خانه | خبر | اخبارایران

ذوالنور:‌ سپاه پاسداران با جريان انحرافی قاطعانه برخورد می‌کند

سه شنبه, 1390-03-17 06:20
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور، جانشين نماينده ولی‌فقيه در سپاه پاسداران گفته است سپاه با جريان انحرافی که توسط اسفنديار رحيم‌مشايی «رهبری و هدايت» می‌شود، «قاطعانه» برخورد می‌کند.

 

ذوالنور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران افزوده: «جريان انحرافی درصدد ضربه‌زدن به نظام جمهوری اسلامی ايران از طريق امکانات خود نظام است.»

مجتبی ذوالنور در حالی از اقدام «قاطعانه» سپاه پاسداران عليه مشايی سخن گفته که چند روز پيش آيت‌الله عبدالنبی نمازی، عضو مجلس خبرگان رهبری گفته بود محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه در ديداری با آيت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی خواهان بازداشت اسفنديار رحيم مشايی، رئيس دفتر رئيس‌جمهور ايران شده است.

سپاه يک روز بعد اين اظهارات آيت‌الله نمازی را «تکذيب» کرد اما اين عضو مجلس خبرگان به شدت از سپاه به دليل اينکه وی را «دروغگو» ناميده انتقاد کرد و هشدار داد سپاه پاسداران در جايگاهی نيست که يک «فقيه» را «دروغگو» بخواند.

ذوالنور:‌ هر يک از دو طيف «فتنه‌گران و جريان انحرافی» با استراتژی جديد در حال «ضربه‌زدن» به نظام بوده تا حرکت اصلی نظام را متوقف کنند

آيت‌الله نمازی همچنين گفت شکايتش را از سپاه، نزد آيت‌الله خامنه‌ای مطرح می‌کند.

مجتبی ذوالنور در ادامه گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران گفته است چون «رسالت» سپاه بر اساس قانون اساسی، حفاظت از انقلاب است، اگر «جريان انحرافی» بخواهد «براندازی» کند با برخورد سپاه روبرو می‌شود.

وی افزود هر يک از دو طيف «فتنه‌گران و جريان انحرافی» با استراتژی جديد در حال «ضربه‌زدن» به نظام بوده تا حرکت اصلی نظام را متوقف کنند.

جريان انحرافی توصيفی است که اصولگرايان منتقد دولت درباره اسفنديار رحيم مشايی، رئيس دفتر رئيس‌جمهوری ايران و نزديکان وی به کار می‌برند. فتنه‌گران نيز اصطلاحی است که حاميان حکومت ايران درباره ميرحسين موسوی و مهدی کروبی دو تن از رهبران مخالفان و همچنين معترضان به نتيجه انتخابات بحث‌برانگيز رياست‌جمهوری سال ۱۳۸۸ استفاده می‌کنند.

پس از ماجرای برکناری حيدر مصلحی از وزارت اطلاعات و مخالفت آيت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ايران با آن، حملات عليه مشايی و آنچه که «جريان انحرافی» خوانده می‌شود، شدت گرفته است.

در دو ماه گذشته چندين نفر از نزديکان مشايی بازداشت شده‌اند و شماری از چهره‌های اصولگرا نيز خواهان بازداشت مشايی شده‌اند.

شامگاه جمعه ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ نيز در جريان سخنرانی محمود احمدی‌نژاد در آرامگاه آيت‌الله خمينی، رهبر فقيد جمهوری اسلامی، شماری از حاضران شعار «مرگ بر مشايی و مشايی حيا کن، احمدی رو رها کن» سر دادند.

 

با اين حال با افزايش موج انتقادها عليه مشايی، محمود احمدی‌نژاد حاضر نشده است وی را برکنار کند.

 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

آقای ذوالنور
اول این که، نمی دانم این را میدانید که ذوالنور لقب عثمان بن عفان خلیفه سوم بوده یا نه؟ عثمان چون دوتا از دختران پیامبر را به زنی گرفته بود ذوالنور لقب یافت.
دوم این که این جریانهای انحرافی در این حکومت تمامی ندارد. از فردای انقلاب که یادم هست آن زمان کمونیستها را منافق خواندید و بعد مجاهدین را و عده ای را لیبرال و .... تا امروز همچنان جریانهای انحرافی پدید می آید و پایان ندارند. حالا این جریانهای انحرافی شتاب هم یافته اند. یعنی یک جریان حزب الهی که ولی امر خودخوانده مسلمین جهان با بصیرتی که دارند، برای برسرکار آوردن و برسرکار نگه داشتنش آن همه کشتار و سرکوب و شکنجه و اعدام و تجاوز و از کیسه ملت آن همه هزینه کردند، به همین زودی و سادگی شد جریان انحرافی، آن هم خطرناکترین جریان انحرافی تاریخ اسلام و تشیع!
خودتان را خسته نکنید، تا این حکومت هست ازاین جریانهای انحرافی با انواع نامها تمامی نخواهد داشت. فردا را چه دیدی؟ همین آقایان مصباح و شیخ محمد یزدی و احمد خاتمی و علم الهدا و دیگران ممکن است فردا بشوند یک جریان انحرافی با نامی دیگر. کی فکرش را میکرد که آقای رفسنجانی، کروبی، میرحسین موسوی و ... و این دست آخر مشائی و احمدی نژاد منحرف و عامل استکبار و رژیم صهیونیستی شوند؟
آن سال که آقای خمینی بخاطر سخنرانی اقای خامنه ای در باره ولایت فقیه به ایشان تندی کردند یادتان هست؟ در آن زمان با امثال آقای امامی کاشانی هم برخورد شد و آنها را ضد ولایت فقیه خواندند و پس ازآن دیگر ایشان را تا زمان رهبری جدید آیت الله نمیگفتند و در نماز جمعه شرکت نمی دادند. حالا باشید تا ببینیم. نیشاپور - پیام

آقای حاج آقا ذوالنور! یعنی شما می فرمایید رهبر مسلمین جهان بصیرت نداشت که دستور آن همه خونریزی و سرکوب و تجاوز و ... داد تا این جریان سرکار بیاید؟ بگفته آیت الله مشکینی رئیس مجلس خبرگان( با آن چهره نورانی ) این مجلس و دولت با تایید امام زمان سرکار آمدند! آن وقت چه جوری بهمین زودی به جریانی منحرف با این حجم و اندازه شد؟ پس این چه رهبری است؟ از کجا فردا معلوم که شما هم منحرف نباشید؟ یا زبانم لال خود ولی امر مسلمین جهان یک جورهایی منحرف نباشند؟ من که تقصیری ندارم. خودشان گفتند افکار آقای احمدی نژاد به من نزدیک است! آدم باید یک کمی فکر کند، آدم باید بصیرت داشته باشد! فردا نگویید نگفتی ها ! شهروند درجه سه، از شهر تهران، پایمنبر جمهوری اسلامی

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما