خانه | خبر | اخبار ایران

وزيراطلاعات: از سران فتنه جزوه براندازی دين به‌دست آمد

پنجشنبه, 1389-10-09 19:50
نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

حيدر مصلحی، وزير اطلاعات ايران اعلام کرد که از خانه علی‌رضا بهشتی، مشاور ارشد ميرحسين موسوی، «جزوه براندازی دين در ايران» به‌دست آمده بود.

مصلحی که در مدرسه فيضيه قم سخن می‌گفت افزود که در اين جزوه «بسيار تکان‌دهنده»، «طرح براندازی دين از ايران»، پيش از انتخابات تاکنون ترسيم شده بود.
 

وزير اطلاعات گفت: «پس از اين‌که اين جزوه برای مطالعه و بررسی در اختيار يکی از بزرگان قرار گرفت، تدوين‌کنندگان آن مشخص شدند.»
 

به گفته وزير اطلاعات ايران، ادبيات اين جزوه «ادبيات حزب توده» است که برای بررسی بيشتر در اختيار نيروهای وزارت اطلاعات که درباره حزب توده فعاليت می‌کنند، قرار گرفت و «اين موضوع ثابت شد.»
 

حجت‌الاسلام مصلحی در آذرماه سال گذشته نيز از کشف جزوه‌ای در دفتر «يکی از آقازاده‌ها» سخن گفته بود اما وی سال گذشته اين جزوه را «جزوه براندازی نظام» ناميده بود و نه «براندازی دين در ايران».
 

در همان زمان رسانه‌های طرفدار دولت اين جزوه را نوشته علی‌رضا بهشتی اعلام کردند و دليل بازداشت وی را نيز همين جزوه دانستند.
 

علی‌رضا بهشتی، فرزند آيت‌الله محمد حسینی بهشتی، از روحانیون و بنیان گذاران حزب جمهوری اسلامی است که در انفجار دفتر این حزب در سال ۱۳۶۰ کشته شد.
 

علی‌رضا بهشتی، مشاور ارشد میرحسین موسوی در انتخابات دهم ریاست جمهوری در ايران بود که يک بار در ‍۱۸ شهریور ۱۳۸۸ به‌دنبال بسته شدن دفتر کمیته پیگیری وضعیت زندانیان و آسیب‌دیدگان حوادث پس از انتخابات، که وی نماینده موسوی در آن بود، بازداشت و در روز ۲۲ شهریور همان سال به قید وثیقه آزاد شد.

بهشتی بار دوم فردای تظاهرات عاشورا، در روز هفتم دی‌ماه ۱۳۸۸ در محل تدریس خود در دانشگاه دستگير شد. وی که در زندان دچار حمله قلبی شده بود در شامگاه ۲۰ بهمن ۱۳۸۸ از زندان آزاد گرديد.
 

حجت‌الاسلام حيدر مصلحی در ادامه سخنان خود از «فتنه ۸۸» که مقامات ايران اعتراضات پس از انتخابات سال گذشته را به اين نام خطاب می‌کنند، صحبت کرد.
 

وزيراطلاعات «فتنه» را دارای سابقه بيست ساله دانست و «کمونيست‌ها، توده‌ای‌ها و انجمن حجتيه» را از عوامل آن خواند.
 

وی اهداف پديده «جنگ نرم» در جمهوری اسلامی را «ايجاد نارضايتی‌های تعمدی عمومی با القای وضعيت نامناسب اقتصادی، به وجود آوردن نهادهای مدنی غيردولتی همسو با خود، استفاده از عمليات گسترده روانی و رسانه‌ای از روش‌های مختلف و ناکارآمد جلوه دادن دستگاه‌های اداری کشور در انجام امور مردم» دانست.

مصلحی به طرح هدفمندکردن يارانه‌ها نيز اشاره کرد و گفت: «اجرای طرح هدفمندی يارانه‌ها شجاعتی می‌خواست که منشأ اين شجاعت در مرحله اول مقام رهبری و پس از ايشان، دولت نهم و دهم بود.»
 

 

Share this
Share/Save/Bookmark

مصلحی گفته در خانه پسر بهشتی جزوات براندازی دین به زبان حزب توده کشف شده !
آقای مصلحی فقط در خانه سران به قول شما فتنه نیست که این چیز ها یافت میشود . طرح بزرگتر و گستردهتر از ان است که شما فکر میکنید . ۲۹ سال همخوابگی ج ا با فراماسونری مارکسیست های روسی (بعد از بیرون انداختن لیبرال ها و اشغال سفارت امریکا) زمینه رشد این ویروس روسی را در همه جا فراهم کرده . از داخل همان تشکیلات امنیتی شما گرفته تا مراکز تصمیم گیری سیاسی و امنیتی کشور تا رسانه ها و کانون نویسندگان و هنرمندان و مقامات ج ا . آنچه مانع میشود شما آنها را ببینید یکسان بودن ادبیات سیاسی ج ا با مارکسیستهای روسی است در غرب ستیزی ، خصومت با اسرائیل ، خصومت کور با امریکا ، هواداری از روسیه ، اعراب ، چپهای آمریکای جنوبی ، حمایت از رادیکالیسم به هر شکل علیه سرمایه داری و فرهنگ غربی ، ماجراجویی در سیاست خارجی به نام انقلابی گری . بنا بر این مارکسیست های روسی میتوانند همان شعار های ضد لیبرالیسم و ضد امپریا لیسم امریکا و ضد غرب و ضد سرمایه داری و ضد دموکراسی غربی و شعار های هواداری از فلسطین و چپ های آمریکایی و روسیه و بلاروس و قرقیز و .... را بدهند و به انقلاب های نارنجی و بنفش و ... در کشور های از بند رسته ( تا حدودی البته ) تحت نفوز شوروی حمله کنند با یک من ریش و دو تا ایه از قران تحت نام رهبر و ایت الله خمینی و شما هم اصلا متوجه نشوید .
این جاسازی روسی از اشغال سفارت امریکا و با مراوده کیانوری با رفسنجانی ( که کاملا بر همه روشن است ) و حمایت های چپ روسی از خط امام و موسوی و ایت الله خوئینی ها آغاز شده و همواره ادامه داشته است . دستگاه شما از ساواک و سیا قویتر نیست ببینید چه جوری اینها امروز در رادیو فردا و دوچه وله نفوز کرده اند و ان جا را کنترل میکنند علیه لیبرالیسم و حتا امریکا و اوباما ، اما به سود پوتین و فراماسونری مارکسیست های روسی . اینها در دولت شاه بعد از ۲۸ مرداد نفوز کردند و ان را به سمت تک حزبی ( رستاخیز ) راندند . تمام انتشارات و کانون نویسندگان و هنرمندان و ... تحت کنترل اینها بود ( امروز در رادیو فردا میگویند همه بزرگان شاعر و ادب این مملکت مارکسیست بوده اند !). شما باید به لیبرالیسم مذهبی بازرگان برگردید و با امریکا وارد معامله شوید و از عناصر خط امامی و هوادار روسیه دور شوید . وگرنه اینها به اغوا گری سیاسی تا فروپاشی شما و تجزیه ایران ادامه میدهند . اما دین را نمیتوانند نابود کنند . حتا اگر قدرت را در دست بگیرند باز مردم مثل لهستان و روسیه و ... با همان سلاح دین علیه اینها خواهند جنگید . شما اما میتوانید دین را نابود کنید اگر با این سیاست های پوتینی و مارکسیستی روسی زیر لوای دین به مسیری که میروید ادامه دهید . دشمن داخل شماست . بهشتی تنها کسی بود که گول اینها را نخورد . کسی چه میداند شاید ک گ ب او را با دو چهره ها نابود کرد .
این یک مثال از رادیو فردا :
تیترهای خبری و گزارشات در رادیو فردا را یک هوادار روسیه و پوتین و چپهای روسی ایران انتخاب میکند . نگاه کنید به این تیتر : میگه سرمایه دار بزرگ و صاحب سابق شرکت شرکت یو کوس ! نمیگه ناراضی مخالف پوتین !
خوب هم به ک گ ب و پوتین و نظام مافیایی او که شتر گاوپلنگ است امتیاز میده ، هم میخواد بگه این بابا ناراضی هست و در زندان اشکالی نداره چون سرمایه دار بوده . اما اتهامات سیاسی دولت مافیایی پوتین همانقدر ارزش دارد که اتهامات دیکتاتوری های نفتی دیگر مثل ج ا و عربستان سعود به ناراضیان و مخالفین سیاسی . کیست که نداند این بابا چوب نارضایتی خود از سیستم مافیایی پوتین را میخورد و گرنه تعداد میلیاردر های روسیه ( که همه از طریق رانت نظام سوسیالیستی تغییر شکل داده به سرمایه داری دولتی سرمایه دار شده و اعضای ک گب و حزب کمونیست هستند که با پوتین همدست هستند ) در دنیا از هر کشور دیگری بیشتر است .

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.

لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.

کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و
منتشر نخواهد شد.

 

لینک به ادیتور زمانه:         

برای عبور از سد فیلترینگ

پرونده ۱۳۹۱ / چشم‌انداز ۱۳۹۲

مشخصات تازه دریافت برنامه های رادیو زمانه  از ماهواره:

ماهواره  :Eutelsat

هفت درجه شرقی

پولاریزاسیون افقی 

سیمبول ریت ۲۲

فرکانس ۱۰۷۲۱مگاهرتز

همیاران ما