خانه | خبر | اخبارایران

رييس‌جمهور اسرائيل: حمله نظامی به ايران نزديک است

یکشنبه, 1390-08-15 07:08
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

شيمون پرز، رئيس‌جمهوری اسراييل گفت حمله نظامی به ايران به‌زودی انجام می‌شود.

 

به گزارش ريانووستی، شيمون پرز به شبکه دوم تلويزيون اسرائيل گفت: "سرويس‌های اطلاعاتی کشورهای مختلف هشدار می‌دهند که وقت خيلی زيادی باقی نيست."

وی افزود: "اسراييل بيشتر متمايل به حل نظامی مسأله خطرايران است تا گزينه ديپلماتيک برای حل اين مسأله."

پيش‌تر نيز بنيامين نتانياهو، نخست‌وزير اسراييل و ايهود باراک، وزير دفاع اين کشور از احتمال حمله به ايران خبر داده بودند.

روزنامه گاردين نيز پنج‌شنبه ۱۲ آبان‌ماه از تدارک ايالات متحده و بريتانيا برای حمله موشکی پيشگيرانه به تأسيسات هسته‌ای ايران خبر داده بود.

ايران در واکنش به اين تهديدات اعلام کرده در صورت حمله اسراييل به تأسيسات اتمی‌اش، دست به حمله متقابل خواهد زد.

وزیر خارجه ایران: درست در زمانی که غربی‌ها قطعنامه‌ حقوق بشر را عليه ايران مطرح می‌کنند با فشاری که به آژانس می‌آورند، خواسته‌اند جبهه ديگری را عليه ايران با عنوان فعاليت‌های غيرصلح‌آميز ايران باز کنند و جبهه سوم مضحک ديگری ايجاد کرده‌اند با عنوان اين که ايران در تروريسم بين‌الملل حضور دارد و برای قتل يک سفير در واشنگتن برنامه‌ريزی می‌کند

تلاش‌ها برای اجماع جهانی عليه برنامه اتمی ايران در حالی ادامه دارد که جمهوری اسلامی می‌گويد در برنامه اتمی خود اهداف صلح‌آميز را دنبال می‌کند اما آمريکا و کشورهای غربی می‌گويند ممکن است برنامه هسته‌ای ايران ابعاد نظامی داشته باشد.

در همين حال يوکيا آمانو، مديرکل آژانس بين‌المللی انرژی اتمی گزارش تازه‌ای را از برنامه اتمی ايران آماده کرده که قرار است هفته آينده منتشر کند.

اين گزارش که پيش از انتشار، به رسانه‌ها درز کرده نشان می‌دهد آمانو ايران را به "فعاليت‌های نظامی در برنامه اتمی" متهم کرده است.

علی‌اکبر صالحی، وزير امور خارجه ايران، اين گزارش را "بی‌پايه و اساس" و "جعلی" خوانده و گفته است: "معتقدم اين مستندات بدون اصالت است، اما اگر اصرار دارند آن را منتشر کنند، مرگ يک‌بار، شيون يک‌بار."

وی در نشست مطبوعاتی مشترک با وزير خارجه بروندی گفته است: "درست در زمانی که غربی‌ها قطعنامه‌ حقوق بشر را عليه ايران به صورت ناجوانمردانه و بدون هيچ مبنايی مطرح می‌کنند با فشاری که به آژانس می‌آورند، خواسته‌اند جبهه ديگری را عليه ايران با عنوان فعاليت‌های غيرصلح‌آميز ايران باز کنند و جبهه سوم مضحک ديگری ايجاد کرده‌اند با عنوان اين که ايران در تروريسم بين‌الملل حضور دارد و برای قتل يک سفير در واشنگتن برنامه‌ريزی می‌کند."

به گفته صالحی "اين‌ها نياز به تحليل سياسی ندارد و حتی يک فرد با حداقل اطلاعات سياسی نيز به اين تحليل می‌رسد که هجمه غرب عليه ايران از سه جبهه هجمه‌ای است برای اين که ايران را تحت فشار قرار دهند تا در مدار سياسی آن‌ها قرار گيرد."

وی ، افزود: "آژانس پس از تغيير مديرکل قبلی‌اش، تغيير رويه سياسی داده است و مدعی هستند که می‌خواهند اسنادی را نيز منتشر کنند. خوب منتشر کنيد ما که حقايق را می‌دانيم. حقايق را منتشر کنند تا ببينند چه اتفاقی خواهد افتاد."

وزیر امور خارجه ایران گفت ما به اصول سياسی بين‌المللی خود پايبند هستيم و آمادگی داريم هر هزينه‌ای که نياز داشته باشد که به آن اصول پايبند باشيم را پرداخت کنيم.

 

Share this
Share/Save/Bookmark

جناب صالحی وطیفه شما زدودن شبح وحشتناک جنگ با دیپلماسی است. مگر شما مالک جان و مال مرذم هستید که از "مرگ یکبار و شیون یکبار" صحبت میکنید؟ این دیپلماسی را که عمه قزی هم بلد است و مدرک ام.آی .تی نمیخواهد.
میشود بعنوان وزیر خارجه جز سوریه از دوستان ایران نام ببرید؟

‫واقعأ به جاست که این حافظان حقوق بشر همچون پدر خوانده شان در حکومت ۶ دهه
‫شان که مملو از از‫صلح و عشق و محبت می باشد و صد در صد به حقوق بشر و اساس
‫نامه های سازمان ملل معتقد میباشند وبا جنگ و داشتن ‫سلاحهای اتمی مخالف هستند
‫با حمایت از پدر خوانده و زن پدریهایشان عامل و باعث این تحولات و تهدید ها باشند.
‫و ما ایرانیان مخالف نظام هم با آنها همکاری کنیم و سرمایه های ملی کشورمان را به
‫نابودی بکشیم ‫و مال و ناموس کشورمان را بدست این طرفداران و پرچمداران حقوق بشری
‫واگذار کنیم. ‫بی فرهنگ ترین، خائن ترین مردم دنیا را میتوان از بین ما ایرانیها انتخاب کرد.
‫بزرگترین خائن کشورمان در یکی از ایالات های انگلیس(‌ کانادا ) با چند میلیارد پول به
‫سرقت رفته ملت ایران پناه داده شده و هیچ سازمان و هیچکدام از برندگان جایزه های
‫بین المللی ‫صدایش در نیامده و هیچ حرکتی از دهها هزار ایرانی ضد نظام در کانادا دیده
‫نشده. ‫در حالیکه منتظر اعدام ومجازات یک قاتل و عامل بخش مواد مخدر هستند تا تمام
‫خیابانها ‫را در دفاع از حقوق بشر که جز بهانه ابی نیست با میتنگ های خود پر کنیم.
‫هدف نابودی ایران و ایجاد زمینه برای حفظ منافع قدرتهائي است که از آنها انعام گرفته و
‫در برابر آنها تعهد داده ایم.
‫متاسفانه بعضی از دلقک های ایرانی که با بودجه دشمنان درجه یک ملت ایران در صدای
‫آمریکا قلم و ‫میکروفن به دست گرفته اند ایران و ایرانیان را تروریست معرفی می کنند در
‫حالیکه حتی ‫از کمترین ‫چزئیيات اصل خبر نا آگاه می باشند . و متعاقبأ از وزیر خارجه آمریکا
‫درخواست ‫دخالت نظامی در ایران می کنند. چقدر فقر فرهنگی داشته و چقدر مسکن و خود
‫فروش و وطن فروش و منافق هستیم.
به قول خودمان ۲۵ میلیون به رهبران حنبش سبز رای دادیم و تمامی آنها دعوت به مبارزه در
‫چهار چوب قانون و حفظ اصول دموکراسی را می کنند ولیکن ما زیر پرچم جهانخوران درخواست
‫نابودی کشورمان را می کنیم و خواهان خون ریزی هستیم .


آقای ضالهی یک حقیقت را فراموش کردید: گیرم تمام دنیا ظالم، همه با ریا و حقه و پارتی‌بازی دنبال ضعیف‌کردن ایرانند تا چه میدونم نفت و ثروت سرسفره مردم در رفا غرق‌شده ایران رو ببرند، کاری که حکومت ناب محمدی هرگز فکرشو نکرده. آیا واقعا ادعا میکنید که شهروند شما بودن بهتر از برده و زیر پای غرب بودن هست. من شخصا ایمان دارم که حیوانات خونگی و غیر خونگی غربی‌ها بیشتر از مردم ایران دسته جمع حق و حقوق دارند. من یکی از بلاهای که شما سر مردم اوردید رو ندیدم غرب با اون قدرت و زورش سر عراق و افغانستان بیاره. شماها ارضه هیچی رو ندارید تازه پولمون رو میکنید توی شکم روسها و چینی‌ها برای تکنیک سرکوب. اگر عرضه داشتید چکار میکردید؟ کل کلام: من به اهداف و تعهدات غرب یا اسرائیل خیلی بیشتر اعتقاد دارم تا دروغهای تمام نشدنی ج.ا.

تنها راه باقی گذاشته شده توسط غرب و به دستور صهیونیزم، استقبال ناخواسته از جنگ است و در این میان باید اتحاد و هبستگی و تظاهرات ضد جنگ در همه جا و بر علیه امپریالزم امریکا و انگل چسبیده به آن(صهیونیزم) صورت گرفته و از هرگونه چپ روی کودکانه پرهیز نمود.
دولت ایران به درستی گفته است "مرگ یک بار و شیون یک بار" مطمئنا با حمله امریکا و رژیم نژاد پرست صهیونیسی ،اقای خامنه ای اعلام جهاد کرده و نیروهای نظامی ایران هم کل عربستان و کویت و شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را زیر اتش حملات موشکی برده و علیات انتحاری، توسط جهادگران مسلمان اغاز میگردد.از این طریق نونچه های غرب به ورطه سقوط کشاند شده و قیمت نفت گران و ابسار اقتصاد غرب هم در اختیار چین و روسیه قرار میگیرد.با توجه به این اهداف ایران جای شک است که امریکا چنین احمقی را بکند.
این احتمال هم هست که در این شرایط حساس و بحرانی در غرب و نزدیک شدن زمان انتخابات مجلس ایران،صهونیستها دست به این بازی تبلیغاتی و سیاسی خطرناک زده اند که دولت متدلی روی کار نیاید و دکه اسلام هراسی و ایران هراسی صهیونیستها بسته شود.در این صورت امید است که اقای خامنه ای در ایجاد اصلاحات مورد نظر خود و مردم معترض مصمم و قاطع باشند و صدای اعتراض مردم را در کشور خوب شنیده باشند.پاینده ایران-نابود باد دشمن ایران و ایرانی

در جواب کاربر مهمان اقای منصور --- ----- باید گفت اری دوست عزیز تنها راه باقمانده همان است که بر سر صدام رفت و دودمانش گم شد. متاسفانه این رزیم نادان تاکنون به هیچ.وجه به دنبال حفظ منافع ایران نبوده و همه گونه حرکات "کوودکانه" را را اکه شما گوشزد کرده اید از خودش نشان داده است. حالا به فرض اینکه اقای خامنه ای اعلام جهدا کند این خبر را به چه وسیله ب گوش پیروانش خواهد رسانید!؟ ایا در داخل چاه جمکران هم فرستده روادیویی و تلویزیونی دارند؟ اگر غربی ها حمله کنند به صورت گسترده و یک شبه و غافلگیران خواهد بود. هیچگونه لشکرکشی هم لازم نیست همان موشکهای تاماهاک که از زیردریایی ها منشاء میگیرند هم بیت رهبری و هم ایستگاههای ارتباطی و هم بقیه تشکیلات نظامی و غیره را هدف قرار خواهند داد. حالا اقای خامنه ای هرچه دلش خواست فتوا دهد البته اگر ار حمله به بیت رهبری جان سالم به در برند خیلی شانس اورده اند. در داخل کشور هم دیگر ان سالهای کذایی که جمعیت چندمیلیونی خواسته و ناخواسته به خیابان می امدند گذشته است. در راهپیمایی روز قدس پارسال هیچکس بیرون نیامد و عده کمی مزدور امدند و رفتند و کسی هم به انها وقعی نگذاشت.

اری دوست عزیز این اقای خامنه ای با درایت ولایی خودهمچون چوپان دروغگو انقدر گرگ-گرگ کرده که دیگر کسی دشمن تراشی هایش را نه میخواهد بشنود و نه میتواند باور کند. به زودی علی میماند و "حوزه اش" و حالا بایستی به تنهایی حوض را کول بگیرد و به سر چشمه رود و انرا پرگند و به دوش بگیرد و در بیت رهبری گذارد تا بتواند با ان بول و غایط را -با کمال تاسف- از خود و اعمالش بزداید. در همین یکی دو هفته اینده تکلیف سوریه ، تنها دوست باقی مانده ایران هم یکسره خواهد شد و دولت جدید حتی اگر رژیم بشار اسد هم باقی بماند دیگر دستپروده و یا دست رزیم ایران نخواهد بود.

اقای خامنه ای همان نقشه ای که برای مقام ریاست جمهوری کشور در سر دارد بر سر پست رهبری اش خواهد امد یعنی به کلی خاموش و تعطیل خواهد شد.

یادمان باشد که همین الان هم که فکر میکنیم سرمایه ها در دست چین است در واقع این سرمایه داران غربی هستند که به دلیل تولید ارزان به کشورهای نظیر چین و ویتنام و غیره رو اورده اند بنابراین چین هیچگاه نخواهد توانست "ابسار"
اقتصاد غرب را به دست بگیرد. در نوشته تان اقای خامنه ای را "اصلاح-طلب" و "مردم معترض" را جزء مردم خوانده اید در حالیکه نه اقا ی خامنه ای اصلاح طلب هستند ونه معرضی را داخل ادم حساب میکنند. ایشان چهاردستی به تخت و تاج بیت رهبری چسبیده اند و تا پایان عمر خودهم حاظر به انجام هیچگونه اصلاحات نخواهند بود.

هیچکس دلش نمیخواهد کشور ایران مورد هجوم خارجی ها قرار گیرد اما با این رزیم فاسد و اقتصاد بیمارش و مردم ستیزی روزمره اش و دشمن تراشی های همیشگی و اختلاسهای چندین و چند میلیاردی و و ---- دیگر هیچگونه مشروعیتی ندارد که مردم از ان دفاع کنند. متاسفانه روشنفکران ایران در حال حاضر انجنان مشغول مشروعیت زدایی و مقابله با رزیم اخوندی هستند که از برنامه ریزی برای یک حکومت عدل مدار و نوشتن یک قانون اساسی محکم و استوار برای حک.مت بعدی غافل مانده اند و امیدوارم همه بیدار شوند و فکری بکر در این زمینه هم بکنند.

در پایان، این حکومت روزهای اخرش را میگذراند و به هر صورت فروپاشیده خواهد شد حال چه به دست اسراییل و غرب و چه به دست خود مردم ایران و چه به دست هردوی اینها. دور و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. به گفته اقای صالحی مرگ یکبار و شیون هم یکبار.

خوب جرقه در انبار باروت ؛ اسراییل میداند که توان نظامی کافی برای این حمله را ندارد ؛ خوب دوحالت پیش خواهد امد یکی اینکه این یک بلوفپ است دو اینکه هدف اسراییل درگیر کردن ایالات متحده در این حمله است ؛ هماهنگ کردن اتلاف گرچه وقت گیر است اما تجربه نشان داده امکان پذیر است ؛ اما اسراییل باید این موانع را حل و فصل کند : ١- تقریبا سه دهه است که جمهوری اسلامی برای چنین روزی اماده میشود و در چنین موقعیتی از تمام ابزار ممکن برای مقابه استفاده میکند-٢- سوریه در یک در یک بحران سیاسی عمیق دست و پا میزند و یک جنگ با اسراییل تنها چیزی است که میتواند دولت سوریه را از این بحران داخلی نجات دهد -٣- اسراییل تهدید حزب ا.. لبنان را در شمال دارد که اغلب دست کم میگیرد -٤- غرب در یک بحران اقتصادی عمیق است و یک بحران نفتی مسایل را به شدت پیچیده میکند -٥- در صورت عدم موفقیت این حمله ریسک برای اسراییل خیلی افزایش خواهد یافت زیرا ایران تا امروز دشمن اسراییل نبوده . درمجموع حمله به ایران در شرایط فعلی ایده بدی است . شاید در زمان پرزیدنت بوش و در دور اول حکومت ا.ن حمله غرب به صورت یک اتلاف میتوانست نتیجه بخش باشد . فراموش نکنیم که مصر حتی میتواند در صورت حمله به ایران با این کشور اتلاف کند . در این صورت در گیری اسراییل در با چهار کشور منطقه خواهد بود .

متاسفانه حکومت فعلی ما و سیاست های ناکارمد کشور وضعیت ایران را به بحرانی ترین زمان در دهه های اخیر رسانده (اگر نگوییم در صده های اخیر) ... حکومت ما از داخل با ایجان نارضایتی اقشار مختلف ملت و از طرف دیگر با نابود کردن روابط بین المللی نشون داده که غیر از پول نفت و سرکوب و زور برای چنگ زدن به قدرت هیچ پایگاه دیگری ندارد. خیلی متاسفم از اینگه فکر میکنم حتی اعتقادات مذهبی هم در کنار سایر ویرانی ها به نابودی کشیده شده. آسمان ایران امروز خیلی سیاه و ابریه. خدا به داد ما برس.

اگر اسرائیل به تنهایی به ایران حمله کند دست به خودکشی زده است!
حمله ی نظامی به ایران می باید با اجماع جامعه بین المللی انجام پذیرد و البته باز هم از خطرات وحشتناک چنین اقدامی نخواهد کاست!
به تعبیری شاید حمله نظامی به ایران آغاز گر جنگ جهانی سوم شود!!

مطمئن باشید امریکا اگه یک لحظه احساس میکرد که توان مقابله نظامی با ایران رو داره سی سال خودش و دنیا رو معطل نمیکرد و اگه جنگی هم اتفاق بیفته مطمئا جنگ اخر برای اسرائیله :: امریکا یا اسرائیل از بمب اتم ایران نمی ترسند اونا میخوان زیر پرچمشون باشیم و بمب اتم هم بهانه ست واگرنه هند و پاکستان و کره شمالی وخیلی کشورهای دیگه بمب اتم دارند چرا اونا رو تحریم نمیکنن یا تهدید به حمله نظامی :: جوابش مشخصه چون اونا میدونن تنها کشوری که قدرت نظامی و مردمی داره و روز به روز هم بیشتر میشه ایرانه و کسی دیگه ای جز ایران توی دنیا جرات مخالفت با اونا رو نداره :: ما تا اخر پای اسلام و کشو امام زمان وایستادیم :: البته مشکلات اقتصادی و اختلاس داریم که خودمون باید حلش کنیم نه با جنجال و اغتشاش مردم رو تحریک کنیم

هم آخوندها زرو میگویند هم غربی ها شما ببینید غربیها اگر باصدام بد بودند چرا انتقام آن را از ملت عراق گرفتند واگر با قذافی مخالف بودند که نبودند سالهای سال طول میکشد تا لیبی وضع عادی پیدا کند رژیمهای مذهبی امتحان خود را در تاریخ وعصر معاصر در ایران وافغانستان پس داده اند.گر چه آخوندها بدترین بلائی هستند که در حال حاضر برملت ما نازل گردیده اند ولی غربیها چیزی باقی نمی گذارند که در مورد ان به بحث بپردازیم اگر غربیها بیایند دمکراسی وحقوق انسان موضوعیت خود را از دست خواهد داد وکشور ما چهره ای زشت به خود خواهد گرفت و کسی به ایرانی بودن خود افتخاری نخواهد داشت وهرکس هر آنچه دارد از دست خواهد داد.

هم آخوندها زرو میگویند هم غربی ها شما ببینید غربیها اگر باصدام بد بودند چرا انتقام آن را از ملت عراق گرفتند واگر با قذافی مخالف بودند که نبودند سالهای سال طول میکشد تا لیبی وضع عادی پیدا کند رژیمهای مذهبی امتحان خود را در تاریخ وعصر معاصر در ایران وافغانستان پس داده اند.گر چه آخوندها بدترین بلائی هستند که در حال حاضر برملت ما نازل گردیده اند ولی غربیها چیزی باقی نمی گذارند که در مورد ان به بحث بپردازیم اگر غربیها بیایند دمکراسی وحقوق انسان موضوعیت خود را از دست خواهد داد وکشور ما چهره ای زشت به خود خواهد گرفت و کسی به ایرانی بودن خود افتخاری نخواهد داشت وهرکس هر آنچه دارد از دست خواهد داد.

کاربر میهمانی که مرا خطاب قرار داده اید:هموطن گرامی اگر منو شما یک دغدغه داریم و ان نجات ایران از شر جنکی خانمان سوز به سرکردگی امپریالیزم امریکاست،اقای خامنه ای حد اقل ٤ دغدغه دارند.١ - نجات کشور ٢- نجات تنها دولت اسلامی شیعی ٣-نجات جان خویش و خانواده و آبرویش ٤- عدم شکست جنبش اسلامی درمنطقه -دوست گرامی هرگز گمان نکنید که اقای خامنه ای از من و شما کم فکر تر است،حتی مطمئن باشید که در مسایل سیاسی بشتر از ما هم می فهمد.اینکه ایشان همه چیز را نمی داند را خود بارها اعتراف کرده است.زیر نظر و در زمان ریاست و رهبری ایشان هم اعدام و برخی تخلفات دگر صورت گرفته است.لذا این هم بر ایشان و مردم پوشیده نیست.اصلا گمان نکنید که ایشان در جماران لم داده اند و تسبیح میزنند.حکم جهاد هم در ایران نیاز به ماهواره و رادیو تلویزیون ندارد.یک اعلامیه و یا اطلاعیه رسمی ایشان در یکی از نماز جمعه ها و یا حضور ایشان در نماز جمعه کافیست که حتی در مرکز فرماندهی دشمن مسمانان ،واشنگتن و تل آویو، ان فرمان به خوبی و با صدای رسا شنیده شود.ضمنا غرب جز تخریب از راه هوا کاری دیگری نمی تواند بکند و شما خواهشأ خواب ریاست و وکالت را فعلا نبینید و لطف کنید کمی انرا به تاخیر بیاندازید.مسئولین روسیه و چین باید خیلی احمق باشند که ج.ا.ا. را به عنوان یک فرصت بسیار خوب از دست بدهند.متحدی که جاده اتوبان سیاسی را برای آنان به طرف کشورهای اسلامی کاملا هموار و پاک کرده است.امریکا و صهیونیست ها با تخریب تاسیسات ایران اگر یک امتیاز موقت بدست می اورند،مطمئنا امتیازات سیاسی زیادی را از دست خواهند داد و در میان مردم جهان و مخصوصا مسلمانان منفور تر خواهند شد.همچنین بعد از جنگی که امریکا و یا دولت نژاد پرست صهیونیستی اغاز کرده،کسی قادر به اعتراض به جهادگران مسلمان نیست و مطمئن باشید.با دو گروه جهادی شیعه و سنی روبرو خواهند شد.امریکا یک روز تخریب میکند ولی تروریزم همه روزه علاوه بر تخریب ایجاد رعب و وحشت نموده و زندگی را در غرب مختل میکند.نگاهی به انفجار قطا مادرید،و اعمال انتحاری در پاکستان و عراق و افغانستان و غیره خواب هر ادم سیاسی عاقلی را به کابوس تبدیل میکند.لذا بهتر است در فکر ارام کردن اوضاع و جلوگیری از جنگ طلبی صهیونیستها باشیم و در جبهه ایران با استعمار و استکبار هم سنگر شویم.پایند ایران و نابود باد دشن ایران و ایرانی

اسرائیل به ایران حمله کنه...؟؟؟/
این جنگ 2 روزه تمام می شه......
اسرائیل پودر می شه......

این آقای منزور پیر خماراتی که بازم اسمش رو به عنگلیسی نوشته حقوق و شرعیات و شطحیاتش رو از امام زمان و خود امام رهبر زرافه میگره بنا بر این اگر امام الله خان خامنه حکم جهاد بدهد ایشان در هفت سوراخ غایم می شود و دست مبرد به قمه و ... به همه. اما من امیدوارم روزی برسد که من خود در آرایشگاه پدرم باشم، چون مادر و پدر من هر دو در تهران آرایشگاه دارند، هر کدامشون پهلو به پهلوی هم تو جنوب شهر تهران. آره داشتم می گفتم امیدوارم روزی برسه که امام رهبر فرزانه بیاید توی آرایشگاه پدرمن و پدر من با ملات جوهر گدم ریش آقا رو بتراشه و بفرستدش پیش مامانم تا یه بندی بصورت آقا بیندازه و سرخاب و سفیدابی سر لپ آقا بندازه تا آقا یاد زمانهای قدم و لپ گلیش بیفته و بعدم با مینیجوب یا مینی ژوپ بزنه بیرون و از درز در رد بشه و وارد مرز ترکیه و از اونجا بره به ولایات فرنگ!! حالا چرا آرزوی من اینه؟؟؟ براینی که امام راهبر فرزانه بت،نه فرار کنه، چرا اگه نه پسر عموی من که خودش بسیجیه و همشم سنگ آقا رو تو سینه میزنه به من گفت که برای اینی که آمریکاییها تو دهش رهبری چراغ قوه فرو نکنن و آقا رو صدام کشش نکنن، من خودم قبلش ترتیب آقا رو میدم تا بروز صدام نیفته. بهش گفتم خره تو نون آقا امام زمونو میخوری حالا به نایبش چنین بد و بیراه میگی ، گفت خر خودتی اگه آقا منزور پیر خماراتیم باشه همین کارو میکنه با آقا میکه. گفتم منو ببین که اینو نگاه کن، پس خدا کنه آقا بیاد پیش بابا و مامان من تا آقا از دست این دینبازی و نظربازی و بچه بازی راحت بشه بره پیش عمو سام سان ببینه، آخه ناسلامتی ایشون جای نشین کوروش بزرگ پادشاه هخامنشیه، اصلا هخا سازی کار خود امام راهبر فرزانس. نه اما منزور ؟؟ ولی عجب رویی داری تو، واقع که ده مرده بسیجی!

این آقای mansour piry khanghah نوشته مرگ بر دشمن ایران، ایران در تمامی تاریخ خودش دشمنی بزرگتر از روحانیت شیعه و اسلامیون ندیده و نخواهد دید. این رجز خوانی های احمقانه این خراباتی هم خیلی خوب است، ایکاش بیشتر واقعیات ذهنیش را بر ملا کند. از زمانی که اسلام وارد ایرامن شده ایران یک روز خوش بخود ندیده است. دشمنی بزرگتر از تشیع و اسلام ما و ایران ما ندارد. مرگ بر دشمن ایران.

مشکل برخی‌ از دوستان این است که دشمنی با آمریکا و اسرائیل را بخش جداناشدنی و قسمتی از هویت ایرانیان تصور میکنند و تنها سوالی که برایشان باقی‌ می‌ماند نحوه مدیریت این دشمنیست. ولی‌ واقعیت اینست که نه هیچ دلیلی برای دشمنی ما با اسرائیل وجود دارد نه با آمریکا که به خاطرش بخواهیم این همه هزینه بدهیم. این همه کشور در دنیا هستند که دارند مثل آدم زندگی‌ میکنند، آمریکا نه پرچمشان را پایین کشیده، نه دارد از آنها سواری میگیرد و نه به زنانشان تجاوز میکند. به خاطر رفاهی‌ که دارند هم عرق ملی شهروندانشان بیشتر است و هم امنیت داخلیشان بیشتر. هم با ثبات ترند و با یک مقاله امنیتشان به خطر نمی‌‌افتد و هم با دیگر کشور‌ها روابط سالم تری دارند. فقط ما ایرانی‌ها هستیم که فکر می‌کنیم تافته جدا بافته هستیم و همه دنیا دندان تیز کرده اند که ما را تصرف کنند.

جناب خانقاه، التبه ایشان در خیابان پاستور هستند نه جماران و شما هم در خارج از کشور عجب ماله ای بدست گرفته ویا بدستتان داده اند و از تمام آن اعمالی که شنیدن یکی از آنها مو بر بدن راست میکند به عنوان "برخی تخلفات" نام میبرید.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما