خانه | خبر | اخبارایران

«حمله ارتش عراق به قرارگاه اشرف مجاهدين خلق ۲۸ کشته به جا گذاشت»

جمعه, 1390-01-19 14:02
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

بامداد امروز نيروهای عراقی با گردان‌های زرهی به قرارگاه اشرف متعلق به مجاهدين خلق در اين کشور يورش بردند. به گفته مجاهدين خلق در اين حمله ۲۸ نفر کشته و صدها نفر زخمی شده‌اند.

دبيرخانه شورای ملی مقاومت طی اطلاعيه‌ای خبر داد که اين يورش ساعت چهار و ۴۵ دقيقه بامداد به وقت عراق، توسط گردان‌های زرهی، تکاور، پياده، پياده مکانيزه، مهندسی و گردان‌های واکنش سريع و ضدشورش آغاز گرديد.

اين اطلاعيه می‌افزايد دست‌کم ۲۵۰۰ تن از نيروهای ارتش عراق در اين حمله شرکت داشتند و فرمانده آن سپهبد غيدان فرمانده نيروی زمينی عراق بود.

شبکه تلويزيونی الحره ساعت هشت و ۴۰ دقيقه امروز اعلام کرد که مريم رجوی، از رهبران مجاهدين خلق و شورای ملی مقاومت، از نيروهای آمريکايی خواسته است تا برای جلوگيری از تهاجم به قرارگاه اشرف «دخالت فوری» کنند.

يکی از ساکنان قرارگاه اشرف به آسوشيتدپرس گفته است شش نفر از ۲۸ ايرانی کشته شده زن بودند و دست‌کم ۳۲۵ نفر نيز زخمی شده‌اند

 

آسوشيتدپرس در گزارش خود در اين‌باره، با اشاره به مذاکرات پيشين جمهوری اسلامی ايران با دولت نوری المالکی، نخست‌وزير عراق بر سر حضور نيروهای سازمان مجاهدين خلق ايران در خاک عراق و درخواست اخراج آنان از اين کشور، نوشته است که نيروهای ارتش عراق از مناطق مختلف موفق به ورود به اين قرارگاه شده‌اند.

يکی از مسئولان بيمارستان بعقوبه، پايتخت منطقه دياله در شمال عراق به آسوشيتدپرس گفته است سه نفر کشته و ۱۳ نفر زخمی به اين بيمارستان منتقل شده‌اند. وی که از دادن اطلاعات واهمه داشت همچنين از زخمی شدن پنج سرباز عراقی خبر داد.

سپهبد علی غيدان امروز در يک گفت‌وگوی رسانه‌ای گفت دستور حمله نظامی را زمانی صادر کرده که ايرانيان تبعيدی در اين قرارگاه به پرتاب سنگ و انداختن خود جلوی خودروهای نظامی مبادرت ورزيدند.

وی افزود شورش پس از آن شروع شد که نيروهای نظامی جابه‌جايی نيروهای مستقر در اين نزديکی را آغاز کردند.

علی غيدان و علی الدباغ، سخنگوی دولت عراق هرگونه تلفاتی را در اين عمليات تکذيب کردند و گفتند پس از چند ساعت اوضاع آرام شد.

علی الدباغ گفت: «نزديک به صد عضو سازمان مجاهدين خلق ايران به نيروهای امنيتی و نظامی ما حمله کردند.» وی افزود: «نيروهای ما از اسلحه‌های خود استفاده نکردند. اوضاع هم‌اکنون آرام است و نيروهای ما در حال نقل‌وانتقال در داخل و خارج اين قرارگاه هستند.»

سخنگوی دولت عراق گفت: «دولت عراق نسبت به نقض قوانين اين کشور در داخل خاک آن هشدار می‌دهد.»

سازمان مجاهدين خلق تصاوير و فيلم‌های تکان‌دهنده‌ای از حمله نيروهای ارتش عراق به قرارگاه اشرف منتشر کرده است.

شهريار کيا، يکی از ساکنان قرارگاه اشرف به آسوشيتدپرس گفته است شش نفر از ۲۸ ايرانی کشته شده زن بودند و دست‌کم ۳۲۵ نفر نيز زخمی شده‌اند.

اين نخستين بار نيست که قرارگاه اشرف مجاهدين خلق مورد حمله نيروهای عراقی قرار می‌گيرد. در روزهای ۲۸ و ۲۹ ژوئيه ۲۰۰۹ نيز اين قرارگاه مورد حملات نيروهای نظامی عراق قرار گرفت که برخی منابع خبری از کشته شدن ۱۱ نفر و زخمی شدن ۵۰۰ نفر از ساکنان آن خبر دادند.

قرارگاه اشرف، پايگاه نظامی سازمان مجاهدين خلق ايران است که در فاصله ۱۰۰ کيلومتری بغداد و ۸۰ کيلومتری مرز ايران در شرق عراق قرار دارد.

اين قرارگاه در سال ۱۳۶۵ خورشيدی، و پس از انتقال نيروهای اصلی سازمان مجاهدين خلق به عراق بنياد گذاشته شد.
 

برای ديدن يکی از فيلم‌هايی که مجاهدين خلق در مورد حملات امروز منتشر کرده‌اند، اين‌جا را کليک کنيد

 

Share this
Share/Save/Bookmark

نوری المالکی نوکر جيره خوار خليفه سيد عليبار ديگر دستش را بخون جوانان ايرانی پناهنده آلوده کرد. آيا هدف آمريکا جايگزينی ديکتاتور صدام ، با يک ديکتاتور اسلامی بود؟

چرا جان ایرانی این روزها ارزانترین کالا ست برای ستاندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حمله ی جنون آمیز ضد انسانی و فاشیستی نیروهای عراقی که قطعا با آمریت جمهوری اسلامی به افراد بی دفاع کمپ اشرف - که سراپای هر انسانی را به درد می آورد - صورت گرفته است از اینرو جنایت علیه بشریت و یک جنایت جنگی ست و امیدواریم با پیگیری سازمانهای حقوق بشر آمران و مجریان آن هز چه سریعتر محاکمه و مجازات شوند .
قطعا این حمله ی جنون آمیز از سوی ایران برنامه ریزی شده است تا سازمان مجاهدین را در یک اقدام واکنشی مجبور به عکس العمل متقابل نمایند تا زمینه های سرکوبی جنبش اعتراضی رو به تزاید مردم ایران را فراهم نمایند و به همین دلیل امیدوارم این سازمان نیز با درایت کافی و پیگیری موضوع از طزیق مجامع بین المللی حقوق بشر از واکنش متقابل مسلحانه دوری نماید .

تمامی این مزدوران وطن فروش باید نابود شوند، و هیچ ایرانی با غیرتی از کشته شدن ۲۸ مزدور اجنوی ناراحت نمیشود.
هنوز ایران و ایرانی عملیات مرصاد و کشتن چند هزار جوان ایرانی بدست این مزدوران را فراموش نکرده است.

این خمینی جنایتکار دجال بود که جوانان ایران را درجنگ ضد وطنی به تنور جنگ داد و شربت خوراندشان و دست آخر هم زهر جام را کوفت کردو به درک رفت.....

امروز روز حال کردن خامنه ای ملعون است. برادر من بدست مجاهدین خلق ترور شد ولی من از این حرکت عراقی ها خیلی عصبانیم. اگر قرار اینان مجازات بشوند باید در دادگاه صالحه بدست خود ایرانی ها محاکمه شوند نه بدست عراقی ها که 8 سال جنایت کردند به خا و خون کشیده شوند. کجاست وجدان بیدار جمهوری اسلامی که وقتی خون از دماغ یک فلستینی میاد غوغا میکند ولی از کشته شدن هموطنان گیرم گناهکار لذت میبرد.

مردم ایران جنایات منافقین در همدستی با صدام در جنگ عراق با ایران را فراموش نکرده اند. هنوز فراموش نکردیم خون برادران ما را ،که بدست این مزدوران بر روی تخت بیمارستان تکه تکه شدند.
منافق ایرانی نیست. اگر بود با صدام بر علیه ایران نمیجنگید.

صحت تصاویر منتشره از طرف مجاهدین خلق آیا تایید شده؟ به خاطر این که این تصاویر حتی با ادعاهای خودشان مبنی بر تعداد زخمی ها متناقض است؟!

سلام
شكنجه گر و تير خلاص زني كه بعنوان كاربر مهمان در تاريخ جمعه از شهادت 28جوان برومند ايران عزيزمان بعنوان مزدور اجنوي (آنقدر بي سواد است و فقط كارش كشتار است كه حتي سواد نوشتن كلمه اجنبي را ندارد) ياد كرده، بهتره بره زير عباي ولي فقيه و اينطوري خودش رو قاطي موضوعاتي كه حاليش نيست مثل حقوق بشر و مبارزه با سركوب و ... نكنه. انشاالله كه ولي فقيه ارتجاع هم به ديكتاتورهايي كه انگشت كوچيكه او هم نبودند مثل بن علي و مبارك بزودي خواهد پيوست و اين ننگ تاريخي كه حكومت يك مشت آخوند جنايتكار به ميهن اسيرمان بوده براي هميشه از پيشاني ايران پاك خواهد شد.

28 مزدور اجنبی نه اجنوی اولا .دوم شکر ایزد که هستند هنوز انسانهایی که در مرگ هموطن یا انسانی هرچند گناه کار هلهله و شادی سر ندهند

اینها در زمانی که ایران زیر بمب های صدام می سوخت ، کدام گوری بودند؟
به واسطه همکاری مسعود رجوی و صدام خبیث ، هزاران نفر از جوانان این ممکلکت به شهادت رسیدند

اول از همه بگویم که خدا لعنت کند خمینی و جد و آبادش را و خدا لعنت کند روحانیت شیعه را و خدا نابود کند البته بدست ما ملت این کثافات مقدسه را. این را نوشتم تا برادران آدمکش مجاهد نگویند که من مزدور رژیمم. و حالا اما مجاهدین ضد خلق رفتند و دربان اتاق خواب صدام حسین و خصوصا نگهبان اتاق خواب عسی و قصی پسران دخترباز صدام شدند وقتی که آنها با دختران موبور اروپایی همخوابی می کردند، و البته بین آنها مثل بین پاسداران و بسیجیان یک با شرف پیدا نشد تا کار فرماندهان بیشرفشان را بسازد تا کارشان به اینجا و امروز نکشد. آری مجاهدین رفتند و اضافه بر دربانی و مستخدمی صدام و اتاق خواب های آنها آدرس خواهر و مادر مارا هم دادند به صدامیان تا آنها بیایند و با خواهر و مادر ما آنان کنند که مریم ماه تابان و مسعود رجوی امامان نوین شیعه فتوایش را داده بودند. اما مجاهدین از این هم پیشتر رفتند آنها آدرس خواهر و مادر خودشان را هم دادند به صدامیان تا بیایند و خانه و کاشانه شان را با بمب نابود کنند. و ای وای که باز هم یک مرد در میانشان پیدا نشد. آری آنچه را مجاهدین امروز باید تحمل کنند و بدبختانه حتا در آن بمیرند مکافات عمل خودشان است. البته آنها چه بخواهند و چه نخواهند فرزندان واقعی خمینی و خامنه ای و روحانیت شنیع ایرانند. آنها فرزندان عدالت علیند، اگر به آن خانم نامحترمی که برای غرب جاسوسی می کند و لباس و لچکش نگاه کنید سیمای نورانی فاطمه ی زهرا و زینب کبرای را هم در چهره اش می بینید. ولی بازهم مرگ بر حکومت جمهوری اسلامی را فراموش نکنید اینها خارهای باغ این باغبانند.

خامنه ای در وحشت از شعه ور شدن مجدد قیام ملت به کشتار این افراد بی دفاع بر خاست. سازمان ملل و آمریکا باید حفاظت این مخالفان اصلی و جدی و مقاوم جمهوری اسلامی را بعهده بگیرندو تاکنون 32 نفر کشته و 300 نفر زخمی شده اند. اوباما با سکوتش این جنایت را همراهی می کند و روزی پشیمان خواهد شد.

متاسفانه مشکل ما اینه که اول منافق را نمیشناسیم دوم زود تصمیم میگیریم

اعضاء و کلا سازمان مجاهدین خلق منافقند ولی ما همه انسانیم و از کشته شدن انسانها خوشحال نمیشیم پس این حسی که ایران برای نابودی اونا برنامه ریخته رو که مرتبا از طریق bbc پخش میشه و تحلیلای خودشونو نباید جدی بگیریم و به خدا همش تبلیغت سیاسیه خودشونه اونا تو یه منطقه ممنوعه با یه سری قوانین ناجوانمردانه از طرف سردمدارای خودشون مواجه هستند و هر از چند گاهی با اشوب هایی که میشه دولت عراق هم واکنش نشون میده اصلا ربطی به ایران نداره

مجاهدین خودش بخت خودشان را بد کردند، خودشان با دست خودشان انتحار کردند، حالا هم دستبردار نیستند، این رسم مشرق زمین ماست که تا نابودی آخرین نفر می ایستیم. اینها همه اش امام حسینی ست، امام حسینی که مظهر مرگ و قتل و کشتار است. شما را بخدا نگاه کنید چگ.نه ملایان بیشرف ضد ارزش را به عنوان ارزش در خون ما کرده اند، امام حسین را نگاه کنید اول تا توانسته و تا رکاب اسبش را بگیرد آدم کشته، بعد خودش و تمامی افرادش کشته شده شده اند، حتا یک نفر هم فرار مکرده. و این یعنی بن بست صد در صد. یعنی بن بست تمام و کامل عیار. حالا نگاه کنید به جنگ ایران و عراق و بیاد بیاوردید رفت و آمدهای خاویر دوکوایار را با یاسر عرفات را و دیگران را و صهیونیست نامیدن آنها توسط تمامی همین اصلاحطلبان امروزی، و بعد سر کشید جام زهر را توسط خمینی در حالی که ما سربازان در جبه ها با پای برهنه فرار می کردیم و رفسنجانی جانی دروغگو از فتوحات ما می گفت و ما در سنگر ها می گریستیم و بعد هم جام زهر خمینی را که در واقع جام زهر روحانیت بود و او را خواهد کشت، بعد بیاید تا صدام حسین آدمکش برادر رفسنجانی و برادر رجوی او هم تا آخرین لحظه ایستاد و هم ارتشش نابود شد و هم عراق را نابود کرد و هم خودش را بکشتن داد، و حالا بیایید تا مجاهدین اسلام ناب محنمدی در عراق من بارهها به آنها پیشنهاد دادم که خودشان را منحل کنند و به انسانها بپیوندند اما کو گوش شنوا!!! مریم کریه المنظر و امام مسعود شاه ولایت نامردان با این جوجه بچه های مجاهد چنان کرده که آنها باید بطور دسته جمعی در یک کشتاری که همانند کشتار تل زعتر باشد همگیشان نابود شوند. آری تراژدی کل ارض کشتارگاه و کل یوم یوم آدمکشان تکرار شد. غم انگیز است اما واقعیت دارد که ما شرقیان این چنینیم!
مرگ بر روحانیت شیعه که هر چه بکشیم از اینان است. به امید روزی که مردم انتقامشان را از این همه پلیدی بگیرند.

فقط یک یاد آوری اینکه گروه اجنوی برای نویسنده شاید همان گروه رجوی باشد. اما با در نظر گرفتن مرگ بر حکومت ملایان خواخوار بر قدرت در ایران. و مرگ بر خامنه ای دجال و هم رجوی و مریم نازن دجالتر. و مرگ بر همه ی این امامان زمان پنهان در چاه جهل جمکران. و بریزید ای مردم آب در این آبریزگاه برای پاک کردن بشریت از اینهمه ناپاکیها.
زنده باد انقلاب سبزی که اینهمه را را بروبد

این هم عاقبت منافقین و موافقین امریکا و اسرایل !!!!!!!!!!!!

موافقم
تمامی این مزدوران وطن فروش باید نابود شوند، و هیچ ایرانی با غیرتی از کشته شدن ۲۸ مزدور اجنوی ناراحت نمیشود.
هنوز ایران و ایرانی عملیات مرصاد و کشتن چند هزار جوان ایرانی بدست این مزدوران را فراموش نکرده است

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما