خانه | خبر | اخبارایران

فرماندهان نيروی انتظامی: امروز هيچ اتفاقی نيفتاد

یکشنبه, 1389-12-01 18:57
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

سردار اسماعيل احمدی‌مقدم و سردار احمدرضا رادان، فرمانده و جانشين فرمانده نيروی انتظامی ايران اعلام کردند که امروز تهران و شهرهای ايران کاملأ آرام بود.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ايران (ايرنا)، سردار احمدی‌مقدم فرمانده نيروی انتظامی امروز گفت: «به رغم تلاش مذبوحانه دشمنان و استکبار جهانی که در فکر به آشوب کشيدن کشورمان هستند، عصر امروز هيچ اتفاقی نيفتاد.»

وی افزود: «با توجه به اين‌که در برخی از کشورها، نظام‌های سياسی سقوط کردند، دشمن به دنبال آن بود تا در کشور ما نيز، اين رخدادها را شبيه‌سازی کند، اما در جمهوری اسلامی ايران با توجه به عزم و اراده ملت و همگامی کامل آنان با ساختار و نظام سياسی مستقر هرگز چنين رويدادهايی اتفاق نمی‌افتد.»

از سوی ديگر به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا) سردار احمدرضا رادان، جانشين فرمانده نيروی انتظامی نيز امروز با بيان اين‌که وضعيت تهران «عادی» است، افزود: «خوش‌بختانه عوامل پليس در تهران مستقر هستند و مشکل خاصی به لحاظ امنيتی در تهران وجود ندارد.»

سردار رادان در همين حال از کشف و ضبط يک بسته حاوی مواد منفجره مجهز به چاشنی الکترونيکی و يک قبض کلت کمری مجهز به صداخفه‌کن از «عوامل وابسته»، در اطراف دانشگاه تهران خبر داد.

وی همچنين گفت عصر امروز فردی که «قصد تخريب و ترور در تهران را داشت» دستگير شده است.

جانشين فرمانده نيروی انتظامی افزود: «همان‌طور که قبلأ هم گفته شده است نقش منافقين در چنين اقداماتی کاملأ محرز است.»

پيش از اين اظهارات، خبرگزاری فارس، تارنمای نزديک به نيروهای امنيتی ايران مدعی شد «منافقين و فتنه‌گران» امروز قصد دارند با نظام مقابله مسلحانه کنند.

اين خبرگزاری نوشت: «امروز منافقين با همکاری فتنه‌گران قصد دارند سناريوی "تجمعات جزيره‌ای و کوچک اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در کشته‌ها با اقدام مسلحانه " را در دستور کار خود قرار دهند.»

 

مقامات جمهوری اسلامی سازمان مجاهدين خلق را «منافقين» خطاب می‌کنند و به معترضان «فتنه‌گر» می‌گويند.

 

فارس افزوده است: «برخی تيم‌های جديد منافقين در روزهای گذشته وارد کشور شده و تصميم‌ دارند در صورت هرگونه تجمع احتمالی به منظور کشته‌‌سازی و با هدف ايجاد جو آشوب و خشونت، تعدادی از هموطنان‌مان را به شهادت برسانند.»

اين در حالی است که بر اساس گزارش‌های منتشر شده امروز يک‌شنبه اول اسفند ۸۹ در هفتمين روز کشته شدن صانع ژاله و محمد مختاری در تظاهرات ۲۵ بهمن، تجمعات اعتراضی در تهران و ديگر شهرها برگزار شد.

امروز در تهران با وجود تدابير شديد امنيتی مردم معترض از ساعت سه بعدازظهر به خيابان‌ها آمدند و درگيری‌هایی نيز از نقاط مختلف گزارش شده است.

در ميدان انقلاب، خيابان ولی‌عصر، بلوار کشاورز، ميدان هفت تير، در نزديکی صدا و سيما، ميدان ونک، پارک ملت و نقاط ديگری از تهران مردم دست به تجمع زده و شعارهايی عليه حکومت سر دادند.

همچنين در شيراز، اصفهان، تبريز، رشت، بابل، همدان و چند شهر ديگر نيز اين تجمعات صورت گرفته است. برای نخستين بار خبرهايی نيز از اعتراضات خيابانی مردم دو شهر کردنشين مهاباد و سنندج نيز منتشر شده است.

در درگيری‌ نيروهای امنيتی و انتظامی با مردم گاز اشک‌آور شليک شده است. بر اساس گزارش‌های پراکنده و تأييد نشده، گفته می‌شود يک نفر در ميدان هفت تير تهران کشته و چندين نفر نيز زخمی شده‌اند.

اين تجمعات همچنان در سطح تهران و شهرهای مختلف ادامه دارد.
 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

آدم به یاد صحبت ارتشبد ازهاری میافتد که گفت " من هرچه نگاه کردم روی پشت بامها هیچ کس را ندیدم , این شعارها همه اش ضبط شده و نوار است " ( یا چیزی با همین مضمون ).
اتفاقی نیافتاده و کل سطح شهر را نیروهای امنیتی پرکرده اند.

مردم من پیشگو هستم. سه سال و نیم در پیش تمامی اتفاقات را در سایت اخبار روز پیشگویی کردم. این سخنان رادان و سران حکومت خیلی خوب است چون در راستای را جری تر کردن مردم است. امروز فقط تظاهرات مردم نبود تظاهرات نیروهای انتظامی هم بود. این را من سه سال و نیم پیش گفته بودم. اینها همه نشان از عزم راسخ مردم دارد که این حکومت را با آخر سال با هم تمام کنند. من پیکر رادان را می بینیم که با وزش باد خواهد لرزید. وقتی برای اولین بار من پیشگویی همه ی این قضایا را سه سال و نیم پیش کردم همه به من خندیدند. و حالا نیز پیش بینی خواهم کرد که سقوط این حکوت بسیار نزدیک است. ارتش و بخشهایی از سپاه بزودی عصیان خواهد کرد، به مردم خواهند پیوست. خونهای زیادی از روحانیون ریخته خواهد شد. روحانیون زیادی از تهران و قم و مشهد فرار خواهند کرد. آنها با لباس مبدل در شهرها و دهات سکنا خواهند گزید. و این همه به شش ماه نخواهد رسید. خامنه ای مدتها گم خواهد شد، او را بصورت گمنام به خاک خواهند سپرد.

ای پیشگو در این فضای پر از اخبار کتک و باتوم و گاز اشک آور با نوشته ات کلی شاد شدم. باز هم بنویس. تحلیل و آنالیز هیچ روحیه نمیده. خیلی با حال بود نوشتت. موفق باشی.

خدا از دهانت بشنود آقای پیشگو

سالهاست که د رایران اتفاقی نمی افتاد زیرا حاکمیت تود ه ها ی مردم را ادم حسا ب نمی کند که نظراتشان را به حساب بیاورد .
البته اوضاع هم به همین منوال نخواهد ماند

تا حالا چند تا مطلب مشخص شد ؛
۱) مردم از این بازیهای سیاسی و قدرت طلبی و جنگ برای حاکم کردن ارزشهایی که آنها به ان باور ندارند ( چه بازگشت به خط امام روسی و سال ۶۰ تا ۶۸ باشد ، چه اجرای بدون تنازل قانون اساسی ، چه سوسیال دموکراسی روسی ، چه کمونیسم چماقدار روسی ، چه بختیاریسم روسی ضد مصدق و مشروطه سلطنتی ، چه حقوق بشر قلابی و سکولاریسم روسی ) خسته شده و ناامید صحنه را ترک کرده اند . البته این به معنی عدم مخالفت اکثریت مردم با نظام فعلی نیست . فقط نشان از عدم باور آنها به این خیمه شب بازی سیاسی است که گردانندگان ان از مسکو دستور میگیرند و از شهریور ۱۳۲۰ تا حالا به شکست جنبش های آزادیخواها نه مردم ایران کمر بسته تا ایران را تجزیه و یا با کودتا تحویل روسیه کنند .
۲)کردها ، آذری ها ، عربها ، بلوچ ها ، ترکمن ها در این بازیها شرکت نمیکنند . این گروه های تجزیه طلب روسی هم نماینده این اقوام نیستند . چون وقعی به درخواست آنها نگذاشتند .
۳)طبقه محروم ، کارگران ، مردم شهرهای کوچک از رژیم جدا نشده و هیچ علاقه ای به این اپوزیسیون تحت کنترل و تسلط فراماسونری مارکسیست های روسی ندارند اگر چه وضع اقتصادی آنها بایستی با یارانه ها بدتر شده باشد . ظاهرا نشده .
۴)حاصل این جنبش تحت کنترل چپ روسی تا کنون تحلیل نیروهای معتقد به آزادی و دموکراسی لیبرال بوده . سردمدارانشان دستگیر و به زندانهای طویل المدت محکوم شده و تحت فشار های سنگین قرار دارند . به عبارت دیگر رژیم آنها را دشمن اصلی و رقیب میداند نه این چپ ها را . افرادی مثل دکتر یزدی ، خرم ، سارا توسلی ، عماد به آور ، زید آبادی ، مجید توکلی ، بهاره هدایت ، هنگامه شهیدی ، مومنی ، صمیمی ، ........
۵) دموکراسی طلبان دارند با معلول مبارزه میکنند . تا جنبش تحت کنترل همه جانبه و سمپاشی مارکسیست های نقابدار روسی است که در همه جا نفوز کرده اند از دولت گرفته تا اپوزیسیون تا رسانه ها تا کانون نویسندگان و هنرمندان تا جنبش زنان ، تا رسانه ها ی خارجی که برنامه فارسی دارند ....... راه برون رفتی متصور نیست . یک پالایش و افشا گری سیاسی گسترده لازم است تا فرهنگ استالینیستی را که در ۷۰ سال گذشته در مغز و روح اکثریت روشنفکران ، فعالین سیاسی ، گروه ها و احزاب صرفنظر از تا بلوی سر در آنها نفوز و رسوخ داده اند و خصومت دیوانه وار ضد آمریکایی و روس محور و عشق کلاشینکف و چریک بازی و هواداری از تجزیه و تقسیم مردم به دسته های متخاصم را به عنوان فضیلت انقلابی جایگزین هوادا ری از لیبرالیسم ، دموکراسی ، آزادیهای اجتماعی و سیاسی نموده اند .
۶) جنبش دموکراسی خواهی مردم ایران رهبری متناسب با خودش میخواهد . خود رهبر خوانده ها و رهبر های زور چپان شده که کسی به دستورات آنها وقعی نمیگذارد بهترا ست کنار روند . یک بازنگری اساسی لازم است که به این اخبار دروغ تحت نام رسانه شهروندی و مزخرفات دیگر دل نبندد . این طبل توخالی که مشروعیت اش را فقط از ۴ تا دیوانه در آنطرف که بیخود جیغ و داد میکنند میگیرد یا از اظهارات نعل و میخ و فرصت طلبانه عمو شکلاتی ( شازده آب نبات دیروز) علی لاریجانی یا هوادار کارگر فقاهتی توکلی یا منتظر رهبری رفسنجانی تباه کننده جنبش و آینده کشور است .
فکری کنید قبل از اینکه دیر شده باشد .
قذافی ۲۰۰ نفر را کشت . الان در cnn پسرش دارد غزل های قبل از خداحافظی را میخواند ( مثل مبارک و بن علی در روز های پایانی ) با این تفاوت که تهدید میکند به خونریزی بیشتر . همان نطق های تکراری دیکتاتورها قبل از مرگ . اما ایران آینده روشنی ندارد .

ساندیس مال اون رده پایناشونه، رده بالاها ... میخورن مثل اینو شریعت مداری

جان مادرت رادیو زمانه مارا سوپرایز کن برگرد به همان شگل اول سایت که قبلا بودی من چند ماهی یکبار یک سری به سایت می رنم فبلا روزی 10 بار به سایت سر می زدم کامنت می نوشتم یک خروار ولی دیگه حالم به هم می خو.ره می یام تو سایت دست حودم نیست ببحشین

در زمان ارتشبد ازهاري مردم در جواب ازهاري كه گفت :"اينا نواره" اومدن بيرون و شعار دادند : " ازهاري بيچاره بازم بگو نواره نوار كه پا نداره"
حالا اين بيچاره ها (رادان و احمدي مقدم) دارن تاريخ رو دوباره تكرار ميكنن ...

با سلام،
این فرد که نمیتواند روند گسترش اعتراضات را ببیند از این دروغها فراوان گفته است. قدرمسلم اینست که تعداد معترضین روز اول اسپند به مراتب بیش از معترضین 25 بهمن بود. دیگر اینکه انقلاب دارد به شهرهای دور و نزدیک هم سرایت میکند. مگر اینکه امام زمان به آقا کمک کند و الا اوضاع بسیار قمر در عقرب است و به زودی شاهد گسترش بیشتر انقلاب خواهیم بود. آنچه امروز شاهد آن هستیم دنباله همان انقلاب مردمی سال 57 و انقلابهای ماقبل آن هستند که هر بار توسط عده ای سودجو و خودفروش به یفما رفت و این بار دیگر خوب میدانیم و نمیگذاریم یک عده سرنشت همه را در دست بگیرند و با آن بازی کنند.

به یاد داریم که آقای بحتیار به نام مستعار "مرغ طوفان" آمد ولی به ئلیل شرایط بحرانی نتوانست تصمیم های مقتضی بگیرد و عمل کند. وقتی با دیدس20/20 به گدشته می نگریم از خود میپرسیم "اگر آقای بختیار همان روز اول صدارتشان با هواپیمای سلطتی به پاریس رفته بود و از آقای خمینی دلجویی کرده بود و او را با عزت و احترام به ایران آورده بود و سپس از او بابت مرارت ها و سختی های وارده عذر خواهی کرده بود آیا امروز شاهد این انقلاب جدید می بودیم؟ به نظر بنده این بزرگترین اشتبا بختیار در دوران کوتاه صدارتشان بود. چند هفته بعد از شروع ضدارت بختیار هم زمام اور کشور به دست مهندس بازرگان سپرده شد که به نظر بنده با ندانم کاری و عدم توانایی در به دست گرفتن زمام امور دانسته یا ندانسته راه را برای ورود آخوندها به دولت هموار کرد. هر روز جناب بازرگان راه می افتادند می رفتند پیش آقا تا از ایشان بپرسند آیا می توانند برای شب جمعه خرما یا چیز دیگری بین مردم توزیع کنند. نشان به همان نشان که هم آقا و هم دور بری های آقا به زودی پی بردند که کلاه بازرگان پشم ندارد و میتوانند او را بازی دهند. این دو تن یعنی بختیار و بازرگان دو عامی اصلی قرار دادن ایران در شرایط عیرقابل تحمل امروزی هستند. خدا هر دوشان را بیامرزد و لی از آمرزیدن که بگذریم این دو دچار خود محوری و عدم توانایی درک موقعیتی بودندکه در آن قرار گرفته بودند. در چنین موقعیتیهایی عموما یک یک قدم اشتباه یا حتی نابجا می تواند سرنشت ساز باشد کما اینکه چنی هم بوده است.

از اینها که بگذریم توصیه بنده به تمام کسانی که هنوز فکر میکنند ما در خال جنش هستیم نه انقلاب اینست که از خواب خوش بیدار شوند و ببینند چگونه مردم ایران بدون رهبری انقلاب کنونی را به مرحله بعدی رساندند و از ارعاب و ضرب و شتم حکوتی ها نترسیدند. این اوباش و ارازل ولایت مدار به زودی از میدان برون خواهند رفت به خصوص که به زودی نضامیان به مردم خواهند پیوست. بیاییم از حالا فکر کنیم چه نوع قانون اساسی را میخواهیم جایگزین حکومت سید علی کنیم. شاید به پایان اسپند ماه هم نکشد که غرش فرزندان انقلاب ایران در سراسر این مرز و بوم طنی انداز شود و مام وطن از دست اهقیمن دین مدار به در آید. "دیو چو بیرون رود فرشته در آید"

هیچوقت سخنان محمد سعید الصحاف وزیر تبلیغات صدام را فراموش نمیکنم ، هر روز به شکل یک نوار در پیش چشمانم در حرکت میباشد، آنگاه که از روی پشت بام هتلی در مرکز بغداد در حال مصاحبه با خبر نگاران در حالی که تانکهای آمریکایی از روی پل های ورودی شهر در حال ورود به مرکز بغداد بودند، همزمان خبر میداد که هیچ آمریکایی در نزدیکی بغداد نیست. آقایان سردار، باش تا صبح دولتت بدمد که این هنوز از نتایج سحر است .

این کتمانها و انکارها به خوبی ترس حکومتیها را میرساند و گرنه اگر هیچ خبری نبود پس چرا اینهمه لشکرکشی!؟ دیگر اینکه این آقایان شاید نشنیده باشند که در تبریز پس از پیروزی انقلاب 57مردم ستمدیده یک پاسبان را که به آنها آزار زیادی رسانده بود به دو درخت بستند و اورا از وسط جر دادند. روزیکه اسلحه به دست انقلابیون بیفتد آنوقت خواهیم دید آقایان احمدی مقدم و رادان و امثالهم به کجا پناه خواهند برد. مسلما انقلابی دیگر در راه است و هرچه جکومه سختگیری بیشتری کند مردم و انقلاب آبدیده تر میشوند. البته این انقلاب با دیگر انقلابهای نیم بند خودمان در 150سال گذشته و همچنین انقلابهای دیگر خاور میانه فرق های بزرگی دارد. به همین دلیل ما مردم دیگر گول این رهیر یا آن رهبر را نمیخوریم. هرروز و همیشه در صحنه خواهیم بود تا اوباش و ارازل از رو بروند و گورشان را گم کنند و بروند. یکی از خصیصه های این انقلاب نو در نوع مبارزه و تاکتیکهای آن است. همانطور که دنیای مجازی را با کلیک یک دکمه میتوان خاموش و روشن کرد این انقلاب ملهم از دنیای مجازی هم بسیار انعطافپذیر و پر تحرک است. ما احتیاجی به رهبر نداریم و انقلابمان خودجوش است و هر آن ممکن است در هر نقطه بجوشد و مظهر شود. هم اکنون عده ای ممکن است به این خیال باشند که میتوانند موجسواری کنند اما این انقلاب به آنها فرصت دودوزه بازی نخواهد داد. سرانجام دعای کورش دارد به اجابت میرسد که از خدا خواسته بود تا ایرانزمین را از دروغ و خشکسالی حفظ کند. ما فرزندان همان کورشیم و به فرمانش پس از دوهزاروششصدسال گوش فرا میدهیم و عمل میکنیم و دروغ و دودوزه بازی را از کشورمان برای همیشه میشوییم و تمیز میکنیم. برای ما فرزندان انقلاب کنونی دیگر مهم نیست قبله کدام ور است چون نیایشمان را به گفته سپهری با "تکبره الاحرام علف" و "سر گلدسته سرو" و "پی قدقامت موج" میخوانیم و به موذن و آخوند و محلل احتیاجی نداریم. آقای سید علی هم میتوانند بروند پیش امام زمان و هروقت ایشان (امام زمان) تصمیم گرفتند ظهور کنند در رکاب ایشان بیایند تا ما هم ببینیم و باور کنیم.

به امید روزیکه امام سید علی از خرشیطان رجیم پایین بیایند و اینهمه جهل نورزند و انقلاب مردمی را باور کنند.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما