خانه | خبر | اخبارایران

یک اعدام و چهار قطع دست در اصفهان

یکشنبه, 1390-07-17 17:58
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

حکم اعدام یک مرد ۶۷ ساله و قطع دست چهار مرد دیگر، روز گذشته، شنبه ۱۶ مهر ماه جاری در اصفهان اجرا شد.

 
به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا) محمدرضا حبیبی، دادستان عمومی و انقلاب اصفهان اتهام افرادی که دست آن‌ها قطع شده را سرقت اعلام کرد و گفت که مرد اعدام شده متهم به تجاوز به بیش از ۳۷ زن بود.
 
به گفته وی یکی از این متهمان در شهر بادورد استان اصفهان اقدام به بیش از ۱۰۰ فقره سرقت احشام کرده بود، متهم دوم در شهرهای تیران و کرون با بیش از ۱۰ مورد سابقه کیفری، سرقت احشام را نیز در پرونده خود داشت.
 
سومین فرد قطع دست شده، مبادرت به ۳۰ فقره سرقت کرده بود که یکی از این سرقت‌ها همراه با "آزار" بوده است و فرد چهارم به دلیل انجام ۱۰۰ فقره سرقت از منزل به قطع دست محکوم شده است. بنا به این گزارش افراد قطع دست شده به حبس و شلاق نیز محکوم شده‌اند.
 
هفتم مهر ماه جاری نیز دو مرد در زندان زابل به پای چوبه دار رفتند
 
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان می‌گوید که فرد اعدام شده، پنج‌سال قبل دستگیر شده‌بود و در منزل مسکونی خود با نصب دوربین مدار بسته از تجاوز به زنان فیلم می‌گرفته است.
 
هفتم مهر ماه جاری نیز دو مرد در زندان زابل به پای چوبه دار رفتند.
 
به گزارش واحد مرکزی خبر دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل اتهام این سه زندانی را حمل ۶۹ کیلو و ۵۰۰ کیلوگرم هروئین اعلام کرده است. فرد سومی که قرار بود به همین اتهام اعدام شود، شب قبل از اجرای حکم دچار سکته قلبی شد و حکم اعدام وی به تعویق افتاد.
 
به گزارش سازمان عفو بین‌الملل ایران پس از چین، بیشترین اعدام‌های سال ۲۰۱۰ میلادی را به خود اختصاص داده است. این سازمان مدافع حقوق بشر در ژانویه ۲۰۱۱ خبر داد که در سال جدید میلادی هر هفته به طور میانگین ۲۰ نفر در ایران اعدام شده‌اند.

 

Share this
Share/Save/Bookmark

پس چرا دست برادران دزد ميلياردی قطع نميکنند....!!!

با سلام،

این اعدام ها نه تنها هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد بلکه هر روز از مشروعیت رژیم هم می کاهد. نه میتوان حرفها و اتهامات وارده را تبیین و تصحیح کرد و نه میتوان باور کرد که این اعدامها واقعا به دلیل های ذکر شده باشد. اگر اعدام کردن و نابود کردن متجاوز توانسته بود از وقوع جنایات جلوگیری کند که می بایستی پس از چندتای اولی میزانش به صفر رسیده باشد. در حالیکه میزان اعدام هر روز بالاتر و بالاتر رفته است. نکته دیگر اینکه این اعدام ها حکایت از پارانویا و ترس رزیم دارد که از سایه خودش هم میترسد.

دزدان میلیاردی و وطن فروشان چطور؟

واقعا خوانده اینگونه خبرها درد اور هست باید به کجا رفت و از کجا پرسید کدام قانونئ در قرن 21 قطع کردن دست اعدام کردن شلاق زدن این قانون الان فقط یک جنایت به حساب مئ اید نه یک مجازات قانونئ که دادگاه حکوم صادر کنه و به اجرا در بیاد باید به براداران لاریجانئ مدال دیکتاتور ترین مردان دنیا داده بشه

قابل توجه سارقان عزیز اولا چشم این چهار نفر کور میخواستند آفتابه دزدی نکننددر ثانی سارقان عزیز در آینده حواستان باشد تا دزددی هایتان میلیاردی باشد تا اگر خدای نکرده اسمتان لو رفت شما را به جای قطع دست به ماموریت بفرستند و راه فرار شما باز باشد

نشان دیگری از بربریت!
راستی‌ یک اختلاس ۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومانی کافی‌ نیست که بخوان دست خودشون هم (این چپاولگرن قرن) قطع کنن!!!

چرا دست دزدهای دولتی 3000000000000 را قطع نمی کنن همه ما در ایران شهروند هستیم وباهم برابر کسی حق برتری بردیگری بخاطر پست ومقام نداره باید گردن اونا زده بشه تمام دزدان که از بیت المال ملت ایران میدزدند نه چندتا دزد که از بی پولی و بدبختی وفلاکت دست به این کار می زنن

امام زمان خودش بر تمامی این سرقتها و این تجاوزات و بعد هم بر تمامی قطع دستها و قطع پاها و اعدامها و سنگسارها و کشتارها و قتل ها نظارت داشته است، ایشان خودش نه اینکه امام زمان و امام زمین است بنا بر این همه جا حضور دارد حتا در خلوت تجاوز و سرقت و قطع دست و شلاق و خلاصه ایشان نه اینکه خودش در چاه زندگی می کند به هر سوراخ با هر بعد و ابعادی کی تواند برود و اصلا واجب شخصی ایشان است که برود و ناظر عینی باشد.
عجل علی زوهورک یا حجت ابنی حسن
از اصفهان

بزرگترین سارق و متجاوز جهان در بیت رهبری رهبری می کند، ایشان نه تنها خودش سارق است بلکه فتوا دهنده ی سرقت هم هست، اینهمه بازاری و بساز و بفروش و برج ساز ، صادرات و واردات کن همه همدست و همکاسه و هم دود رهبرند، رهبری خودش هم متجاوز است و تجاوزگر و هم فتوا ی این کارها را می دهد، روحانیون همگیشان بجز یکی یا دو تا استثنا در تمامی این سرقت ها و دزدیها و تجاوزها شریکند. حالا دو تا نان دزد را که برای امرار معاش دزدی می کنند و از فرزندان خود اما امتند حتا از نظر بیولوژیکی هم فرزندان خود حجت ابن الحسنند، حالا آمدند دو تا بیچاره را دست می برند، معلوم نیست چرا این جنوب شهریها و این فقرا نمی روند یخه ی این شمال شهریها را که بیشترشان رفاقی ساق بزرند را بگیرند و یک انقلاب عظیم بر پا کنند، معلون نیست چپی های ایران چه کاره اند، اینان از قدیم تا حالا همین یکی به میخ زده اند و یکی به نعل مبادا که اسلام ترک بردارد و آن محتوای متعفن ناگهان بیرون ریزد و آن انقلابی بشود که آنها آرزویش را نمی کردند. آری سارقین برمنبر و بر قدرت و در مهرابند. این است پایان چشن عروسی اسلام و توده و کمونیست ایرانی.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما