی آدم اعضای یک پیکرند ..... که در افرینش ز یک گوهرند _
چو عضوی بدر آورد روزگار ..... دگر عضوها را نماند قرار _
تو کز محنت دیگران بی غمی ..... نشاید که نامت نهند آدمی
هموطن برای من هیچ فرقی میان یک حزب الهی،کمونیست،مجاهد،مشروطه خواه،ملی مذهبی،جمهوریخواه و غیره به عنوان انسان وجود ندارد،بلکه اعمال انان معرف میزان شخصیت و انساندوستی و وطن پرستی آنان می باشد.
فرشتگانی چون امریکائیان و صهیونیستها در زمان شاه، ایران دوستی خود را به اندازه کافی نشان داده بودند که مردم تحت ستم قیام کردند.در این ٣٢ سال هم جنایات و دشمنی انان به قدری است که فقط افراد نالایق سیاسی و کج فهم قادر به درک جنایات و دشمنی امپریالیزم و صهیونیزم نسبت به ایران و ایرانی نمی باشد.حتی اگر شما ایرانی نباشید قادر به کتمان اهداف و امیال غیر انسانی امریکائیان و صهیونیستها و متحدین استعمار گر انان در کشورهای درحال رشد و عقب نگه داشته شده نیستید.لذا به شعر فردوسی توجه بیشتر نموده و به جمع انساندوستانی که کره زمین را خانه بشر و دیگر موجودات می دانند،بپیوندید.ضمنا زمانی ما میتوانیم به یک مسلمان افراطی،اصولگرا و اصلاح طلب ایراد بگیریم که خود انسانی بیاندیشیم و اعمالی انسانی داشته باشیم.پاینده ایران و برقرار باد صلح جهانی

آقای پیر من وطن فروش نیستم و شاید تو هم نباشی اما روحانیت چرا هست٬ برو سخنان شهید مطهریت را در مورد ایرانیت گوش کن٬ ولی برو سخنان امام خمینیت را در مورد احساسش در به ایران آمدن گوش کن٬ برو سخنان طلاب را و مداحان را گوش کن٬ برو سخنان امام حسین را در مورد ایران بخوان٬ آری من ضد روحانیتم و معتقدم که آنها اگر خودشان از کار برکنار نمی شوند و با زبان خوش قدرت را به مردم وا نمی گذارند باید از سر٬ نگون شوند و منفجر. جامعه ی ایران قربانی تشیع است٬ چه علوی و چه صفوی و خصوصا علوی٬ و خصوصا خمینی و رجوی. این دین باید زهر زدایی شود٬ باید ایرانی شود٬ اذان باید صدایش از مسجد و حسینیه بیرون نرود٬ ایران باید دوباره ایران شود. من وطن فروش نیستم٬ وطن فروش آن کسانی هستند که سی و سه سال به غرب فحش دادند و حالا هم به غرب از دست همان نوحه خوانان و آخوندهای مفتخور و آیت الله های دزد به همان غرب فرار کرده اند. و ***اگر در ایران نیستی شاید حق داشته باشی سنگ روحانیت به غایت کریه را به سینه بزنی٬ به غایت فاسد را به غایت خرافه گستر را!! آدمکش را!! هر جا هستی صادق باش و تندرست!

اقای یوسف زاده خوشحالم که فرمودید وطن فروش نیستید و منهم عذر میخواهم که به شما توهین کردم.
لطفا از این پس در نوشته هایتان در مطبوعات دقت کنید و از فحاشی خود داری نمائید.دومأ روش مبارزه مسالمت آمیز جهت رسیدن به اهداف مردمسالاری را تمرین نموده و به عقاید مذهبی مردم ایران که حد اقل ٧٠ درصد از جمعیت را تشکیل میدهند هم احترام کنید و اگر انحرافی در گفتار،کردار و پندار انان می بینید،آنرا در چهار چوب رفتار متمدنانه و انسانی به اشخاص تذکر بدهید.
هموطن کسی که مدافع دمکراسی است،با تک حزبی همخونی ندارد.تک حزبی با هر نام و هر بینشی دیکتاتوری،جنگ و نیستی را بدنبال می آورد.به امید برپایی مردمسالاری و همزیستی مسالمت آمیز ایرانیان با تمام بینشها و همچنین مشارکت عموم و برقراری عدالت اجتماعی.پاینده ایران و برقرار باد صلح و آزادی در کره زمین

جناب آقای یوسف زاده
‫حقیرانه خدمت شما عرض میشود ، هر کسی آزاد است که نظر خود را داشته باشد چه بقال محله
‫چه قصاب ، دانشجو ، معلم ، استاد ، ارتشی ،روحانیت و غیره ولیکن حق تحمیل نظر خود را بر دیگران
‫ندارد ، بد نیست که انسان بتواند با صبر و اندیشه در حد و توان خود در مرحله اول خود را آگاه و متقاعد
‫کند و در مرحله بعد نظراتش را بدیگران منتقل کند. همیشه با احترام به حقوق و آزادی دیگران ، هیچ
‫کسی برتر از دیگری نمیباشد و همه از یک حق مساوی برخودار میباشیم و اگر شما از آقای ‫مطهری
‫‫و آقای خمینی و روحانیت تنفر دارید ،هر چند حق داشته باشید در واقع خواسته و ناخواسته دارید به
‫این حق تجاوز می کنید. ‫بزرگترین سلاح و بمب شناخت و آگاهی بوده و خشونت در هیچ جای دنیا
‫نتیجه ای نداشته به جز ‫زمینه فراهم کردن برای افراد و گروههائي که دنبال سوء استفاده هستند
‫و نتیجه ای نخواهد داشت ‫و در تمامی مواقع حق را ‫به ناحق میدهد . اگر مشکل شما اسلام زدائي
‫است هیچ بحثی نیست ولیکن مطمئن باشید که ‫عمر خود را به هدر میدهید ولیکن اگر نگرانیتان اذان
‫مسجد است یک ام ۴ بخرید و در ‫گوشتان بگذارید ‫و هر چه دوست دارید گوش گنید و اینقدر خود را اذیت
‫نکنید هر چند شخصأ حق ‫را به ‫شما می دهم و در بسیاری از موارد افراط میشود، ‫فراموش نکنید که
‫تنفر و انزجار همچون نوشیدن زهر است و انتظار مرگ برای فرد و گروه طرف مخالف داشتن ‫میباشد که
‫اینطور نخواهد بود، و در ضمن این ضرب مثل را فراموش نکنیم که تف سر بالا به صورت خود بر میگردد ،
‫بهتر است که تف خود را با دستمالی تمیز و در محل زباله دور از دسترسی ‫دیگران بیندازیم تا باعث
‫آزار و ناراحتی دیگری نشود ، صحبتها و ‫تنفر ناشی از مسائلی که خودتان بهتر میدانید شما را در رده
‫بهتری از افرادی که از آنها متنفر هستید قرار نمد دهد، کاری نکنیم که با حرف و عمل خود به ایرانی
‫که اینقدر به آن علاقمند هستید ناخواهانه ضرزی وارد نکنیم و فراموش نکنیم که قبل از ‫زرتشتی و
‫مسیحی و مسلمان بودن ایرانی هستیم و ایرانی بدنیا میآئيم.
‫از شما سئوال میکنم ، آیا شما در انتظار یک تغییری هستید که بعد از ۲۵ تا ۳۰ سال دیگر همچون
‫تاریخ دو صده کشورمان بعد از کشته شدن ۱۰ ها و صدها هزار تن منتظر یک تغییر دیگر باشید یا
‫با آگاهی و شناخت و دور از فشار و خشونت سرنوشت خود را بسازیم؟
‫امید و آرزو است که با تغییرات اساسی و اتحاد مردم و کشور و همگی بتوانیم به حق واقعی خود
‫برسیم و اگر به این مهم برسیم با تمامی نعمتهائي که کشورمان دارد یک روزه کل مسائل مادی
‫حل خواهد گشت و مردم با آزادی کامل بر سرنوشت خود حاکم خواهند شد و نبایستی سالهای
‫سال بعد از تغییرات با خشونت نیرو و سرمایه و جوانهای کشور را فدای بازسازی و ‫سرمایه های از
‫دست رفته بکنیم و بعد از چند سال روز از نو و روزی از نو .

آقای yanin
سلام برادر اما شما لطفا به سخنان آقای مطهری که روحانی اعظم روحانیت است در مورد ما ایرانیها گوش کن٬ بعد هم سخنان آقای صانعی که جانشین آیت منتظری ست در مورد قمه زنی گوش بده بعد ببین چه کسی به کسی توهین می کند. و این هم یک نمونه.


mansour piry khanghah آقا جان چرا شما به توهین های هزار و چهرصد ساله روحانیت و اسلام به ایران سخن نمی گویی و خاموش می شوی!! چرا سخنان مطهری را نسبت به ایرانیت لای سبیلی در می کند. در مورد این توهین عظیم به ملت ما در مورد خمینی و مطهری و کل روحانیت چرا سکوت می کنی. اگر خواهان عظملت اسلام هستی آنرا ایرانی کن. چرا افسانه می بافی برادر!! اسلام ضد دموکراسی ست. اسلام نوعی بیماری ست. برای همین هم یک مسلمان مسئون نیست. همچنانکه یک بیمار مسئول نیست. آدمکشی های مسلمانان در طول تاریخ همه و همه از نوعی بیماری بوده است. بیماری صرف و نحو عملی فعل قــَتــَلَ !! آگاهی ملت ما باید از بررسی این فعل شروع شود. همین. از اینکه معذرت خواسته ای ممنونم. یادم هست با همین نام نشانت چند وقت پیش مرا تهدید کرده بودی که مسلمانان اگر مرا پیدا کنند چوب در آستین من خواهند کرد. باز هم خدا عمرت را زیاد کند که گفته بودی آستین!! آما پدر جان بدان که من در همین یزد پدری دارم و پدر بزرگی که روحانی بوده اند!! همین روحانی ها وقتی صدوقی آن کشتار را از جوانان بی گناه یزد کرد و در کنار شهر آنها را به گلوله بست٬ و بعد در قبرستان خلد برین نوجوانانی را که با یک روسپی همخوابه شده بودند را برگبار بست... آری این خانواده ی ما از این دین و این روحانیت برید. جان برادر بدان که این اسلام سم مهلک است و خوشبختانه این مسمومیت روزبروز برای مردم واضحتر و روشنتر می شود. ما از دست اسلام هزار و چهارصد سال است که در عزا و ماتم و رنج بسر می بریم. مردم ایران را بزور مسلمان کرده اند و بزور هم مسلمان نگهشان می دارند. میگی نه! نگاه کن ببین خمینی لعنت الله در ایران برای سلمان رشدی فتوای قتل می دهد!! يا آن مردک حرامزاده برای آن نویسنده آذری فتوای قتل می دهد و بعد از قتل او شهادتنامه شادی و سرور صادر می کند. این فقط نمونه ی ملیونها ناجوانمردی ست در طول تاریخ پر خشونت اسلام. حالا تو ببین من توهین می کنم یا اسلام بخودی خود یک توهین به ساحت و شرف انسان است.

آقای یوسف زاده متاسفانه با دروغی که بدون ارائه سند به من نسبت داده ای ( یادم هست با همین نام نشانت چند وقت پیش مرا تهدید کرده بودی که مسلمانان اگر مرا پیدا کنند چوب در آستین من خواهند کرد. ) هموطن لطف کن و نسبت به ادعای واهی ات سند ارائه بده ! اگر این کار را نمیتوانی انجم دهی ذر خواهی رسمی کن! اگر این کار را نکردی بدان که انچه اقای خمینی ومطهری و غیره گفته اند به ایرانین وطن فروش و خود فروش بوده و نه ایرانی یک ایرانی وطن پرست.هر کس و در هر مقامی به ملتی توهین کند،فردی بی شعور و فاسد است و مطمئن هستم که اقای خمینی تا روزی که زنده بودند به ملّت ایران بی ادبی نکرده اند.اگر سندی دارید ارائه کنید.بنده حتما آنرا می پذیرم،مشروط بر اینکه دوباره دروغ نگوئید.
فراموش نکنید که توهین سیاسی به احزاب،سازمانها ،گروه ها و شخصیتهای سیاسی با توهین به ملّت ایران فرق دارد و تلاش بیهوده در تبرئه خود ننمائید.ضمنا در یک بحث سیاسی سازنده باید دیدگاه های سیاسی دو طرف مشخص باشد و از کلی گوئی پرهیز و از پنهانکاری نسبت به کثافت کاری های خود هم اکیدأ اجتناب کرد.بطور مثال اگر شما وابسطه فکری به یک گروه سیاسی ضد ایرانی چون سازمان مجاهدین و یا پژاک و ریگی و امثالهم هستید ، نمی توانید در مقام دفاع از ملت ایران سخن بگوئید.ضمنا بیآموزید که انسانها تغییر پذیرند و حتی اگر اقای خمینی اشتباهی در موردی کرده باشد را نمیتوان برای تمام دوران حیاتش ملاک قرار داد و یا اشتباه ایشان را به گردن نوه اش و یا یک مسلمان گذاشت.همچنین بفهمید که هر انسانی خطا کار است و نسبت به خطای ان فرد باید در زمان حیاتش اعتراض نمود.ما باید به عنوان یک انسان متمدن و مدافع دمکراسی عمل بد را از هر که سر زد ،بد بدانم.نگاهی به یوتوب در اینترنت و فحاشی به مسلمانان و رهبران مذهبی آنان و بلعکس،میزان ادب و فرهنگ اشخاص،سازمانها و احزاب و مخصوصا نفرت دشمنان مردم ایران و مخصوصا میزان تنفر به عقاید مذهبی آنان را روشنگر است.لذا شما اول تکلیف خود را با ملت ایران مشخص کنید.به عبارت دیگر یا به روش ماتریالیستها بگویید که دین افیون انسان هاست و یا به روش یهودیان و مسیحیان و بگوئید چه دینی دارید و علت مخالفتتان را با اسلام به روشی متمدنانه به گفتگوی تمدّنها تبدیل کنید و یا به رسم دمکراتها بگوئید که دین و اعتقادات مذهبی هر فردی در جامعه محترم است و هیچ گونه برتری نسبت به دیگری ندارد.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما